2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 13:45 (prieš 1 sav.)

saules.spindulelis parašė:
    Kaip suprantu taip, nes nuo tos sumos atskaitė mokeščius

Aciu

2. 2019.06.12 14:12 (prieš 1 sav.)

gievka parašė:
    O man va atvirščiai, tokia hyperaktyvi mano mergina,🙈🙈🙈 kad net kartais baisu darosi gal kas jai ten negerai 🤔 ar rytas ar pietai, ar vakaras, duodas kai reikalas. …

Girdejau, kad mazyliai buna super aktyvus kai jiems truksta deguonies, bet kiek cia tame tiesos yra tai nezinau.

3. 2019.06.12 14:33 (prieš 1 sav.)

Vasare2018 parašė:
    Girdejau, kad mazyliai buna super aktyvus kai jiems truksta deguonies, bet kiek cia tame tiesos yra tai nezinau.

Tai gal jei tik girdėjote,geriau ir nerašyti tokių "pletkų". Gal kuri mamytė db ir susipergyvens dėl to. O aš girdėjau,kad kaip tik gerai vadinas vystosi vaisius,bet kadangi tikiu,jog tai dar vienas mitas,neskleidžiu

14
  4. 2019.06.12 16:09 (prieš 1 sav.)

Na ka, man po dvieju dienu lasiniu ir nenormalaus kiekio vandens gerimo vaisiaus vandenu padidejo nuo 6,7 iki 7,8. Aisku, tai vis dar zemutine normos riba, bet bent gerai nuteikia, kad ju daugeja, o ne mazeja. 🙂
    Snd kol lasino lasine, trumpai kalbejau su akusere del tu judesiu. Ji klause ar lasinant gal geriau judesius jauciu? Sakau ne, ramu tylu kaip visad. Tai ji paklause, kur placenta pas mane. Kai pasakiau, kad priekyje, tai ji ir sake, kad visai normalu tada, kad mazai juda ir mazai jauciu judesiu. Sako jauciat tik pacius stipriausius, o tokiu lengvuciu net nepajauciat. Ir dar kai raso toniukus man kiekviena diena dabar, tai as pvz per davikli isgirstu, kad spyre arba kad verciasi, o pati nejauciu. Tai vis tik ta placenta kisa koja cia 🙂 nes mane tai irgi labai pergyvent vercia, kai kitos raso, kad juda belekaip, sonkaulius krapsto ir pan. As nieko tokio nejauciu. Visi judesiai pas mane aplink bamba, kartais jauciu, kad kirksnyse krapstosi. O jokiu sonkauliu tikrai nedauzo 😀 visos esam skirtingos, tai kartais kitu patirtys ne tik nuramint gali, bet dar ir supainiot viska kaip tik.
    Pvz mano ir pilvukas yra nedidelis. Tai kiek as del to prisinervinau.. Visi kas pamato ir kai pasakau, kiek laiko, tai ispucia akis ir sako ooj koks pilvas mazas, nepasakyciau, kad tiek laiko jau. Nu ziauriai biesina 😬 o mano ugis apie 1,85 m, tai ir tas leliukas daugiau vietos turi, maziau puciasi tas pilvas.
    Tai zdz, labai issipleciau cia, bet ka norejau pasakyti, kad visu fiziologija skirtinga, visu leliukai skirtingi. Tai geriausia su kitomis mamomis nesilyginti, nes tikrai gali iseiti is proto 😬

15
  5. 2019.06.12 16:24 (prieš 1 sav.)

Mamytes būsimos reikia patarimo nebežinau ką daryt. Guliu ligoninei dėl to jog per dažnai pilvas suketeje ir gimdos kaklelis mažėja prieš pora dienu buvo 32mm o šiandien 25mm ir skyrė vaistus nuo spazmu kad išnyktu kietijimas pilvo bet jie nepadeda ir vis dažniau pradejo kietet ir skausmai kai yra pranešama akušeriai kad skauda ir vėl kietas lėpe pagulėt bet ir tai nepadeda vistiek ta pati dainele sumažėje vaiko judesiai ir man prota knisa jog nejuda vaikas pačios sesutes kai tonusus matavo bande provokuot jog vaikas sujudėtu bet ir tai nelabai juda esu pasimetusi esu kaip priešlaikini gimdyma bet nesiruošia kažka daryt kai buvo skustasi jog kietėja pilvas ir skausmai išskiros baltos ir ypatingai gausiuos😕😕😕😕 ką daryt jau nebeįsivaizduoju

6. 2019.06.12 16:28 (prieš 1 sav.)

Mylimoji2019 parašė:
    Mamytes būsimos reikia patarimo nebežinau ką daryt. Guliu ligoninei dėl to jog per dažnai pilvas suketeje ir gimdos kaklelis mažėja prieš pora dienu buvo 32mm o šia…

Reikalaukite vyriausio skyriaus daktaro,nes jum gal jau gimdymas prasidėjo,turi žiūrėti.

7. Dukra 12 m. 9 mėn.

2019.06.12 16:31 (prieš 1 sav.)

Bandykit kalbet su daktare, dar ir dar karta

8. 2019.06.12 16:33 (prieš 1 sav.)

Aigust parašė:
    Na ka, man po dvieju dienu lasiniu ir nenormalaus kiekio vandens gerimo vaisiaus vandenu padidejo nuo 6,7 iki 7,8. Aisku, tai vis dar zemutine normos riba, bet bent…

Tikrai taip, galima iseiti is proto! Pas mane irgi niekas taip intensyviai nesimakaluoja, pati jauciuosi puikiai, atostogaujam pajury (aisku per pati karsti nekepam pliaze, griztam namo pailseti), bet paskaicius kitu patirtis apie judesiu intensyvuma jauciu, kad imu nerimaut vandens stengiuosi gerti kuo daugiau ir tikiuosi, kad pilvuko gyventojas taip pat atostogauja, todel tie judesiai nera tokie aktyvus
    apskritai gal tik viena karta tiesiogine ta zodzio prasme pilvas yra siubaves, o taip visada ramiau, tai gal tokia natura ir nereikia tiketis, kad bus aktyviau? Placentos padetis uzpakalinej daly, per viena vizita, kai gyd ziurejo echo, sako va kaip sujudejo ar jautet, o as nieko nejauciau.

9. 2019.06.12 16:38 (prieš 1 sav.)

DiDi9 parašė:
    Tikrai taip, galima iseiti is proto! Pas mane irgi niekas taip intensyviai nesimakaluoja, pati jauciuosi puikiai, atostogaujam pajury (aisku per pati karsti nekepam…

Zinokit ir man budavo per echo taip. Pradzioj pasiskusdavau ginek, kad nejuda, o tada jis daro echo ir matosi, kaip tas vaikas ten makaluojasi, rankutem mojuoja.. O as nieko nejauciu 🙂
    Be to, reikia nepamirst, kad kartais mes ir kitu zodzius skirtingai vertinam. Gal tas pasakymas “nuolat malasi” vienai reiskia, kad per diena kelis kartus malasi, o kitai tai realiai visa diena nesustodamas. Ir kartais gali prisigalvoti, kad pas kitas ten sokiai su vilkais vyksta, o pas jus nieko 🙂
    Bet lygiai taip pat suprantu visas nerimaujancias. Nes as irgi be proto nerimauju. Bet dabar stengiuosi rasti ramybe. Stengiuosi tik teigiamai galvoti 🙂

2
  10. 2019.06.12 16:42 (prieš 1 sav.)

Aigust parašė:
    Na ka, man po dvieju dienu lasiniu ir nenormalaus kiekio vandens gerimo vaisiaus vandenu padidejo nuo 6,7 iki 7,8. Aisku, tai vis dar zemutine normos riba, bet bent…

Man lygiai tas pats! 😁 Siandien kai matavo tonusus, tai aparatas beveik visalaik kauke. Akusere juokesi, kad mergina soka 😁 nors as pati tikrai ne viska jauciau. Tas judesiu nejautimas tiek streso sukelia.. na bent jau zinom, kad tikrai viskas gerai 🤗

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras