2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.26 11:34 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Labas rytas. Bjaurus klausimas : ar pas kurią yra gelsvų išskyrų. Jau kokia savaite pastebiu nedaug tokiu isskyru. Anksčiau buvo skaidrios /baltos... gydytoj…

Labas, pas mane jos gelsvos tokios, ryškiai gana geltonos, bet aš kažkaip nemanau kad čia blogas ženklas su pirmu lyg ir taip pat buvo

Boruzele0314 parašė:
    Ka veikiat kai jau isejot i dekretines? Ne nuobodu sedet visa diena namie? Gal jau kambari vaikui pradejot ruost? O gal kartu su jumis vienam kambary bus pirmu laik…

Pradžioj buvo keistai nes neradau sau vietos dabar jau susigyvenau, pagrinde taškų pinigus ziurinejuos ką čia pirkti kūdikiui ir pan, 1 knyga jau perskaičiau, žodžiu veiklos randu

2. 2019.05.26 11:39 (prieš 1 mėn.)

Gal kas patarsit labai jau silpna vos iš lovos išlipau. Ir net nzn ko čia taip. Pasimatavau ta spaudimą bet aš nesigaudau kas yra žemas kas yra aukštas....

3. 2019.05.26 11:48 (prieš 1 mėn.)

DianaR91 parašė:
    Gal kas patarsit labai jau silpna vos iš lovos išlipau. Ir net nzn ko čia taip. Pasimatavau ta spaudimą bet aš nesigaudau kas yra žemas kas yra aukštas....

Man pacioj nestumo pradzioj toks spaudimas buvo, tai laaabai blogai jausdavausi, ir galva plysdavo is skausmo, nes jau mano organizmui cia skaitydavosi zemas. Bet veliau susireguliavo iki 120/80 tik ritmas kaip ir pas jus, 85-90, bet jau pas mane taip visada.

4. 2019.05.26 11:54 (prieš 1 mėn.)

Vasare2018 parašė:
    Man pacioj nestumo pradzioj toks spaudimas buvo, tai laaabai blogai jausdavausi, ir galva plysdavo is skausmo, nes jau mano organizmui cia skaitydavosi zemas. Bet v…

Aš tokia kaip apspangus nk padaryt net negaliu

5. Edvinas 7 m. 9 mėn.

2019.05.26 12:10 (prieš 1 mėn.)

Greta sheylla parašė:
    Labas, pas mane jos gelsvos tokios, ryškiai gana geltonos, bet aš kažkaip nemanau kad čia blogas ženklas su pirmu lyg ir taip pat buvo

As i dekretines tik liepos viduri iseinu, tai is dalies ir pavydziu. Nes jau taip sunku puse 5 kiekviena ryta keltis😀😪

6. Edvinas 7 m. 9 mėn.

2019.05.26 12:14 (prieš 1 mėn.)

Greta sheylla parašė:

Man visada jos i geltonumo puse, net nepagalvociau, kad kazkas blogo. Bet man nesibaigianti pienlige, tai gal dar tas turi reiksmes

7. 2019.05.26 12:15 (prieš 1 mėn.)

Greta sheylla parašė:

Hmm, gal pagersiu dar gerųjų bakterijų kursą, manau nepakenks

8. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.05.26 12:21 (prieš 1 mėn.)

roberta_87 parašė:
    As i dekretines tik liepos viduri iseinu, tai is dalies ir pavydziu. Nes jau taip sunku puse 5 kiekviena ryta keltis😀😪

O puse 5 keltis,tikrai ne kazka ir as prie jusu:))tik tris dirbu tris laisvos,atsigriebiu:))

9. 2019.05.26 12:49 (prieš 1 mėn.)

roberta_87 parašė:
    Man visada jos i geltonumo puse, net nepagalvociau, kad kazkas blogo. Bet man nesibaigianti pienlige, tai gal dar tas turi reiksmes

Pas mane irgi jos tai baltos tai gelsvos, visą laiką taip, tai net nekėlė kažkokio susirūpinimo🤔

10. 2019.05.26 12:51 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Labas rytas. Bjaurus klausimas : ar pas kurią yra gelsvų išskyrų. Jau kokia savaite pastebiu nedaug tokiu isskyru. Anksčiau buvo skaidrios /baltos... gydytoj…

man yra nedaug bet yra tokios gelsvos lipnios iskyros nedaznai buna bet buna , o siaip tai vis baltos skaidrios iskyros buna. irgi sunerimavau bet pasiklausiau daktares sake normalu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras