2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.03.27)

1. 2019.02.11 08:04 (prieš 4 mėn.)

Simona_monika parašė:
    As ir pritariu kad maitinimas paciai tai toks issigelbejimas🙈 tiek diena kazkur isejus, nes mes lankom baseina nuo 7sav., yamaha nuo 4 men, kūdikių gimnastika, 7 in…

As irgi taip galvodavau ir zindziau sunu. Bet kartais budavo pavydu klausutis draugiu kur misinuku maitindavo - tai nuo men laiko vaikas visa naktis miega, ZADINT reikia kad valgytu,Tai per pietus po 3val ramiausiai miega, tai teciui mociutei palikau ir nuvaziavau dienai ir pan. 😄😅😅😅😄😄

2. 2019.02.11 08:12 (prieš 4 mėn.)

opalas parašė:
    As irgi taip galvodavau ir zindziau sunu. Bet kartais budavo pavydu klausutis draugiu kur misinuku maitindavo - tai nuo men laiko vaikas visa naktis miega, ZADINT r…

Aha, ypač kai keldavosi naktimis po 5 kartus ir daugiau. Atrodo net ne valgyt keldavosi, o tiesiog pažįst

3. Sofija 7 m. 2 mėn.
    Marija 12 m. 10 mėn.

2019.02.11 09:03 (prieš 4 mėn.)

Justinajaru parašė:
    Gal kurios jau žiūrinėjotės neštukių fotosesija kokios kainos dabar apytiksliai su fotografės rūbeliais?

Mano sesuo Klaipėdoje sukuria stilių ir fotografuoja (Fb Rūta Vadopalienė), o kita sesuo daro labai gražiai makiažus (Rasa Grikpėdienė fb). Kartu jos kuria tikrus stebuklus ir tikrai nebrangiai

3
  4. 2019.02.11 10:24 (prieš 4 mėn.)

vaiidaa parašė:
    Kaip kovojate su nugaros skausmais? 🤔 Mums 18+3 sav. 😊

Guliu vonioj, darau specialius pratimus, kuriuos davė fizioterapeutas. Šiandien akupunktūrą išbandysiu.

5. 2019.02.11 10:44 (prieš 4 mėn.)

Justinajaru parašė:
    Gal kurios jau žiūrinėjotės neštukių fotosesija kokios kainos dabar apytiksliai su fotografės rūbeliais?

mane ir domintų fotosesija , bet norėčiau kad ir rūbelius galėtų pasiūlyti fotografė, būtų geriausiai Klaipėdoje jei ką žinote pasiūlykite, galvoju apie balandžio mėnesį kaip tik vyras bus grįžęs, nes jau visai į pabaigą abejoju ar bus jėgų fotosesijoms

6. 2019.02.11 12:00 (prieš 4 mėn.)

O man nutiko toks jausmas, kurį sunkua apibūdinti Vieną kart naktį ir poto ryte, prabudau lyg suskaudo pilvo apačią, palietus buvo labai sukietėjęs pilvaas, bet greit atsileido. Tai ir nesupratau kas čia buvo ar spyris ar kažkas kitas? Kiekvienas keistas jausmas vis daug klausimų sukelia Šiaip judesių dar neturėčiau jausti pagal tai kur yra įsitvirtinimas. Gal kamnors taip buvo, gal čia spazmuoja kažkas?

7. 2019.02.11 12:33 (prieš 4 mėn.)

azabaite parašė:
    O man nutiko toks jausmas, kurį sunkua apibūdinti Vieną kart naktį ir poto ryte, prabudau lyg suskaudo pilvo apačią, palietus buvo labai sukietėjęs pilvaas, bet …

Sukietejo pilvas, nes dar anksti tokiems smarkiems spyriams

8. 2019.02.11 12:34 (prieš 4 mėn.)

Sveikos siek tiek esu persigandus esu su vyru isvykus pas seima i Prancuzija ir po ilgos keliones man kairej pusej apacia skauda, o kai paspaudziu lyg liesciau gyva zaisda, net nz kaip paaiskint(tikrai ne gimdos tempimas) kazkaip pergyvenu gal kam taip yra buve??? Nuramins mane:/

9. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.02.11 12:41 (prieš 4 mėn.)

Na aš ir paskutiniu metu labai jaučiau kairį šoną apačią,kaip prieš pms būdavo ar ovoliaciją,skaičiau ,kad normalu jausti toje vietoje labiau ,nes dabar ten kažkas darosi,gal ir jums taip pat.Labai nepergyvenkite kol skausmas yra pakenčiamas jeigu iš 10 balų duodat 6 ir daugiau tada negerai,o jeigu dar teplioja kuo slubiau reiktų kreiptis,bet jeigu ne tūrėtų būti viskas gerai.

1
  10. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.02.11 12:45 (prieš 4 mėn.)

azabaite parašė:
    O man nutiko toks jausmas, kurį sunkua apibūdinti Vieną kart naktį ir poto ryte, prabudau lyg suskaudo pilvo apačią, palietus buvo labai sukietėjęs pilvaas, bet …

O man paskutinias keturias dienas,kažkaip kaip makštį skauda,viduj,taip sunerimau.Aišku ,pamaudimų visokių kas dien didesnių mažesnių būna,bet vat tas makšties toks vidinis truputi neramina,nes mano kaklelis operuotas,kad neprasidėtu kokie minkštėjimai trumpėjimai,ryt einu pas gine,gal ir lelyte pažiūrės mano,vizitas buvo tik kovo 5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.