2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.22 16:42 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    18-20sav tikrina vėl vaisiaus vystymąsi ir kraujo tyrimai dėl nervinio vamzdelio defekto

Aš Taip pat pas Benušienę buvau 12 sav, ir dabar eisiu 20 sav. visada skiriami taip vadinami 2 didieji skanai

2. 3 m. 7 mėn.

2019.01.22 16:57 (prieš 1 mėn.)

No_name parašė:
    Ačiū
    Tik kodėl man niekas ne paskyrė? 🙄

Šiaip tai yra du didieji echo pirmam ir antram trimestre, net nzn kodėl ne paskyrė. Gal kiti neskiria iš anksto? Gal pačiai reikes registruotis?

3. 2019.01.22 16:58 (prieš 1 mėn.)

rasazi parašė:
    Aš Taip pat pas Benušienę buvau 12 sav, ir dabar eisiu 20 sav. visada skiriami taip vadinami 2 didieji skanai

Dabar israse radau rekomendaciją UG kontrolė 20-21 n.sav. Ryt skambinsiu.
    Bet niekad niekas is daktarų net neužsiminė

4. 3 m. 7 mėn.

2019.01.22 17:08 (prieš 1 mėn.)

No_name parašė:
    Dabar israse radau rekomendaciją UG kontrolė 20-21 n.sav. Ryt skambinsiu.
    Bet niekad niekas is daktarų net neužsiminė

Taigi jie pamiršta 🙄

5. 2019.01.22 17:19 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    Taigi jie pamiršta 🙄

Labai smagu ypač kai apie tai pamiršta pranešt docentė

6. 2019.01.22 17:32 (prieš 1 mėn.)

No_name parašė:
    Labai smagu ypač kai apie tai pamiršta pranešt docentė

Tuos du skanus skiria Jūsų ginekologė, ir jie būna pas paprastą echoskopuotoją.o jei buvote pas genetikę ir per pirmąjį patikrinimą buvo viskas gerai, jie antro pas save nebeskiria.

7. 2019.01.22 18:17 (prieš 1 mėn.)

SimonaO parašė:
    Vat as pavardes net neuzfiksavau, bet eisiu pas ja vel kita savaite, pamatysim. Siaip tai gerai, kad pasake, kad netikslu bus, tuo as dziaugiuosi, bet pats faktas, …

O Jūs planuojate ten vaisiaus vandenų tyrimus darytis? Kad pasakė dar palaukti?

8. 2019.01.22 18:34 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, pasipasakosiu ir aš apie genetinius tyrimus. Nusprendžiau juos darytis, nes gimdysiu jau būdama 35m ir tai trečias vaikas, tad kad ir kaip skambėtų, nenorėjau rizikuoti ir turėti sergantį genetine liga vaiką. Taigi patekau pas gyd.Butkevičiene, nieko blogo apie ją negaliu pasakyti, viskas vyko greitai ir sakyčiau sklandžiai: echo, kraujo tyrimai ir placentos gaurelių tyrimas (panašiai kaip vaisiaus vandenų, tik ankstyvesniame laikotarpyje). Kraujas rodė riziką, dėl to dariausi šį tyrimą, bet galiausiai vaisiaus dnr parodė, kad viskas ok, bent jau tiriamais klausimais

9. 2019.01.22 18:50 (prieš 1 mėn.)

Asmeniskai man nei privaciai, nei paprasta poliklinikos gine nepasakojo apie genetinius tyrimus. Sia info zinojau pati is draugiu, giminaiciu. Jog sios spec. Gydytojai turi "geresne aki". Paciai asmeniskai yra 30 metu, pati del saves susiradau gydytoja genetike, issamiam patikrinimui, kaip sakant del sventos ramybes. Nuejau 12-13 sav. Pirma karta pas genetike, viska ismatavo echo metu, viskas puiku. Tikrai nieks nekiso kartoti tyrimu pakartotinai velesniame termine, taciau pabendravus su genetike, issiklausinejus, pasiule esant norui, atvykti dar karta 20-21 sav. Jeigu per echo jokiu riziku nekyla, neskiria daugiau jokiu papildomu tyrimu. Tai to visoms ir linkiu

10. 2019.01.22 20:24 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, gal yra mamyciu, kurios nuolatos pergyvena. Nezinau, kaip iveikti savo nerima, vis kazka suskausta, jau sirdi spaudzia ar viskas gerai ir gan sunkiai nusiraminu. Nestumas pirmas

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras