2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.23 10:54 (prieš 3 sav.)

Vigeri parašė:
    Mano vyrui vos mėnuo,ir atrodo saugosi su maistu,dar prisižiūri,bet vos ne kasnakt pabunda su skausmu šone ir reikia gerti nuo skausmo vaistus. Tai arba dar anksti …

Hmm, nu neturėtų taip būti Ir tas maisto priziurejimas daugiau susijęs su viduriavimu būna, jei kas netinka (man pfu pfu pfu nepasireiske),o ne dėl skausmo išvengimo. Ne iseitis gerti nuskausminamuosius, reikia ieškot priežasties, kas tą skausmą sukelia, nes realiai skausmai turi baigtis su operacija (tam ir operuoja). O kur jį operavo? Gal ką ne visai tinkamai padarė? gal kiekvienas skirtingai atsigauna, bet aš pvz labai jautri skausmui iš esmės, bet man nieko nesijaučia

2. 2019.04.23 10:56 (prieš 3 sav.)

IrVelMama parašė:
    Matau apie grozi kalbejot, na ziurint i veidrodi sakyciau vel berniuko laukiuos, jokiu pakytimu nesimato. O sako mergica bus...

Čia prietarai tiesiog, vaisiaus lytis niekaip negali įtakoti Jūsų grožio

3
  3. 2019.04.23 11:22 (prieš 3 sav.)

Sveikos. Mačiau diskutavot apie vidurių užkietėjimą. Vargstu su juo kokius 3 mėnesius jau. Ko tik neisbandžiau, atrodo viską (slyvos, abrikosai, kefyras, kopūstai, sėmenys ir t t.). Vienintelis kas man padėjo tai nuosekliai vartojamas Lepicol. Lb rekomenduoju!

4. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.04.23 11:24 (prieš 3 sav.)

Lucky parašė:
    Čia prietarai tiesiog, vaisiaus lytis niekaip negali įtakoti Jūsų grožio

As apie ta pati...

5. 2019.04.23 11:52 (prieš 3 sav.)

Vemiu ir viduriuoju, kažin važiuoti į ligoninę... Ar kuri yra buvusi nėščia tokioje situacijoje

6. Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.04.23 11:59 (prieš 3 sav.)

Na aš jau po gliukozes tyrimų ir visų kitų,ryt atsakymai.Su pirma dukra išvėmiau ie nekartojo,o šį kart viskas gan gerai,labai bijojau,aišku trečią kartą imant kraują nustojo bėgti,jau man kelintą kartą taip:))dūrė į kitą ranką,pasidarė silpna,vos nenugriūvau,teko pagulėti:))bet šiaip ok.O su tuo prietaru ,kad mergaitės pasiima visą grožį mamytės ,tikrai tik prietaras,laukiausi dukros,tos gražus veidas buvo ir iš pilvo visi sakė "tai berniuką tūrėsite turbūt" dabar vėl dukrytė,gal pradžioje nusausėjimų labiau buvo,bet taip pat gražus veidas

1
  7. 2019.04.23 12:13 (prieš 3 sav.)

IrVelMama parašė:
    Matau apie grozi kalbejot, na ziurint i veidrodi sakyciau vel berniuko laukiuos, jokiu pakytimu nesimato. O sako mergica bus...

Aš laukiuos mergytės, bet kaaaip man viskas susitvarkė nėštumo metu, džiaugiuos labai 😁👌 oda nebeprobleminė, nebekyla spuogai, nors anksčiau vos koks saldumynas ir viskas, jau atsikelsiu kitą dieną su bent vienu spuogu. Plaukai mažiau riebaluojasi, kojos nuskustos laikosi kokią savaitę bent 👌😂 tobula

3
  8. 2019.04.23 13:01 (prieš 3 sav.)

Vaidu parašė:
    Vemiu ir viduriuoju, kažin važiuoti į ligoninę... Ar kuri yra buvusi nėščia tokioje situacijoje

Man ne taip seniai buvo vėmimai ir viduriavimai. Greičiausiai kokį gastro virusą pasigavot. Svarbiausia elektrolitus atstatyti.

9. 2019.04.23 13:06 (prieš 3 sav.)

Majaap parašė:
    Aš laukiuos mergytės, bet kaaaip man viskas susitvarkė nėštumo metu, džiaugiuos labai 😁👌 oda nebeprobleminė, nebekyla spuogai, nors anksčiau vos koks saldumynas ir …

Kaip jums pasiseke 😮 Pas mus irgi mergyte, nu bet dar gyvenime nebuvo tokie silpni ir problematiski plaukai, atrodo kiekviena diena tai kaip kova del normaliis sukuosenos 😅 O dar ir striju kiek atrsirado, visos kojos iki keliu nuo uzpakalio ir sonu raudonai issproginejusios kraujagysles ir net ne pora o nusidriekusios istrysai 😔 Net suknele geda detis nes isivaizduoju kaip tai is galimo atrodo, ir bio oil anudoju ir vitamina c kuris kraujagysles stiprina bet vistiek visur pilna tu striju.. Veido oda tai irgi kaip nezinau kas, sauseja siaubingai ir spuogai kaip atsiranda tai ir laikosi niekur nedingsta😪 Jau pirmo trimestro pab galvojau kad mergyte, nes visas grozis lyg isgaravo 😂 Na bent mazei atiteks 😂😂

10. 2019.04.23 13:25 (prieš 3 sav.)

Scorpioniux parašė:
    Man ne taip seniai buvo vėmimai ir viduriavimai. Greičiausiai kokį gastro virusą pasigavot. Svarbiausia elektrolitus atstatyti.

Ka vartojot? Ar apsiejot be ligoninės

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras