2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.05.16 10:40 (prieš 5 d.)

IrVelMama parašė:
    Man visiskai nepadejo, nu visiskai. Bet cia kiek zmoniu, tiek poveikiu....

Man irgi nulis efekto. 🙈😟

2. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 10:44 (prieš 5 d.)

O del badymo imant tyrimus, man sesute vakar tris kartus is tos pacios vietos taikesi paimti. Nei maziausios melynes ar kazkokio skausmo. Idealiai paimta. Cia gal priklauso nuo mediko darbo.

3
  3. 2019.05.16 11:17 (prieš 5 d.)

Dar nepamirskit isejus i dekreta galima is savivaldybes gauti vienkartine nesciosios ismoka ~76 eur., nera kosmosas, bet kodel ju nepasiimti. Tiesa galima po dekreto isejimo ta prasyma uzpildyti 12 men laikotarpiu, tai kas vazuos i savivaldybe ta prasyma galima tuo paciu uzpildyti kai pildysit gimus vaikui del tos rimtesnes sumos 420 eur. ;)
    arba internetu www.spis.lt jungiates per bankininkyste renkates el. valdzios vartai....

1
  4. 2019.05.16 11:19 (prieš 5 d.)

IrVelMama parašė:
    O del badymo imant tyrimus, man sesute vakar tris kartus is tos pacios vietos taikesi paimti. Nei maziausios melynes ar kazkokio skausmo. Idealiai paimta. Cia gal p…

Turbut, man irgi visus 3 kart is pirmo karto pataike, nekas jei bandytu taikyti po kelis kart.
    Ir laikiau vatuka smarkiai prispaudus min 5 min, tai net melyniu neliko.

5. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 11:48 (prieš 5 d.)

Raseliukas parašė:
    Turbut, man irgi visus 3 kart is pirmo karto pataike, nekas jei bandytu taikyti po kelis kart.

As norejau pasakyt, kad visais trimis emimais, is viso viena skylute tera padaryta.

6. 2019.05.16 11:58 (prieš 5 d.)

Raseliukas parašė:
    Dar nepamirskit isejus i dekreta galima is savivaldybes gauti vienkartine nesciosios ismoka ~76 eur., nera kosmosas, bet kodel ju nepasiimti. Tiesa galima po dekret…

O sitas 76 eur išmoka mokoma ne toks kurios neturi stažo?

3
  7. 2019.05.16 12:18 (prieš 5 d.)

ingridux2016 parašė:
    Manau mitas, nes tikrai netikiu kad visos pasaulio mamytes išgali būtent tu rūbeliu nupirkti😁 tiesiog turi būti visi rūbeliai išskalbti po pirkimo ir viskas🙂 aišku …

Nebūtina skalbti cia anskčiau skalbdavo dabar tie rubeliai švarus ir iš patduotuvės ir tikrai nėra prasmės jų skalbti:)Nebent kas nors yra atidavęs arba rūbai jau nešioti

8. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 12:24 (prieš 5 d.)

Vabaliuk, kaip tik gincyciausi. Kiek yra visokiu dokumentiniu informaciniu laidu, apie rubu gaminimo technologijas, dazyma ir t.t. Net suaugusiems rekomenduojama pirma naujus rubus isplauti, paskui nesioti, o mes kalbam apie naujagimius. Isvirkscios siules aisku nebutina, bet perplaut tikrai siais laikais nesudetinga.

17
  9. 7 m. 8 mėn.

2019.05.16 12:25 (prieš 5 d.)

Man vakarais rėmenį pradeda deginti, tai man pienas gelbsti. Geriu db jau tik dobilą. Kiti man turi kažkokį poskonį...

10. 7 m. 8 mėn.

2019.05.16 12:28 (prieš 5 d.)

IrVelMama parašė:
    Vabaliuk, kaip tik gincyciausi. Kiek yra visokiu dokumentiniu informaciniu laidu, apie rubu gaminimo technologijas, dazyma ir t.t. Net suaugusiems rekomenduojama pi…

Pritariu. Kai išpakuoja, ima apžiūrinėja rankos tikrai nėra švarios, arba guli ant tų lentynų apdulksta... ir t.t. 🙂

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras