2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. Sofija 6 m. 10 mėn.
    Marija 12 m. 6 mėn.

2019.02.11 12:47 (prieš 1 sav.)

rafalina parašė:
    mane ir domintų fotosesija , bet norėčiau kad ir rūbelius galėtų pasiūlyti fotografė, būtų geriausiai Klaipėdoje jei ką žinote pasiūlykite, galvoju api…

Man atrodo Rūta turi suknelių fotosesijai, pati tariausi balandžio pabaigoje 🙂 Beje, Rasa ir šukuosenas fotosesijai padaro, ne tik makiažą, ir antakius su hena dažais dažo( net Vilniuj neradau kas taip gerai sugebėtų)

1
  2. Sofija 6 m. 10 mėn.
    Marija 12 m. 6 mėn.

2019.02.11 12:51 (prieš 1 sav.)

Saaule parašė:
    O man paskutinias keturias dienas,kažkaip kaip makštį skauda,viduj,taip sunerimau.Aišku ,pamaudimų visokių kas dien didesnių mažesnių būna,bet vat tas makšties toks…

Ir man būna, bet nereaguoju, praeina ir tiek 🙂

3. Sofija 6 m. 10 mėn.
    Marija 12 m. 6 mėn.

2019.02.11 12:53 (prieš 1 sav.)

azabaite parašė:
    O man nutiko toks jausmas, kurį sunkua apibūdinti Vieną kart naktį ir poto ryte, prabudau lyg suskaudo pilvo apačią, palietus buvo labai sukietėjęs pilvaas, bet …

Gimda yra raumuo, tad ji susitraukinėja. Nieko tokio jei ne per dažnai ir neskausmingai. Man beveik kasnakt taip.

4. Ugne 9 m. 8 mėn.

2019.02.11 12:54 (prieš 1 sav.)

azabaite parašė:
    O man nutiko toks jausmas, kurį sunkua apibūdinti Vieną kart naktį ir poto ryte, prabudau lyg suskaudo pilvo apačią, palietus buvo labai sukietėjęs pilvaas, bet …

Matyt spazmas ;)

5. 2019.02.11 13:02 (prieš 1 sav.)

Skaiciuojant nuo paskutiniu menesiniu man jau 21 savaite prasidejo, o judesiuku dar nesulaukiau😞 jau neramu darosi...

6. 2019.02.11 13:02 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Esu facebuke sukūrus Liepinuku grupę,tai kviečiu mielai prisijungti,kas dar norite 😋

7. Gabija 6 m. 2 mėn.

2019.02.11 13:17 (prieš 1 sav.)

opalas parašė:
    As irgi taip galvodavau ir zindziau sunu. Bet kartais budavo pavydu klausutis draugiu kur misinuku maitindavo - tai nuo men laiko vaikas visa naktis miega, ZADINT r…

As pati dukra maitinau, bet mano irgi naktim miegojo, nesikeldavo, ir pietu miegodavo puikiai po 2-3val. Tad manau cia ne tik nuo maitinimo budo priklauso 🙂

1
  8. 2019.02.11 13:20 (prieš 1 sav.)

Saisai parašė:
    Skaiciuojant nuo paskutiniu menesiniu man jau 21 savaite prasidejo, o judesiuku dar nesulaukiau😞 jau neramu darosi...

O atsigulus ramiai ant nugaros, uždėjus rankas ant pilvo po bamba, luktelėjus truputį nejaučiat, kad baksnoja jums?

1
  9. 2019.02.11 13:20 (prieš 1 sav.)

azabaite parašė:

Man amzinai ryte toks jausmas suka pilva.... Skauda... O sukietejas buna kokias kelias min ir praeina sake normalu

10. 2019.02.11 13:29 (prieš 1 sav.)

secijust parašė:
    As pati dukra maitinau, bet mano irgi naktim miegojo, nesikeldavo, ir pietu miegodavo puikiai po 2-3val. Tad manau cia ne tik nuo maitinimo budo priklauso 🙂

Sutinku, nes man skirtingais etapais skirtingai miegodavo. Būdavo kas 3-4 val keldavosi, būdavo ir visa naktį miegodavo. Kai dantys tai maitindavau, kas 2 val nereikia visko maitinimui nurašyti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras