2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 12:32 (prieš 1 sav.)

IrVelMama parašė:
    Vabaliuk, kaip tik gincyciausi. Kiek yra visokiu dokumentiniu informaciniu laidu, apie rubu gaminimo technologijas, dazyma ir t.t. Net suaugusiems rekomenduojama pi…

Na jei rūbai perkami nekokibiski arba iš wish ar aliexpress tai ir aš perplaučiau juos,bet aš kadnagi perku eko medvilnės kokibiškis rūbelius kurie nėra dažyti tai ir neskalbsiu,be to sterili aplinka kūdikiui irgi meškos paslauga gali padaryti.Irgi iš pradžių buvau svarsčiusi apie sklabimą rūbų,bet paskui pagalvojau jog nėra prasmės jei rūbai nauji

2. 2019.05.16 12:52 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Na jei rūbai perkami nekokibiski arba iš wish ar aliexpress tai ir aš perplaučiau juos,bet aš kadnagi perku eko medvilnės kokibiškis rūbelius kurie nėra dažyti tai …

vabaliuk tu musu vabaliuk - daryk ka nori, as tik siulau naujagimiui perskalbt ;) jie gimsta visiskai neturedami imuniteto, ka tu zinai kokia boba kosinti ar isberta siuvo, pakavo ar kokiam uzkampy tas rubas gulejo pries supakuojant. tonos dulkiu ir nano medziagu nuseda, nekalbant apie dazus. neskalbk tu kai paaaugs,bet vos gimusiam leliukui - kai jo oda neturejus jokio kontakto su situ baisiu pasauliu, paskalbk skalbenkej bent viena karteli ;) ar cia problema padziaut rubelius viena karta? sumest tuos rubelius uzima 5 sekundes, paspaust mygtuka 1 sekunde, padziaut nu pora minuciu. bet aisku, geriau dabar pavarom diskusija 10 lapu

17
  3. 2019.05.16 12:58 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    vabaliuk tu musu vabaliuk - daryk ka nori, as tik siulau naujagimiui perskalbt ;) jie gimsta visiskai neturedami imuniteto, ka tu zinai kokia boba kosinti ar isbert…

pritariu, neaisku kas ta rubeli pries tai ciupinejo jau geriau perskalbt nei kokia liga nenorom parsinest
    siektiek ne i tema, bet zinau mergina, kuri kosmetikos parduotuvei isbande lupu blizgesi ir uzsikrete delto herpiu. ja apziurinti gydytoja grieztai paminejo, kad negalima testeriu tept ant lupu, nes nezinai kas pries tai juo tepes, megint reikia ant rankos odos.

1
  4. 2019.05.16 13:04 (prieš 1 sav.)

O del skalbimo - planuojat virinti (90 laipsniu skalbti)?

5. 2019.05.16 13:11 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    vabaliuk tu musu vabaliuk - daryk ka nori, as tik siulau naujagimiui perskalbt ;) jie gimsta visiskai neturedami imuniteto, ka tu zinai kokia boba kosinti ar isbert…

Tai jus pati ir prisikabinat,siūlydama man praskalbti dėl isivazudojamų apkosijimu ant rūbelių ,jus norite skalbkit liginkit,aš nematau prasmės tam,man rubeliai ir taip švarus tai kam juos skalbti?

1
  6. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 13:12 (prieš 1 sav.)

Ne, tikrai ne, pagal gaminiu reikalavimus, dazniausiai leliukinius 60 skalbiu.

7. 2019.05.16 13:13 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai jus pati ir prisikabinat,siūlydama man orą skalbti dėl isivazudojamų apkosijimu ant rūbelių ,jus norite skelbkit liginkit,aš nematau prasmės tam,man rubeliai ir…

tikiuos jusu vyras isskalbs

13
  8. 2019.05.16 13:23 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    tikiuos jusu vyras isskalbs

O kam?Jus sklabiate,aš ne viskas diskusija baigta:)Kiekveinas renkamės kaip mum atrodo geriau

9. 2019.05.16 13:34 (prieš 1 sav.)

Buvo minėta kažkurios apie ~76e. Tai va

1
  10. 2019.05.16 13:47 (prieš 1 sav.)

Net nesugalvociau neskalbti naujagimio rūbų. Brolienes gimdymo namuose net klausė ar rubeliai išskalbti, sako jeigu nauji tik išpakuoti neleidžia rengti.
    Naujagimiui būtina, gi jo bambute uzgyja per 2 savaites, reikia ypač sterilumo ten. Draugės savaitės leliukas ligoninėj dėl bambutes infekcijos su antibiotikais.
    Žodžiu nors gydytojos paklauskit, jeigu atrodo, kad mes šiaip siūlom skalbti.

11
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras