2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.17 10:55 (prieš 1 sav.)

NikaN parašė:
    Tikrai reik daugiau rubeliu i ligonine. Su pirmaj kai buvau, tai ji per pampio šona kažkaip prakakodavo ir tas kaklas neišsiplaudavo. Tai su keliais rubai tikrai ne…

Ligoninėje duoda rūbelių tad tikrai nereik,nebent norisi pačiai rengti savais rūbais

2. Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.05.17 10:59 (prieš 1 sav.)

Pizama su tapkem savo tai isimest galima,kad butu maloniau,kaip pati pasake paciai,bet vaikui tai pofik galima ir neskalbt ir ligoninės rubais aprengti:)))gi ne save

10
  3. 2019.05.17 11:17 (prieš 1 sav.)

gal kas gali primint tas naujas gliukozes normas?? su pirmu buvo 5,01, su antru 6,01 o trecio nzn bet manau kad irgi neaukstas...

4. 2019.05.17 11:18 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Ligoninėje duoda rūbelių tad tikrai nereik,nebent norisi pačiai rengti savais rūbais

Visos turėtumėm nepamiršti,kad gyvenam skirtingose šalyse: kas Norvegijoj,kas Anglijoj,Italijoj,Lietuvoj ir pan. Taip kad Vabaliukas09 negalit taip kategoriškai sakyti,kad TIKRAI NEREIK. Skiriasi kultūros,taisyklės,įstatymai ir dar daug kas. Gal Lt irgi duoda naujagimiui rūbelius,net nežinau,nesusidūriau ir kai dukrą gimdžiau prieš 4 metus,bet nebūtinai dabar visos turi ir naudotis šia galimybe.
    Ir apskritai......čia grupė rugpjūčio mėnesio mažyliai vadinasi,bet jau komentarai tai šakes...tarsi ir į temą,tarsi ne.....nebeįdomu jau kažkaip......žadėjau rašyti,pakalbėkim apie žindymą,apie mišinukus,čiulptukų davimą/nedavimą,bet ai,bet kurioje temoje čia juk bus tik rietynės,vėliavėlės ir +87komentarai..........

8
  5. 2019.05.17 11:22 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:

gal kas gali primint tas naujas gliukozes normas?? su pirmu buvo 5,01, su antru 6,01 o trecio nzn bet manau

1
  6. 2019.05.17 11:24 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Visos turėtumėm nepamiršti,kad gyvenam skirtingose šalyse: kas Norvegijoj,kas Anglijoj,Italijoj,Lietuvoj ir pan. Taip kad Vabaliukas09 negalit taip kategoriškai sak…

visiškai su jumis sutinku. reikia mums suitarti, suremti pečius, kaip sakoma, ir nereaguoti nei vienai į nei vieną vabaliuko parašymą. jei nepasiduosim provokacijoms, gal ji nusės forume "pasipykim" ir čia galėsim sveikai bendrauti.

7
  7. 7 m. 8 mėn.

2019.05.17 11:24 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    gal kas gali primint tas naujas gliukozes normas?? su pirmu buvo 5,01, su antru 6,01 o trecio nzn bet manau kad irgi neaukstas...

Normos per vidurį surašytos. Pastebėjau, kad skiriasi mano poliklinikos normos su kitomis merginų lankančiomis poliklinikomis.

8. 2019.05.17 11:32 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Visos turėtumėm nepamiršti,kad gyvenam skirtingose šalyse: kas Norvegijoj,kas Anglijoj,Italijoj,Lietuvoj ir pan. Taip kad Vabaliukas09 negalit taip kategoriškai sak…

nors as esu uz zindyma, bet esu labai tolerantiska siuo klausymu manau pienukas taps geriausias dalykas, ka gali suteikt mama, tai kuria labai tvirta rysi tarp mamos ir vaikucio bet tai malonuma turi teigti abliem pusem, tiek mamai, tiek vaikuciui
    pazystu mama, kuri susilauke dvinuku, dvinukai gime neisnesioti, ji pradzioj labai stengesi nutraukinet piena, poto maitint, bet jai labai sunkiai sekes, tiek ji tiek vaikuciia labai neramus/nervuoti buvo, maitinimas jai buvo pats sunkiausias ir didziausia stresa keliantis dalykas, neteikiantis jokio malonumo, vyras pastebejes situacija paprase nebesikankint ir nutraukt maitinima, vaikuciai uzaugo sveiki ir mylimi ir be mamytes pienuko,ka noriu pasakyt, kad reikia ziuret kiekviena atveji pagal indvidualia situacija
    pati ilgai zindziau, daugeliu nuomone net per ilgai, antra zadu irgi maitinti
    apie zindukus? pirmagymis uzaugo be, bandziau pradzioj duot, neimdavo, ir as nekisau per prievarta nors manau kad gerai, kai be ciulptuko uzauga, bet daugiau darbo mamytei. atram manau irgi pasiulysiu, istikro noreciau kad jam ir patiktu, tada momentais yra galimybe vaikuti nuramint juo ir gali pasibaigt pradetus darbus mano nuomone svarbu, kad nepastoviai dantyse butu ir kad neuztempt sio reikalo labai ilgai, kai sesiameciai ar net vyresni vaikai dar soskes nori..bet lietuvoj tas nelabai aktualu, lt stengiasi anksti atpratinti

9. 2019.05.17 11:44 (prieš 1 sav.)

G-mania parašė:
    nors as esu uz zindyma, bet esu labai tolerantiska siuo klausymu manau pienukas taps geriausias dalykas, ka gali suteikt mama, tai kuria labai tvirta rysi tarp m…

Aš jau užsirezervavau bibliotekoje knygą Vitkausko apie žindymą...pirmagimę labai trumpai žindžiau,paskui nusitraukinėjau,taip ir dingo pienelis. Ji gimė maža,neturėjo jėgų traukti nei krūties,nei antspenio. Dabar noriu daugiau tam pasiruošti ir norėčiau maitinti tikrai. Čiulptuką pirmagimei daviau. Ir labai džiaugiuosi. Gerai sakai,kad svarbiausia ne pastoviai jis burnytėj. Nors vaikai moka manipuliuoti nuo labai anksti. Kaip sakau,verkia be ašarų ir prašo čiulptuko dukrai duodavom miegui ir kai verkdavo. Nors dar žiūrint kaip ir dėl ko. Atprato lengvai..norėjau iki išeinant į darželį.

10. 2019.05.17 11:44 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

O kiek ju duoda?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras