2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.19 15:58 (prieš 1 mėn.)

Kanarėlė parašė:
    Sveiki, as buvau pas daktare del gerkles ir kosulio. Israse Tantum verde purskala, purksti kas tris valandas. Padejo per kelias dienas, uzdraude ciulpti visokius ci…

Va, vyras katik parnese tartum verde, tikiuosi pageres

2. Austeja 7 m. 4 mėn.
    Nojus 11 m. 1 mėn.

2019.01.19 17:05 (prieš 1 mėn.)

Mums 15sav kaip gelbetis nuo vemimo...
    Vaistai nepadeda visiskai jokie,vemiu kaip arklys turbut po kelis kartus i diena 🤢jegu neturiu visiskai pavargus visada noriu tik miego 😴valgyt labaiiiii daug ko negaliu....
    I mesa isvis negaliu ziuret toks vaizdas kad badaut galiu geriau,pagrinde darzoves zuvis bulves duona.
    Gine sako cia normalu viskas gerai....
    Bet as kaip zombe visa perbalus pavargus amziais....

1
  3. Emilis 7 m. 8 mėn.

2019.01.19 17:23 (prieš 1 mėn.)

Ni Jole parašė:
    Vaistai nepadeda visiskai jokie,vemiu kaip arklys turbut po kelis kartus i diena 🤢…

Jei blogai jaučiatės, gal į priėmimą reiktų nuvažiuoti. Lašelinių pastatys, savijauta pagerės. Vemiant galimanlabai greit dehidratuoti

4. 2019.01.19 17:42 (prieš 1 mėn.)

Ni Jole parašė:
    Vaistai nepadeda visiskai jokie,vemiu kaip arklys turbut po kelis kartus i diena 🤢…

Jo jei lb vemiat... Reiktu pagalvot del nuvaziavimo 🤔

5. 2019.01.19 18:05 (prieš 1 mėn.)

Vezimeliu tema, tai turejau su pirmu Tuttis ir buvau patenkinta, nes gyvenu Utenoje, ne visi saligatviai lygus, ir keliuku visokiu, tai jo pravazumas nuostabus, lopsys didelis, man super db man lb grazus Tuttis aero😍😍😍bet sakiau viska pirksiu nuo 7men

6. 2019.01.19 18:12 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Kaip kovojat su 37 temperatura turing sloga?

7. 2019.01.19 18:40 (prieš 1 mėn.)

MarEdit parašė:
    Sveikos. Kaip kovojat su 37 temperatura turing sloga?

Juros vanduo, siltos arbatos, lovos rezimas ( kiek imanoma).

8. 2019.01.19 18:53 (prieš 1 mėn.)

Dovile Pro parašė:
    Juros vanduo, siltos arbatos, lovos rezimas ( kiek imanoma).

Aha, ta ir darau, bet baisoka biski, dvi dienas tas karstis laikosi, ir galvoju ar nepakenks vaisiui...

9. 3 m. 7 mėn.

2019.01.19 19:05 (prieš 1 mėn.)

MarEdit parašė:
    Aha, ta ir darau, bet baisoka biski, dvi dienas tas karstis laikosi, ir galvoju ar nepakenks vaisiui...

Geriau paracetamolis tablete negu aukštą temp nestukei, mano gine yra man sakius. Tai yra saugus vaistas nesciosioms

10. 2019.01.19 19:13 (prieš 1 mėn.)

Ni Jole parašė:

Vaziuokite i dienos stacionara.Man labai padejo.7 dienas palasino lasalines ir tapau is karto visai kitu zmogumi.Beto prarandate daug vitaminu reilalingu vaikeliui .

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras