2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.24 22:01 (prieš 3 sav.)

Buvau pas gine ir as snd. Aisku lelius ne velnio nesirode lyties, kazkokia sedimoji pirmaeiga ar kaip ten sake.
    O del hemoglobino tai mano 102 ir daktare labai nusigando! Sake nesciosioms sis rodiklis mano 103 yra itin per zemas. Tai pasakojo kas nutinka esant mazam hemoglobinui ir israse gerti vit.C, gelezis, folio rugstis, vit. B. Dar papildomai magnio. Tai zodziu bus smagumelis 😃 vienas geriausiu mano siandien tyrinetu sudeciu yra sideral folic😍
    Bet as kadangi jau n metu Amway Nutrilite produktus vartoju, tai ju sudetis siek tiek didesne dar 😊

2. 8 m. 7 mėn.
    11 m. 9 mėn.

2019.04.24 22:14 (prieš 3 sav.)

Darjanka parašė:
    Ir man israse Tardiferono...Po siandien tyrimu...toks mano leliukas ramus...🤔glostau,bet lb ramiai reaguoja...kazko nejudrus...O stai mano kojos kaip atrodo po darb…

Vajej🤪
    Aš lygiai tokia pačia pagalveve naudoju, man ji super, bananu vadinam😂

1
  3. 2019.04.24 22:29 (prieš 3 sav.)

Sveikos. Kaip tvarkotės su plaukučiais toje vietoje? Nes labai sunku viską susitvarkyti ten, o norisi visada palaikyti švarą. Gal tam tikrų priemonių yra?

4. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.04.24 22:38 (prieš 3 sav.)

Gal kuri lankotės Šeškinės poliklinikoje? Žiūriu nei vieno nemokamo vizito, pas kardiologą aplamai nėra jokio vizito prisiregistruoti nei mokamo, nei nemokamo. Siaubas. Aš šiaip vaikštau pas ginekologę privačiai, bet man reikalinga dar ir valstybinė ginė, nes manoji kur dirba ta įstaiga nesudariusi sutarties su ligonių kasomis, tai niekur siųsti negalės ir šiaip tik apžiūrėti gali. Bet kas per tvarka poliklinikoje! Aš apakusi.

5. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.04.24 22:41 (prieš 3 sav.)

Gal kuri lankotės Šeškinės poliklinikoje? Žiūriu nei vieno nemokamo vizito, pas kardiologą aplamai nėra jokio vizito prisiregistruoti nei mokamo, nei nemokamo. Siaubas. Aš šiaip vaikštau pas ginekologę privačiai, bet man reikalinga dar ir valstybinė ginė, nes manoji kur dirba ta įstaiga nesudariusi sutarties su ligonių kasomis, tai niekur siųsti negalės ir šiaip tik apžiūrėti gali. Bet kas per tvarka poliklinikoje! Aš apakusi.

Darjanka parašė:
    Ir man israse Tardiferono...Po siandien tyrimu...toks mano leliukas ramus...🤔glostau,bet lb ramiai reaguoja...kazko nejudrus...O stai mano kojos kaip atrodo po darb…

Pas mane šios vietos patinusios jau.. kur pažymėjau.

6. 2019.04.25 06:40 (prieš 3 sav.)

Neilutee parašė:
    Sveikos. Kaip tvarkotės su plaukučiais toje vietoje? Nes labai sunku viską susitvarkyti ten, o norisi visada palaikyti švarą. Gal tam tikrų priemonių yra? :)…

Einu, kad nudepiliuotu, tai visada buna śvaru 😉

7. Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.04.25 06:48 (prieš 3 sav.)

Kaip laikotės mamytes?atlikau tyrimus,taip bijojau gliukozės ir viskas super,o va ko nesitikėjau ir blogas skydliaukės.Labai daug neaiškino,kažko pamažėjimas,registruotis pas seimos gyd ir siūs pas endikrinologus.Visai nesitikėjau tai nuliudau bet šiaip džiaugiuos,pasimačiau su dukryte26sav 2d sveriam jau 928gr.Viskas atitinka beveik diena į diena.Norėjome 3d nuotraukytės,bet niekaip:))susikrovus rankas kojas ant galvos ir dar virkštelė palei veidą:))pagavo viena,bet ir tai kai ateiviuko:)))

1
  8. 2019.04.25 08:14 (prieš 3 sav.)

Medeina1984 parašė:
    Gal kuri lankotės Šeškinės poliklinikoje? Žiūriu nei vieno nemokamo vizito, pas kardiologą aplamai nėra jokio vizito prisiregistruoti nei mokamo, nei nemokamo. Siau…

cia nuo poliklinikos priklauso ;) Mano Centro visada turi taloneliu ;) Artimiausia vieta laisva jau ryt ;)

9. 2019.04.25 08:15 (prieš 3 sav.)

Klausimas vėl apie svorį. Kiek per mėnesį paskutinį priaugot galit parašyti? Ačiū ;)

10. 2019.04.25 08:26 (prieš 3 sav.)

Vigeri parašė:
    Klausimas vėl apie svorį. Kiek per mėnesį paskutinį priaugot galit parašyti? Ačiū ;)

Vel bus 50 komentaru :)))
    As per paskutini men. 1 kg., viso turiu plius 6 kg., 26 sav. man siandien, ziuriu ka dedu i burna ir gerai jaucuosi, nera vakarais sunkumo, jokiu tinimu, per velykas paleidau vadzias, ir tikrai prastai jauciausi, vakare maniau iskris visi tie pyragai per burna :))) Su pirmu priaugau virs 30 kg., istinus kaip banginis buvau, panasu, kad si karta nieko panasaus nebus ir visa tai del to, kad nevalgau kaip uz du, kaip pirma kart.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras