2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.03.26 13:15 (prieš 3 sav.)

simooona123 parašė:
    Ar kas nors kazka pradejo jau pirkti? kad ir tie patys rubeliai, lovytes, masinos kedute?( pasakiau draugem kad jau perku, sake per anksti)

As dar nieko neperku, tik skaitineju. Taciau jau “paveldejau” is pusbrolio seimos deze ju dukros rubeliu 🙂

2. 2019.03.26 13:18 (prieš 3 sav.)

simooona123 parašė:
    Ar kas nors kazka pradejo jau pirkti? kad ir tie patys rubeliai, lovytes, masinos kedute?( pasakiau draugem kad jau perku, sake per anksti)

Su pirmu nėštumu 5 mėnesį buvau daug ką susipurkusi. Po to būtų buve keblokai, nes vyrui vasarą pats darbymetis ir komanderuotės buvo. Tad susipirkom višką beveik iš anksto.

3. 2019.03.26 13:21 (prieš 3 sav.)

Anzelacka parašė:
    As irgi labai prakaitavau pries nestuma o dabar nors ir dazniau praustis reikia,bet prakaitas neturi kvapo tokio blogo,ipratau purkstis su naturaliais dezodorantais…

Reikės ir man pamėgint, nes kokius bandžiau bet kvapą jaučiu.

4. 2019.03.26 13:24 (prieš 3 sav.)

simooona123 parašė:

Aš beveik viską turiu jau 😀

2
  5. 2019.03.26 13:30 (prieš 3 sav.)

O pirkote pagal kazkoki sarasa ar pagal rekomendacijas, patirti? Gal kazkas gali pasidalinti, ko nepirkti ar ka geriau pagalvoti ir nusipirkti, ko iprastai nebuna kraitelio atmintinese

1
  6. 2019.03.26 13:37 (prieš 3 sav.)

Kalbant del prakaito ir kvapo, as neturiu sios bedos, bet anksciau gausiai prakaituodavau, kvapas nemalonus. Pasitepus dezodorantais man dar labiau smirdejo, kai susimaisydavo su tais visais dezodorantu kvapais.. Galiausiai radau Neutral tepama dezodoranta-ziauriai pasiteisines! Jokio kvapo. Pameginkit, gal pasiteisins.

1
  7. 2019.03.26 13:57 (prieš 3 sav.)

O pas mane darbe tymų atvejis. Nuėjau šiandien po savaitės pertraukos, nes dirbau iš namų ir sužinojau. Iki šiol buvau visiškai atsipūtus, į jokius paskaudenimus nekreipiau dėmesio, sportavau, gyvenau gyvenimą ir džiaugiaus. Bet dabar...žiauriai baisu, nes pasekmės nėščiai gali būti žiaurios.

8. 2019.03.26 14:01 (prieš 3 sav.)

Arela parašė:
    O pas mane darbe tymų atvejis. Nuėjau šiandien po savaitės pertraukos, nes dirbau iš namų ir sužinojau. Iki šiol buvau visiškai atsipūtus, į jokius paskaudenimus ne…

As tai imciai nedarbinguma ir neiciau i darba. Buvau nedarbingume, tada prasidejo gripo epidemija, ir nors ir nesirgau pati, nesiverziau i darba vien del baimes uzsikresti..

2
  9. 2019.03.26 14:08 (prieš 3 sav.)

Man irgi plaukai susitvarkė pastojus.. anksčiau galvą plaudavau kiekvieną dieną, dabar tris dienas drąsiai ištempiu, ir dar ketvirtą pravaikštau namie 😁😁

Oda irgi pasausėjus, bet tepu kremukais.

Nematau problemos susipirkti viską anksčiau, nes dabar pirkdamos kažką kad ir 36 sav galit nebespėti, visko būna 😁 o ir malonu tais daikteliais ir rūbeliais džiaugtis 😊

1
  10. 2019.03.26 14:16 (prieš 3 sav.)

Arela parašė:
    O pas mane darbe tymų atvejis. Nuėjau šiandien po savaitės pertraukos, nes dirbau iš namų ir sužinojau. Iki šiol buvau visiškai atsipūtus, į jokius paskaudenimus ne…

as eisiu issitirt privaciai ar turiu imuniteta suformuota ar ne ;) nes musu karta tikriausiai gavo tik 1 skiepa. niekas nebeatkuis ar du ar viena gavau.. jei nera antikunu tai teks vengt visu parduotuviu, vaisitniu ir t.t. o jei yra tai ramiai gyvensiu ;) Baisu is tiesu. Nesciom yra baisi situacija. Buciau zinojus ar pasidomejus buciau tikrai skiepa susikalus vel.. Linkiu visom isvengt sito velnio !!!!!!

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras