2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.13 11:34 (prieš 1 sav.)

VioK parašė:
    O ar saket gydytojui, kad yra zaliu isskyru? Nes tai jau tikrai negerai..

Sakyta bet nerūpi

2. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.13 11:45 (prieš 1 sav.)

As tai vietoj jūsų važiuočiau į klinikas,suprantu nepatogu,bet jeigu nieko nepaaiskina kas vyksta,kodel,cia nejuokas..juolab jums skausmai ir nedingsta,kazkoks apsurdas.atrodo jeogu butu blogai labai ,subrandinus plaucius,darytu extra cp.gal nera taip blogai,tik beda nepaaiskina zmogiskai ir jauties va kaip visiems tas pats.Nu laikykites.duokit zinot kaip jus!

3. 2019.06.13 11:49 (prieš 1 sav.)

Saaule parašė:
    As tai vietoj jūsų važiuočiau į klinikas,suprantu nepatogu,bet jeigu nieko nepaaiskina kas vyksta,kodel,cia nejuokas..juolab jums skausmai ir nedingsta,kazkoks apsu…

Aš guliu gimdymo namuose klaipedoje bet niekas nieko nedaro

4. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.13 11:52 (prieš 1 sav.)

Mylimoji2019 parašė:

Tai gerai,o ka sako?ka darys?kokie veiksmai?kodel taip darosi?tai as maciau jog raset kad klp,bet kai as gulejau mazylio gimdymo namuose ir jie pamate ,kad gali reikt gydymo smarkesnio ,planavo pervežti i klinikas,bet aciu dievui neprireike,bet ir sokinejo,dare daug tyrimu,vis vedes i apziuras,bande viska,viska aiskino,ramino

5. 2019.06.13 12:54 (prieš 1 sav.)

Mylimoji2019 parašė:

na forume tartis del gydymo irgi ne sprendimas ;) gal jus kazka ne taip supratot, nes per 6 d gulint tikrai gydytojas turejo ateit. mes negalim ivertint kiek kalba jusu emocijos kiek reali situacija. labai kebli situacija.

6
  6. 2019.06.13 12:56 (prieš 1 sav.)

Su pirmu vaiku mums labiau pasiteisino miegmaišiai nei pledukai,nenusispardo, neužsimeta ant veido, tai ir šį kartą miegmaišiams teiksiu pirmenybę

7. 2019.06.13 13:02 (prieš 1 sav.)

Jeiny parašė:
    As ir apie vakuma daug blogybiu girdejau, bet taippat girdejau jog jei vaikutis jau zemai labai nusileides tai cezario daryti nebegali ir vakumas vienintele iseitis…

O kodel vakumas taip blogai? Cia konkreciai, kai virkstele apsisukus aplink kakla?

8. 2019.06.13 13:09 (prieš 1 sav.)

lataur17 parašė:
    O kodel vakumas taip blogai? Cia konkreciai, kai virkstele apsisukus aplink kakla?

man tai sunku suprast kaip galima taip drasiai metytis tokiais pareiskimais kad vakuumas blogiau uz cezari nebaigus medicinos mokslu ir ginekologijos rezidenturos .. kiekviena situacija yra visiskai skirtinga ir gydytojai priima sprendimus tikrai nenoredami pakenkt gyvybei o jai padedami. ka kaimyne bobute sake kam tai nereiskia kad tai absoliuti informacija....

6
  9. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.13 13:12 (prieš 1 sav.)

lataur17 parašė:

Geriau nediskutuokite ta tema cia,o tai mamytes issigas dar,visko gyvenime buna ir kartais jo prireikia,bet geriau,kad jo neprireiktu,todel klausykit ir vykdykit ka lieps gimdymo metu ir pagimdysit

10. 2019.06.13 13:15 (prieš 1 sav.)

lataur17 parašė:

Na bent as kiek girdejau tai buna Patire yvairiu traumu leliukai Tarkim yvairus patempimai, isnarinimai, galvos traumos. Aisku kiek tame tiesos ir kaip daznai tai pasitaiko nezinau ir aplamai sia procedura taiko Kai nebera kito pasirinkimo. Mano pusesere kai airijoje gimde jei naudojo ir reples ir vacuuma tai kai Lietuvoje pas ginekoloje nuejo sake ji buvo pakraupus, o pas ja leliukas beveik 5 kg buvo tai nejo isstumt nors tu ka 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras