2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.23 22:10 (prieš 1 mėn.)

Boruzele0314 parašė:
    Sveiki mamukai! Kaip jus miegate? As kasnakt prabundu tarp 1-2.30 ir nebeuzmiegu. Ir taip jau apie 2 menesius.... o kaip jum? Beje ar yra kurioms nustatytas nestumo…

Man 13-a savaite nustate GD is kraujo todel man nereikes gerti gliukozes.
    Teko laikytis dietos ir matuotis cukru du kartus i diena, skirtingai, viena diena ryte pries valgi ir 2 val po pietu, kita diena 2 val po po pusryciu ir po vakarienes, po dvieju sav teko pasirodyt, kadangi cukrus nekilo ir buvo normoj, iki 24 savaites galejau kas antra diena matuotis karta per diena.
    Rytini matuojuos iskart prabudus ir atsikelus is lovos.
    Po 24 sav. vel dazniau, nes yra rizika, kad kils cukrus, nes butent nuo sios sav. pradeda veikti vaikelio kasa.
    Jei dieta padeda ir cukrus nekyla, jokiu insulinu Jums tikrai neskirs Daktare sake labai retais atvejais skiriamas insulinas.. Paprastai prisiziurint mityba viskas buna ok

2. Edvinas 7 m. 8 mėn.

2019.04.23 22:18 (prieš 1 mėn.)

O man su pirmu nestumu labai grazus nagai buvo, ko negaliu pasakyt dabar. Ju ir taip nekokia bukle buvo, bet gal dabar dar ir prasciau, sluoksniuojasi, luzineja. Sakau gal truksta kokiu vitaminu🤔

3. 2019.04.23 22:36 (prieš 1 mėn.)

EditaG parašė:
    Man 13-a savaite nustate GD is kraujo todel man nereikes gerti gliukozes.
    Teko laikytis dietos ir matuotis cukru du kartus i diena, skirtingai, viena diena …

Omg...taip bijau rytojaus dienos...7h jau turiu buti poliklinikoje priduoti krauja...svarbu neapsivemciau nuo gliukozes...nes nieko nevalgius visko gali nutikti...O,kada atsakymai buna...????

4. 2019.04.23 22:42 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Pries kelis men man taip buvo, rasiau grupeje sioje. Panasu ir pas jus tas pats. Noros virusas. Juokas juokais iskart ant koju mane pastate coca cola.... beje sis v…

Ačiū, kaip greit atsistojot ant kojų?

LTkojote parašė:
    Jetau jetau, apsivalgiau arbuzo 😁 ot naktele bus tualete jauciu 😂

Mane irgi varo į toleta kas 20 min. Pagerėjo jau būklė tai bent nebeisvemiu ką išgeriu tai nuo rehidrono taip varo į toleta, kažin tai gerai ar blogai, vadinasi organizmui ne betrūksta skysčių ar jis kaip tik varo visus skysčius lauk

5. 2019.04.23 22:48 (prieš 1 mėn.)

Vaidu parašė:
    Ačiū, kaip greit atsistojot ant kojų?

Jei jau nevemiat to ką išgeriat, jau geras ženklas. Man berods buvo per 12 val. 7 ar 9 kartus vėmiau, keletą kartų viduriavau.
    Sveikit ir stiprėkit ;)

6. 2019.04.23 22:58 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:
    Omg...taip bijau rytojaus dienos...7h jau turiu buti poliklinikoje priduoti krauja...svarbu neapsivemciau nuo gliukozes...nes nieko nevalgius visko gali nutikti...O…

As suzinojau gal po savaites, bet kaip ir sakiau as negeriau gliukozes, man is kraujo tyrimo nustate anksciau nestumini diabeta ir kadandi diagnoze jau kaip ir yra tai gliukozes gerti nereikes kaip Jums tenka nuo 24 sav.

7. 2019.04.23 23:07 (prieš 1 mėn.)

Scorpioniux parašė:
    Jei jau nevemiat to ką išgeriat, jau geras ženklas. Man berods buvo per 12 val. 7 ar 9 kartus vėmiau, keletą kartų viduriavau.

Ačiū.

8. 2019.04.23 23:09 (prieš 1 mėn.)

roberta_87 parašė:
    O man su pirmu nestumu labai grazus nagai buvo, ko negaliu pasakyt dabar. Ju ir taip nekokia bukle buvo, bet gal dabar dar ir prasciau, sluoksniuojasi, luzineja. Sa…

Mano irgi nagai baigia nutrupet, gelinis lakas vos 3 dienas laiko ir pradeda atsokinet, tokie silpni, kad nesilaiko jis ant ju, teks nesilakuot ir ta bespalvi stiprikli naudot.

9. 2019.04.24 00:03 (prieš 1 mėn.)

emika parašė:
    Sveikos, merginos. Norėčiau paklausti klaipėdiečių ir Klaipėdos rajono būsimų mamyčių, kur planuojat gimdyti? Klaipėdoje ar turit ir kitų variantų?

Esu aš iš Šilutes ir ketinu gimdyti klaipedoje arba taurageje bet rinksiuos klaipeda geriau☺️

10. 2019.04.24 08:30 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Kiek db kainuoja arbūzo kg maximose?

Bijau sumeluoti, nes jau 3 metus prekinuosi lidle 😁 nekenciu maximos 😂 lidle i kg 99ct. Biski kosmosas ta kaina, bet ziauriai tikrai skanus 😍

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras