2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.19 09:46 (prieš 1 mėn.)

Vandenuko daug ir viskas susitvarkys 👌😊
    Ir viso nėštumo metu nepamirškit apie vandenį, o tik kai tyrimai blogai parodo, tada tik susimąstome 😊

2. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.04.19 10:13 (prieš 1 mėn.)

Mano vaikai ketonu padidintai daznai turi, ypac dicke. Vanduo vanduo vanduo ir dar karta vanduo. Paaiskink tu jai... Vanduo tai ne limonadas, neskanu...

3. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.04.19 10:32 (prieš 1 mėn.)

Majaap parašė:
    Vandenuko daug ir viskas susitvarkys 👌😊
    Ir viso nėštumo metu nepamirškit apie vandenį, o tik kai tyrimai blogai parodo, ta…

Kad geriu pakankamai vandens. Netgi sulos prisileidę. Nebent kokie pieno produktai įtakoja. 🤔 visą nėštumą laaabi juos mėgstu..

4. 2019.04.19 10:45 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Kad geriu pakankamai vandens. Netgi sulos prisileidę. Nebent kokie pieno produktai įtakoja. 🤔 visą nėštumą laaabi juos mėgstu..

Pieno produktai tikrai įtakoja.. Man taip buvo vandens daug geriau bet rado nes tuo metu labai daug naudojau jogurto sūrelių

5. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.04.19 11:07 (prieš 1 mėn.)

Ji321 parašė:
    Pieno produktai tikrai įtakoja.. Man taip buvo vandens daug geriau bet rado nes tuo metu labai daug naudojau jogurto sūrelių

Gal atsimenate kiek rado? Nežymiai ar daugiau? 🤔

6. 2019.04.19 11:56 (prieš 1 mėn.)

Gal dar kuri turi bedu su pigmentacija veido? As ir anksciau turejau, bet per ziema buvo susitvarke. Ir kai pastojau atrodo net be saules tos pigmentines lyst pradejo, dabar ant saules pabuvus is vis sakes, nirs tepu kremu su 50 spf, ant virsaus skysta pudra irgi su 50 spf, vis datepu kremu jei ant saules bunu ir visvien kuo tolyn tuo baisyn tas veidas :(((( gal pagimdzius situacija pageres, gal kuriom taip buvo? Is vis gal yra kokiu priemoniu is vidaus su pigmentinem kovot? Nes pvz ziema su rugstim susitvarkau, o vasara vos ciut saules gavus vel tas pats, o vasara rugstim gi netepsi nes dar blogiau bus. Zodziu esu nevilty

7. 2019.04.19 13:16 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Ech koks rytas. Rado ketonų. Su gydytoja sukontaktuoti neėmanoma. Šventės ant nosies. Neramu. Gal kuriai buvo ketonų? Žinau, kad ankstesniais laikais į ligoninę gul…

Pas mane buvo labai daug ketonu, 4pliusai - 15 mmol/l. Bet ir crb buvo virš 100,tai dabar ligoninėj guliu su skysčiais ir antibiotikais. Jei tik ketonai, o kiti tyrimai ok- gali sulasinti jūsų poliklinikoje skysčių arba lieps daug gerti. Pas mane po sekmadienienio visos dienos vėmimo ir viduriavimo taip atsitiko-netekau visų skysčių, kurių ir taip nesu mėgėja gerti.

8. 2019.04.19 13:41 (prieš 1 mėn.)

Ką darote,kai viduriai labai užkietėja ir neišeina pasituštinti? Kas padėtų? Bijau labai ir stumti,rašė šioje grupėje,kad nėščiosioms pavojinga....

9. 2019.04.19 13:44 (prieš 1 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Gal dar kuri turi bedu su pigmentacija veido? As ir anksciau turejau, bet per ziema buvo susitvarke. Ir kai pastojau atrodo net be saules tos pigmentines lyst prade…

Aš turiu šitą bėdą ant kaktos ir ant pilvo. Šiiap vasarom išlenda, o per nėštumą - nepriklauso nuo sezono. pamėgau hipsteriškas skrybėlaites ;) stebuklingo kremo nesu radus..

1
  10. 2019.04.19 13:45 (prieš 1 mėn.)

Vigeri parašė:
    Ką darote,kai viduriai labai užkietėja ir neišeina pasituštinti? Kas padėtų? Bijau labai ir stumti,rašė šioje grupėje,kad nėščiosioms pavojinga....

Du kiviai ryte ant tuščio skrandžio kasryt, net kai neužkietėję, labai gerai sutvarko žarnyną. Jei iš vaistų - galima Mikrolax klizmutes arba Duphalac sirupą.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras