2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 19:23 (prieš 5 d.)

Mylimoji2019 parašė:
    Klaipedos gimdymo namuose pataloginiam skyriui

Į Kretingos ligoninę galite paskambinti..

1
  2. 2019.06.12 20:01 (prieš 5 d.)

Sveikos Papasakokit man mamytes, kuom klosit savo angeliukus parsivezusios namuciu, einant miegelio? Uzsisakiau labai grazius pataliukus... kitam komplekte buvo ir kaldryte, bet galvoju kaldra na gal per karsta maziukui? Pleduka plona koki apvilkti?

3. 2019.06.12 20:11 (prieš 5 d.)

Simona55 parašė:
    Sveikos Papasakokit man mamytes, kuom klosit savo angeliukus parsivezusios namuciu, einant miegelio? Uzsisakiau labai grazius pataliukus... kitam komplekte buvo …

Medvilniniu pleduku, arba mačiau naujas toks vaflinis audinukas yra natūralios medvilnės berods, planuoju nusipirkt ir pasisiūt vaikučiui, jei bus šilta dar, nes man terminas rugpjūčio gale visai.

1
  4. 2019.06.12 20:24 (prieš 5 d.)

O miegmaisiu niekas neplanuojate naudot ? 🙂

5. 2019.06.12 20:43 (prieš 5 d.)

Šiandien važiavom lovytės pasižiūrėt tai ir kaldrytes žiūrėjom, bet visur parašyta nuo 12 mėnesių... Tai nesupratau ar kažkokio pleduko ieškot pradžiai ar tiesiog šiltesnė pižamos? Gal kas iš patirties su vasarinukais patars? 🙂

6. 2019.06.12 20:49 (prieš 5 d.)

Zhuzhu parašė:
    Šiandien važiavom lovytės pasižiūrėt tai ir kaldrytes žiūrėjom, bet visur parašyta nuo 12 mėnesių... Tai nesupratau ar kažkokio pleduko ieškot pradžiai ar tiesiog š…

As del to ir klausiu del miegmaisiuku, nes as jokiu kaldryciu nepirkau tik turiu uzklotukus kur yejo y bendra rinkiny ir nusipirkau yvairaus siltumo miegmaisiu leliukui 🙂

7. 2019.06.12 20:54 (prieš 5 d.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    del virksteles as domejausi ne karta - viskas paaiskeja tik gimdymo eigoj ;) tad jus nebegalvok kas kur kaip. buna ir tris kart apsisukus o vaikui nieko ;) kol jis …

Pas mano teta mirė vaikas del apsisukusios virksteles...del to kiek neramu...Tai yra baisu...kai laidojo keliu dienu kudikeli...Ir dar ka patare pazystama...kad kategoriskai atsisakyti vakuumo...Nes gali juo sutraumuoti vaika...tokiu atveju geriau cezaris...

8. 2019.06.12 21:01 (prieš 5 d.)

Nenuorama_ parašė:
    Į Kretingos ligoninę galite paskambinti..

Dabar sujudinom reikalus paaiškėjo jog greitai trumpėja gimdos kaklelis ryte buvo 25mm o prieš pora valandu jau 23mm pradėjo leisti vaistus dėl plaučiu brandinimo

9. Mantas 14 m. 4 mėn.

2019.06.12 21:03 (prieš 5 d.)

Mergaitės, ar yra pas kurią padidėję kraujyje leukocitų (14,3), neutrofilų, monocitų ir eozinofilų? Ar reikalingi kokie nors papildomi tyrimai? Kaujo tyrimai panašūs jau eilę kartų, gydytoja nurašo viską nėštumui..

10. 2019.06.12 21:06 (prieš 5 d.)

DiDi9 parašė:
    Man lygiai taip pat

Man irgi panasiai...vartosi tai jauciu,ypac kai guliu,panasiai virsta ant to pacio sono...Ir kiek isiremia...manau nugaryte ar uzpakaliuku nesuprasi...Tik buvau nesenei,tai galvyte i apačia...tikimes labai,kad nekeis padeties...O kojytem remiasi i placenta,sako daktare,minkstai kaip i pagalvele👼 taip kad nera ko nerimauti,del judesiuku mamytes,nes musu angeliukams jau mazeja vietos namelyje...Jau jie ramstysis greitai,o ne vartysis...As dar pastebejau,kaip atsigeriu daugiau judesiuku,arba valgau...Tik nesuprantu,ar patinka,ar ne...🤔😇kad muistosi...

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras