2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 10:07 (prieš 5 d.)

pas mus namie salta - aciu dievui. man 25 jau pypiets o 30 tai is vis mirtis alyvose.... visos vaziuokit pas mane ant sofos gal koks 18 laipsniu ... su ventiliatorium gal 15.

2
  2. 2019.06.12 10:21 (prieš 5 d.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    pas mus namie salta - aciu dievui. man 25 jau pypiets o 30 tai is vis mirtis alyvose.... visos vaziuokit pas mane ant sofos gal koks 18 laipsniu ... su venti…

Pas mane tokia situacija - šiaip 30, o su ventiliatorium 30+karšto vėjo gūsis

1
  3. 2019.06.12 10:22 (prieš 5 d.)

gievka parašė:
    O man va atvirščiai, tokia hyperaktyvi mano mergina,🙈🙈🙈 kad net kartais baisu darosi gal kas jai ten negerai 🤔 ar rytas ar pietai, ar vakaras, duodas kai reikalas. …

Mano gyventoja irgi begalo aktyvi 😊 vakar buvau pas ginę darytis echo tai jau galvyte žemyn, bet jausmas kad po visą pilvą nardo 😁

4. 2019.06.12 10:26 (prieš 5 d.)

O tų, kurių labai aktyviai jaučiasi šiomis dienomis tai placentos kurioj vietoj?

5. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.12 10:32 (prieš 5 d.)

Kazkaip abejoju,kad itakos turejo maudynes,visam pasauli moterys maudosi,juk yra gyvenanciu salyse kur visada silta,vaziuojame juk ir atostogu.Cia tik sutapimas,tas prieslaikinis ir maudynes.O siaip geriau yra maudytis,upese,juroje,kur nestovi vanduo.

4
  6. Dukra 12 m. 9 mėn.

2019.06.12 10:41 (prieš 5 d.)

Sveikos. Ir as rugsejinukuose pabuvau jau, liudna. Nors nieko nenustebinsi. Si nestuma pernesu karsti labai gerai, bet vakar per pietus nuejau iki kirpyklos (20 min) ir po 2.5 val grizau (dar max 25 min), tai sauleje tiek ir buvau. Pilvas buvo toks kietas, kad susilenkt nejo, teko siaip griut i lova, pagulet. Per pusvalanduka atleido, bet jau pilvini teko vakare judint, neramu daresi. Atrodo viskas gerai.

7. 2019.06.12 10:42 (prieš 5 d.)

Saaule parašė:
    Kazkaip abejoju,kad itakos turejo maudynes,visam pasauli moterys maudosi,juk yra gyvenanciu salyse kur visada silta,vaziuojame juk ir atostogu.Cia tik sutapimas,tas…

Tikrai gali but nuo vandens.. Pasigauna infekcija ir viskas.. Cia jau ne pirmas toks atvejis kaip po maudynių vyksta gimdyt

8. 2019.06.12 10:42 (prieš 5 d.)

Lucky parašė:
    O tų, kurių labai aktyviai jaučiasi šiomis dienomis tai placentos kurioj vietoj?

maniske nugaros pusej ;) su pirmagimiu buvo placenta pilvo prieky tai nepalyginamai maziau judesiu per visa nestuma.. taip kaip dabar tai pirmasis net nesidave ir po 30 sav kai buvo didelis ;) placentos vieta mano avteju duoda dideli skirtuma ;) ;)

9. 2019.06.12 10:48 (prieš 5 d.)

Lucky parašė:
    Čia turbūt dėl karščio sumažėjo tas judėjimas leliukų

Nors ir daug vandens geriam, tokiom dienom daugiau isgarinam, tai reikia vandens dozes padidinti. Mane paliko ligoninej stebejimui, bet po keliu lasaliniu judesiai sugrizo! 😊 vienintelis vaistas - vanduo. Jei ir toliau judesiukai pasyvus - butinai i priimamaji.

10. 2019.06.12 10:48 (prieš 5 d.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    maniske nugaros pusej ;) su pirmagimiu buvo placenta pilvo prieky tai nepalyginamai maziau judesiu per visa nestuma.. taip kaip dabar tai pirmasis net nesidave ir p…

OK, ramiau tada

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras