2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.18 14:34 (prieš 1 mėn.)

smalsuolesu parašė:
    Sveikos!! Geguzes pradzioje susitarus su fotografe del nestukes fotosesijos, uzsisakiau specialiai tam suknele, tik paskui pamaciau kad siuntimas apie menesi uztruk…

pabandykit rentboutique paziuret ;)

2
  2. 2019.04.18 17:14 (prieš 1 mėn.)

Sveikutes!as po vizito...Zinios nekokios...nes priaugau per daug...Per men 4kg...kyla itarimas del cukrinio diabeto...Omg...sekancia savaite darys tyrimus,bus 24savaite...sake jeigu blogi tyrimai,sius i santaras...Omg...Pas ka dar is musu grupes svoris auga zaibisku greiciu???!!!Jau dabar net nzn ka valgyti...

3. 2019.04.18 17:21 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:
    Sveikutes!as po vizito...Zinios nekokios...nes priaugau per daug...Per men 4kg...kyla itarimas del cukrinio diabeto...Omg...sekancia savaite darys tyrimus,bus 24sav…

Su pirmu nestumu priaugau 25 kg,svoris ir kilo zaibiskai,ir itarinejo kad bus cukralige,bet atlikus tyrimus buvo viskas ok,tai nepradekit nervuotis anksciau laiko,atliks tyrimus ir tada bus aisku...

1
  4. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.04.18 17:22 (prieš 1 mėn.)

Darjanka, nepanikuok is anksto. Padarys gliukoze ir matysi, ar yra GD ar ne. Tada sodins "ant dietos" arba ne. O jei atras ta problema, tai gal ir geriau kai zinai....

5. 2019.04.18 17:34 (prieš 1 mėn.)

Aciu mergaites uz palaikyma!😍😘

6. 2019.04.18 17:46 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:
    Sveikutes!as po vizito...Zinios nekokios...nes priaugau per daug...Per men 4kg...kyla itarimas del cukrinio diabeto...Omg...sekancia savaite darys tyrimus,bus 24sav…

Aš išvis buvau tik 1 kg priaugus ir man GD nustatė, tad svoris tikrai nėra rodiklis, kad jums cukraligė 😉

2
  7. 2019.04.18 18:24 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:

Mano vyras, kai grįžęs buvo atleidom vadeles dėl maisto, tai ir per mėnesį priaugus buvau.... beeet vos tik vyras išvažiavo dirbt, grįžau prie daugiau salotų, sveikų pusryčių, mačiau bulkučių tai pora kg staigiai nukrito... taip labai nepergyvenkit, tiesiog sumažinkite angliavandenius ir viskas bus gerai😊😉

8. 2019.04.18 18:24 (prieš 1 mėn.)

svajone. parašė:
    Sveikos mamytes🙂noreciau informacijos apie vezimuka peg perego🤔raso kad jis lengvas gal kas atsiliepimu daugiau🤔

Mes su pirmu turejom peg perego lopsini vezima. Vaziuokle buvo lyg book plus. Ziemai jo nesirinkciau, nes pravazumas nekoks, ratai nepripuciami. Siaip patogus, kompaktiskas. Tik kad barskutis. Kartu ir kedute tos firmos turejom, tai ant vaziuokles patogu uzdeti buvo 🙂

9. 2019.04.18 18:26 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:

Man per paskutini menesi irgi 4kg priaugo, o uz uzpraeita 3kg, bendrai jau + 10 turiu, bet mano akusere atvirksciau ramino, kad tiesiog toks laikotarpis dabar, kada labiauiai auga svoris. Tiesa, gliukozes tyrima dariau tai normoj.

10. 2019.04.18 19:01 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,mamytes💕ar jums nebuna,kad suskausta pilvuka ties bamba? Arba zemiau(tarso per mm). Blemba kazkaip neberamu paliko ar cia lankstaus per daug ar kaip,bet buna suskausta pilvuka ties bamba ar desinej pusej😕😞 mum pirmas leliukas tai nezinau ar cia kas nora negero ar taip turi but.. pas gine tik uz 2 sav. Leliukas musu hiperaktyvistas,lwbai aktyviai spardos beveik visa dienele

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras