2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.03.27)

1. Mažoji 4 m. 11 mėn.
    Didžioji 6 m. 8 mėn.

2019.03.26 13:35 (prieš 1 mėn.)

Eglute-A parašė:
    Tikrai pritariu! Jai nusiteiksit pati maitint tai ir maitinsit ir pieno turesit.. visi gyvunai savo maziukus ismaitina ir nebuna jokiu tokiu dalyku, kad pieno nera.…

Laba diena, tikrai būna ir gyvūnų tarpe kad patelė po atsivedimo neturi pieno, tad nelabai tinkamas kaip pavyzdys..
    Su pirmąją kad ir nugriaužtais speneliais ir su uždegimu viename išmaitinau iki 5mėn, tiesiog pienas dingo,ir sakykit ką norit, bet jis dingo.. dienom vaikas klykdavo ir kas 1-2val čiulpdavo krūtinę.. naktim kitas reikalas, miegodavo ilgiau ir per tuos tarpus spėdavo kažkiek pasigaminti.. tad ties 5mėn kai vaikas gulėdamas per mėnesį priaugo vos 100g nutraukiau žaidimus... ir visi tapo laimingesni, ir vaikas sotus ir šeima rami, žinodami kiek jis suvalgė..
    Su antrąja vos tik gimus ji bandė čiulpti krūtinę kabojo pirmąją para ištisai, tačiau padarius kraujo tyrimus paaiškėjo kad vaikui stipriai kritęs cukrus, kai po to paaiškėjo kad dėl bado.. Niekaip nesuprato, pasirodo įsisiurbdavo į krūtinę kaip į soskę ir miegodavo, nes tiesiog nemokėjo ištraukti, nepavykdavo, nes apatinė lūpa buvo stipriai pritraukta prie dantenų, nemoku paaiškint, tiesiog vaikui neišėjo paimti krūties ir jis pavargdavo , ir užmigdavo, tad to pasekoje antrą parą praleido po lempomis, nes šoko labai stipri gelta, dėl maisto medžiagų trūkumo, teko staigiai pirktis pientraukį ir su juo žaistis, kad gydytojai matytų kiek ji suvalgo. tad nuo tos dienos ir žaidžiau 5mėn, pieno turėjau po 1l ir daugiau, gaila kad sustiprėjus ji neėmė vistiek krūtinės, tad traukdavau sąžiningai kas 3val, pieno užteko ne tik pavalgymui bet ir užšaldymui.. Juk gaila išpilti, tikėjaus kad panaudosiu vėliau.. košyčių virimui ar atsigėrimui.. Gaila bet atšildžius skonis ir kvapas pakito, ir vaikutis jo negėrė.net apgaule. teko išmesti viską ką buvau sukaupus per tuos 5mėn pilnas šaldiklis ne uogių, ar uogienių o pieno tada prasidėjo kitos bėdos, 5mėn man nuo maigymo ir trynimo atsirado ant krūtų dariniai kaip votys, ir be proto skaudėjo, tad šoko ir temperatūra ir šaltkrėtis ir uždegimas..
    Kodėl taip viską detaliai papasakojau? kad būna kaip nori vienaip, ir įsivaizduoji, o gaunasi visiškai priešingai... tad.. bus kaip bus, bus pienuko, maitinsiu, nebus,arvaikas pats nevalgys, ieškosiu alternatyvų, gi badu nelaikysi...

13
  2. 2019.03.26 14:34 (prieš 1 mėn.)

Giedrunele parašė:
    Tikrai tik 12 paskutiniu men vidurkis, atmetus paskutini menesi iki dekreto. Pvz dekretas geguzes 2 prasideda, tai vidurkis 2017-04-01 -2018-03-31 is sio laikotarpi…

Tai as pradejau dirbti 2018-04-16, i dekreta eisiu 2019-05-06, tai man 12men stazo nesusidaro?

3. 2019.03.26 14:34 (prieš 1 mėn.)

Jolita931 parašė:
    Na aš kažkaip nesu prieš tas kurios nutaria nemaitinti pačios jeigu nejaučia malonumo, as visiškai nejaučiau, man skaudėjo labai, po mastito antibiotikų krūtys subl…

Aš tikrai irgi nesu prieš pm kiekviena mama sprendžia, kas yra geriausia aš žinau, kad MAN maitinimas savo pienu yra labai svarbus, savo vaiko neįsivaizduoju maitinant mišiniu, bet čia mano sprendimas. Bet niekada nesmerkiu, kurios nusprendžia kitaip. Kiekvienos mamos čia asmeninis reikalas Čia lygiai taip pat kaip ir skiepai. Labai jau slidi ir daug diskusijų kelianti tema.

1
  4. 2019.03.26 15:05 (prieš 1 mėn.)

Izi. parašė:
    Na taip reikia dar žinių, daug darbo pirmosiomis paramis . Reikia ne tik duoti vaikui teisingai krūtį, bet ir papildomai masažuoti, stimuliuoti, dirbti ištisas par…

Lb dažnai susutes prižiūrinčios , kurios i namus ateina suklaidina. Neva vaikas nepriaugo arba mažai priaugo, reikia pramaitinti. Man taip buvo. Pasakiau vyrui nupirkti, po to pagalvojau, kad gal dar luktelsiu, pasiskainejau, pasirinkau info.. tai taip ir stovėjo ne atplėštas 😊

1
  5. 2019.03.26 16:03 (prieš 1 mėn.)

Belineaja parašė:
    Tai as pradejau dirbti 2018-04-16, i dekreta eisiu 2019-05-06, tai man 12men stazo nesusidaro?

Manau jums uz 2018 metu balandi ims 0 pajamu.. bet reiketu sodroj pasitikslinti.

6. 2019.03.26 16:43 (prieš 1 mėn.)

eri.ka parašė:
    Manau jums uz 2018 metu balandi ims 0 pajamu.. bet reiketu sodroj pasitikslinti.

Manau kad tikrai ims 0.

7. 2019.03.26 18:08 (prieš 1 mėn.)

onutee parašė:
    Lb dažnai susutes prižiūrinčios , kurios i namus ateina suklaidina. Neva vaikas nepriaugo arba mažai priaugo, reikia pramaitinti. Man taip buvo. Pasakiau vyrui nupi…

Ne tik medikai, be tie močiutės, uosvienes, tetules prisideda... vaikui neužtenka pieno, kad taip dažnai prašo ir pan... būdavo, kad mažylė valgydavo kas 3-4 val, bet būdavo, kad prašydavo kas valandą ar dažniau. Bet nekreipiau dėmesio, atkirsdavau, kad man negaila ir duodu kiek vaikui reikia dažnai mamos išsigąsta, kai vaikas labai daug kabo ant krūties, bet tai tikrai nėra blogas ženklas

4
  8. 2019.03.26 18:09 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Šiandien ėjau daryti gliukozės tyrimo, nors ir nėra skanu, bet nesunkiai išgėriau. Atsisėdau laukiamajam praėjo apie 20min ir pasidarė labai bloga. Viską išvėmiau liepė važiuoti namo ir rytoj vėl atvažiuoti kartoti tyrimo.

9. 2019.03.26 18:15 (prieš 1 mėn.)

Izi. parašė:
    Ne tik medikai, be tie močiutės, uosvienes, tetules prisideda... vaikui neužtenka pieno, kad taip dažnai prašo ir pan... būdavo, kad mažylė valgydavo kas 3-4 val, b…

Man daktaras pirmą kartą mane pamatęs pasakė pas tave nera pieno. O aš nelabai turėjau žinių tai beveik patikėjau. Nepasidaviau iš karto. Dar mėnesį maitinau, bet priaugo per men gal 200gr ir sakė man, kad mažai reikia primaitinti. Ką aš ten ginčysiuosi juk daktaras tai gal geriau žino... O pasirodo nieko ten jis nezino. Aišku pradejus duot buteliuką atsisakė krūties. Tai su pientraukiu traukiau 10menesių, labai pavargau, bet džiaugiuosi, kad padariau ką galėjau iš savo pusės.

1
  10. 2019.03.26 18:20 (prieš 1 mėn.)

nykštukas_ parašė:
    Man daktaras pirmą kartą mane pamatęs pasakė pas tave nera pieno. O aš nelabai turėjau žinių tai beveik patikėjau. Nepasidaviau iš karto. Dar mėnesį maitinau, bet p…

O taip, su nutrauktu pienu labai sunku... pati 2 mėnesius maitinau nutrauktu pienu, bet ačiū D kad vėliau perėjome prie krūties, nes tas nutraukinejimas labai varginantis ir sunkus darbas pagarba, kad tiek ilgai darbavotės

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
15,00 €
38 | 10 | S
10,00 €