2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.20 21:44 (prieš 1 mėn.)

Vigeri parašė:
    Žinokit aš bent prieš 4 metus Klaipėdoje dariausi už 55e ir man kažkodėl suteikė daugiau info,ne tik nuotraukas

As domejausi,bet deja Vln...tokios kainos...O trukme 20min...rase viena is musu grupes...

2. 2019.05.21 00:11 (prieš 1 mėn.)

raamute parašė:
    Sveikutes😊 kaip juda jūsų pilvuko gyventojas? Maniškis tai taip duodas,kad net pilvas visas juda😁

Ne dar. Su pirmąja pastebimas atsirado tik antra para gimus mažylei. Penkta para jau turejau daug pienuko. Tad visai nepergyvenu. Pienuka gamina oksitocinas, laimes hormonas, tai kai gims duosiu kuo daugiu zysti ir atsiras viskas. Nepergyvenu visiškai. 😊

3. Zuikutis 9 m. 2 mėn.
    Zuikutė 11 m. 10 mėn.

2019.05.21 01:50 (prieš 1 mėn.)

NikaN parašė:
    Jei jau planuojate isanksto, kad nemaitinsit ir sildysit mišinukus - pirkite. Man šildytuva pirkti net nekilo minciu..

Tai as savo pieneli jei pasildyt reiks. Juk is saldytuvo istraukus neduosi, o girdejau, kad lyg persildyt neimanoma, kaip kad puode sildant.

4. 2019.05.21 08:03 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas!Pagaliau atejo 28savaitele...Ir ilgai lauktas 3-D...dar sulaukti 17h...teks...BEt pilvukas mano visvien kietas,kol guliu nieko,bet kaip vaikstau,tai toks kietas,ir lyg sunkesnis...nors sveriu normaliai(nepriaugau)Lb idomu kaip kas vyksta viduje...beje atsirado tempimas lyg pilvo apacioje...Ir vaikutis labai zemai vakar judejo...idomu kokia jo dabar padetis...del ko man taip negera jau 3diena...

5. Deividas 11 m. 9 mėn.
    Danielis 13 m.

2019.05.21 08:05 (prieš 1 mėn.)

happy_wife parašė:
    Labukas, mamos Ar yra vilniečių, kurios norėtų palaikyti kompaniją paskaitoj apie žindymą šį trečiadienį 15 val. Karoliniškių poliklinikoje? Planuoju daly…

Seip labai idomu paklausiti net turit vaiku. As buvau paskaitoje apie zindyma antakalnio g. namuose. Siulau nueiti.

6. 2019.05.21 08:19 (prieš 1 mėn.)

Darjanka parašė:
    Labas rytas!Pagaliau atejo 28savaitele...Ir ilgai lauktas 3-D...dar sulaukti 17h...teks...BEt pilvukas mano visvien kietas,kol guliu nieko,bet kaip vaikstau,tai tok…

Gal jūs daug stresuojat,gal persidirbat,daugiau poilsio gal reikia. Mane gine kai tikrino,pamenu sakė,gerai,pilvukas kad minkštas. Negasdinu,bet gal tikrai jum daugiau pagulėt reikia. O judėti ir man būna netgi laaaabai žemai "pakrapšto". Vartosi bent maniškis dar visaip.

7. 2019.05.21 08:25 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas. pasipasakosiu jum apie savo patirti. Nuo penktadienio maude man pilva, galvojau kad tie betikri saremiai. O sekmadieni jau pabudau su didesniais skausmais tiek nugaros apacioje ir dubeny. Pilva irgi maude. Vakarop pastebejau kad man salta. Pamatavau tempa 38.4 ir tada susimasciau paskambinti gyd. Nuvaziqvau, patikrino vaiko judesius patikrino slapima paeme krauja. Nieko nerado. Bet tempas laikesi. Tada dave paracetamolio ir liepe kita diena varyt pas gyd nusineT slapima is po nakties. Nakti vel man buvo tempas. Atejus pas gyd mano.crb jau buvo 113. O tai rodo kad hra infekcija. Patikrino gerkle plaucius limfmazgius viskas ok. Ir vel nezino kas yra. Tai pradejo gydyma nuo vakar su antibiotikais nuo nuo virsutiniu slapimo taku infekcijos (pielonefrito) tai sianakt ismiegojau be tempo. Einu vel pas gyd pasitinrinti crb ir slapima. Vakar slapima nusiunte paseliui bet uztrunka kelias dienas.
    Pirmiausia patikrino ar ne prieslIninis gimdymas ir ar nelasa vaisiaus vandenys. Bet su mano mergyte viskas ok, spardosi kaip padukus.

1
  8. 2019.05.21 08:39 (prieš 1 mėn.)

Arela parašė:
    O čia nemokama? Nes į mokamas jau prisirašius, bet jei čia laisvas įėjimas gal visai ir nueičiau

O i kokius mokamus kursus uzsiraset? Man taip sunku issirinkti.. 🙄

9. 2019.05.21 08:45 (prieš 1 mėn.)

Vigeri parašė:
    Gal jūs daug stresuojat,gal persidirbat,daugiau poilsio gal reikia. Mane gine kai tikrino,pamenu sakė,gerai,pilvukas kad minkštas. Negasdinu,bet gal tikrai jum daug…

Stresuoti nera del ko...Antra diena,kaip namuose,isejau atostogu...Iki siol ant koju buvau visa diena..Ir nieko...dabar kaip dg gulineju tokie pokyčiai atsirado...Gal man kaip tik dg judeti reikia...🤔

10. 2019.05.21 08:49 (prieš 1 mėn.)

Boruzele0314 parašė:
    Labas rytas. pasipasakosiu jum apie savo patirti. Nuo penktadienio maude man pilva, galvojau kad tie betikri saremiai. O sekmadieni jau pabudau su didesniais skausm…

Hmmm...Rytoj eisiu ir as priduoti krauja,slapima...dabar sirgau sitomis dienomis....gerkles skausmas,sloga,bet temperaturos neturejau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras