2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 23:34 (prieš 1 sav.)

Mama tik atsigula ant nugaros tai atrodo visa jega isipiria i prieki iskart😁😁
    Kai ant sono tai taip svelniai pasibaksnoja😁

4
  2. Mantas 14 m. 4 mėn.

2019.06.12 23:42 (prieš 1 sav.)

Majaap parašė:
    Pas mane šie rodikliai šiek tiek viršija normas, bet nežymiai. Pas ginę tik liepos pradžioj tai irgi dar nežinau ar čia blogai ar ne 🤔

Pas mane buvo nežymiai praeitą kartą. O dabar gerokai virš normos. Plius šlapimas su tais ketonais vėl. Gydytoja viską nurašo nėštumui ir karščiui. O man neramu. 😫

1
  3. 2019.06.12 23:59 (prieš 1 sav.)

Urtilija parašė:
    Buvau šian ir aš 3 echo, tai mūsų 1700, tai sakė paklaida +- 200 g.

Kiek jums savaiteliu?

4. 2019.06.13 09:59 (prieš 1 sav.)

Simona55 parašė:
    Sveikos Papasakokit man mamytes, kuom klosit savo angeliukus parsivezusios namuciu, einant miegelio? Uzsisakiau labai grazius pataliukus... kitam komplekte buvo …

Sveiki as nusipirkau merino vilnos apklotuka, pasikonsulravau dar su Jau mamytemis, sake vasarai puikus pasirinkimas

5. 2019.06.13 10:01 (prieš 1 sav.)

Urtilija parašė:
    Buvau šian ir aš 3 echo, tai mūsų 1700, tai sakė paklaida +- 200 g.

Sveikute😊 musu leliukas sveria panasiai tiek pat kiek ir jusu😁1752 g, sake paklaida +- 225 g. Ko laukiates?

6. 2019.06.13 10:05 (prieš 1 sav.)

roberta_87 parašė:
    Pas mane labai kraujuoja kai tik valausi dantis. Bet jauciu ir skauda kai valo, bet nemanau, kad nuskausminamuosius kokius leidzia 🤔

Oj ne, nieko neleidzia, negalima;) as jai tarpdancius valydavau, tai net lasai kraujo kapsedavo, po higienos kiek geriau. Ir manes tai labai nekankino, stengesi svelniai, skausmo nebuvo tik be itin malonu ir tiek.;)

7. 2019.06.13 11:01 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes dėl kokiu priežaščiu gali skstinti gimdyma?

8. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.13 11:04 (prieš 1 sav.)

Mylimoji2019 parašė:
    Sveikos mamytes dėl kokiu priežaščiu gali skstinti gimdyma?

O kaip jus,ar leliukas juda smarkiau?na ivairiu priezasciu,skatina,kad jis prasidetu,o ,kad prasidetu reiskias jam ten nebegerai.Ka sako gydytojai?

9. 2019.06.13 11:14 (prieš 1 sav.)

Saaule parašė:
    O kaip jus,ar leliukas juda smarkiau?na ivairiu priezasciu,skatina,kad jis prasidetu,o ,kad prasidetu reiskias jam ten nebegerai.Ka sako gydytojai?

Čia greičiau man blogai o vaikutis rečiau juda o man skausmas nepaliaujamas sedint gulint stovint makšti skauda vakar buvo kaklelis tikrintas du kartus ryte buvo 25mm o vakare 23mm šiandien netikrino ir nežinau ar tikrins o skausmai yra dideli yra skirti vaistai dėl priešlaikinio gimdymui bet jie nepadeda kurie turėtu numalšinti skausmus o išskyros baltos ir gličios ir žaliu išskyru būna bet niekas nesiruošia kažka daryt guliu ligoninei 6 dienas šiandien ryte buvo baigti vaiko plaučiu brandinimui vaistai.

10. 2019.06.13 11:31 (prieš 1 sav.)

Mylimoji2019 parašė:
    Čia greičiau man blogai o vaikutis rečiau juda o man skausmas nepaliaujamas sedint gulint stovint makšti skauda vakar buvo kaklelis tikrintas du kartus ryte buvo 25…

O ar saket gydytojui, kad yra zaliu isskyru? Nes tai jau tikrai negerai..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras