2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.07.12)

1. 2018.11.22 19:30 (prieš 7 mėn.)

Kviečiu jungtis prie rugpjūčio mėnesio mažylių

2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

2. 2019.03.26 10:01 (prieš 3 mėn.)

leila123 parašė:
    Aš tai valgau kažkaip intuityviai nuo paauglystės, atrodo skrandis pats paprašo kažko

Omg kaip tvarkingai, as del maisto ir sporto save linciuoju, kad per mazai judu ir netaisyklingai valgau, savaitgaliais is viso protelio nebebera, nu bet is kitos puses, jei atsisakyciau kartkartem suvalgomu kokiu keptu duoniuku ir sureliu saldziu varskes, manau visai neblogai, bet pietums praeita savaite kepiau bulvinius blynus pvz., tai irgi nezibu pavyzdingumu 🤦🏻‍♀️ 😁 nu bet jeigu noriu, tai bene stabdysiu save 😁 O del sporto? Daug judate?

3. 2019.03.26 10:04 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, ar kurią nors vargina pagausėjęs prakaitavimas? Aš higiena tikrai rūpinuosi, nu bet paskutiniu metu taip prakaituoju ir kvapą jaučiu, net nepatogu prieš kolegas 😳😰🤭

4. 2019.03.26 10:12 (prieš 3 mėn.)

Purpulas parašė:
    Omg kaip tvarkingai, as del maisto ir sporto save linciuoju, kad per mazai judu ir netaisyklingai valgau, savaitgaliais is viso protelio nebebera, nu bet is kitos p…

Jeigu ateis noras valgyti kitaip, tai valgysiu nėra taip, kad noriu, bet riboju ir nevalgau nuėjus į svečius irgi dramos nedarau, jeigu pyragų prikrauta, paragauju.
    Su sportu deja pavyzdingumo nėra cia pagal planą turėjau pradėti sportuoti nuo naujų metų, bet pastojus planus atidėjau. Būna pasimankstinu namie savarankiškai, susiradau YouTube nėščiųjų pratimus, tai juos ir darau kartais. Vėliau galvoju gal pradėsiu lankyti nėščiųjų uzseimimus jeigu turėsiu noro

5. 2019.03.26 10:21 (prieš 3 mėn.)

ausracep parašė:
    Sveikos, ar kurią nors vargina pagausėjęs prakaitavimas? Aš higiena tikrai rūpinuosi, nu bet paskutiniu metu taip prakaituoju ir kvapą jaučiu, net nepatogu prieš k…

Mane tai atvirkščiai, iki nėštumo vargino stipriai, o nėštumo metu atrodo dingo, gerokai mažiau prakaituoju.

6. 2019.03.26 10:31 (prieš 3 mėn.)

leila123 parašė:
    Mane tai atvirkščiai, iki nėštumo vargino stipriai, o nėštumo metu atrodo dingo, gerokai mažiau prakaituoju.

Kaip jums gerai, aš jau nebežinau kur dėtis, kaip negerai jaučiuosi dėl to prakaitavimo. Su pirmu labai vargau, dabar žiūriu vėl tas pats prasideda. Jau labai laukiu atostogų.

7. 2019.03.26 10:37 (prieš 3 mėn.)

ausracep parašė:
    Kaip jums gerai, aš jau nebežinau kur dėtis, kaip negerai jaučiuosi dėl to prakaitavimo. Su pirmu labai vargau, dabar žiūriu vėl tas pats prasideda. Jau labai lauki…

Aš tikiuosi po nėštumo negrįš tie vargai... Aš jau eilę metų vargau dėl to prakaitavimo.. O dar bėdų turiu su krutimis ir pažastu limfmazgiais, tai man gydytojai sakydavo geriausiai netepk ir nenaudok nieko...tai aš visaip bandžiau aiškinti, kad nebūdama namie aš negaliu apsiprausti kas valandą ar dažniau, tai tik purškiamus leido naudot.

8. 2019.03.26 11:04 (prieš 3 mėn.)

ausracep parašė:
    Kaip jums gerai, aš jau nebežinau kur dėtis, kaip negerai jaučiuosi dėl to prakaitavimo. Su pirmu labai vargau, dabar žiūriu vėl tas pats prasideda. Jau labai lauki…

man atvirkščiai nėštumas veikia: nereikia nei praustis, galvos jau 5 dienos neploviau ir atrodo kaip švari :)) ne nėštumo metu tai kas dieną, maks. kas antrą dieną plaudavau. Bet su tuo nesiriebalavimu ateina ir baisus odos džiūvimas, tai gal geriau būtų, jei riebaluočiausi ir prakaituočiau kaip seniau.

9. 2019.03.26 11:09 (prieš 3 mėn.)

ausracep parašė:
    Sveikos, ar kurią nors vargina pagausėjęs prakaitavimas? Aš higiena tikrai rūpinuosi, nu bet paskutiniu metu taip prakaituoju ir kvapą jaučiu, net nepatogu prieš k…

Pas mane tas pats🙊🙊🙊

10. 2019.03.26 11:21 (prieš 3 mėn.)

Vauu kaip kaikurios graziai maitinas-sveikai😊 pagarba, as tai ka noriu ta valgau tik atsizvelgiu i maisto gero maisto ivairove bet ir ledai, ir visokie bulviniai i trasa😊

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.