2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.07.12)

1. 2019.06.20 00:54 (prieš 4 sav.)

Sveikos! Problema tokia, kad kai pastojau pirmas savaites nežinojau kad laukiuosi, nes stipriai susirgau, skrandžio skausmus turėjau dydelius. Nuvykus į ligoninę padarė TIK šlapimo tyrimus ir rado "kažkokia" infekcija skrandyje, išrašė labai stiprių antibiotikų 3 rūšių, kurių nėščioms negalima.. Vartojau juos 2sav., baigus juos vartoti po 3 dienų testas parodė teigiama, o tuo momentu buvau nėščia 5-6sav.. Ir prasidėjo viduriavimas.. O viduriuoju iki dabar! O mums jau 33sav, viduriavimas tęsiasi kiekvieną dieną, po 4-8 kartus į diena.. 🤦‍♀️ Gyvenu UK, pasakiau savo daktarei apie tai jau senai, o ji man atsakė kad tai normalus dalykas, bet ar tikrai tai normalu?? Žinau kad jau į pabaigą nėštumas, bet vistiek įdomu ar galėjo būti taip kad vaistų poveikis iki pat dabar dar yra? Kartais net ir dabar turėdavau skrandžio skausmu..
    Vaistus gėriau tik angliuka ir smėgta dėl to, nepadėjo, ir valgiau maistą kuris kietina vidurius, nepadėjo, atsisakiau kepto ar troškinto, tokio maisto kas galėtų sukelti viduriavimą visko atsisakiau, bet niekas nepadėjo.. Bijau labai kad po gimdymo rimčiau kas nors nebūtų, nes dabar nieko nedaro, vakar kai buvau ligoninėje pasakėm apie tuos antibiotikus kuriuos gėrėm, tai labai daug klausinėjo, kas davė tokius, kokioj ligoninėj, kokius tyrimus darė ir visa kito.. Niekada nėra to klause, labai sunerimau.. Bet nieko taip ir nepasakė 🤷‍♀️ Viduriavimas buvo pora kartu su krauju bet vos vos vos, daugiausiai būna išmatos su tarsi tokiom gleivėm.. Gal kas ką žinot?? Internete nerandu informacijos, arba nemoku ieškotis paieška..

2. 2019.06.20 01:00 (prieš 4 sav.)

Baby girl 1 parašė:
    Sveikos! Problema tokia, kad kai pastojau pirmas savaites nežinojau kad laukiuosi, nes stipriai susirgau, skrandžio skausmus turėjau dydelius. Nuvykus į ligoninę pa…

Labas . Kaip man taip buvo tai buvau aisku tuo metu nenescia bet buvo skrandzio opa o kadangi nezinojau kad ja turiu ir i viduriavima nekreipdavau jokio demesio galvojau gal ka suvalgiau kol viena diena nenualpau pasirodo is opos pasidare zaizda kuri uzkraujavo organus ir isveze i ligonine gydimas ilgas buvo aisku man viskas cia per kokia sav pasireiske ne per tiek menesiu bet gyd sake kad kitiem ir du metus gali trukt kol daeina iki tokio lygio o buvo ir su krauju iseidavo viskas tai patarciau tikrai vaziuoti skrandi pasitikrinti ir zarnyna kad neduok dieve nenutiktu kas panasei ir kad butumet sveiki ir jus ir leliukas

3. Zuikutis 9 m. 2 mėn.
    Zuikutė 11 m. 11 mėn.

2019.06.20 02:04 (prieš 4 sav.)

Arela parašė:
    O pas ką lankotės? Ir kokia ten tvarka? Šeimos gydytojo siuntimo reik ar mokama kaip privačiai? Mano gydytoja susirgo ir jau nebegrįš į darbą, tai turiu extra ieško…

Sakykit, o kokia jusu gydytoja? Nes ir maniske serga jau ilgai. Gal pas ta pacia lankomes, tik as dar nezinau kokiu naujienu :/

4. 2019.06.20 07:08 (prieš 4 sav.)

Sveikos.
    Dėl dekretinių pildymo manau paprasčiausias variantas - prisijungus prie Sodros asm paskyros paskambinti ‘1883 ir susipildyti su vadybininko pagalba jei būtų klausimų.

5. 12 m. 10 mėn.

2019.06.20 07:09 (prieš 4 sav.)

Lucky parašė:
    Neturiu darbdavio paskutinius tris menesius gavau nedarbo draudimo išmoką (ji įsiskaiciuoja į stažą)

Viskas nuo ko mokami mokesčiai sodrai sumuojasi į vidurki darbo užmokesčio. Atėmus vieną mėnesį prieš išėjimą į dekretines. Taip pat ir vaiko priežiūros atostogas mano atveju pateikiau 3 d. O pinigėlius 13d gavau.

6. 2019.06.20 07:25 (prieš 4 sav.)

Marja parašė:
    Sveikos.
    Dėl dekretinių pildymo manau paprasčiausias variantas - prisijungus prie Sodros as…

As jau viską uzsipildziau ir pateikiau, dabar laukiu skaiciavimu

7. 2019.06.20 07:27 (prieš 4 sav.)

Penelopė parašė:
    Viskas nuo ko mokami mokesčiai sodrai sumuojasi į vidurki darbo užmokesčio. Atėmus vieną mėnesį prieš išėjimą į dekretines. Taip pat ir vaiko priežiūros atostogas :…

Žinau aš rašiau, kad neturiu darbdavio dėl to, kad mano atveju nereikia laukt kol jis pateiks duomenis

8. 2019.06.20 08:06 (prieš 4 sav.)

saules.spindulelis parašė:
    Esu girdėjusi, kad kai laukiesi mergaitės, ji "atima" iš mamos groži ir buna ar beria veida ar dar kokios bedos😁 ar yra tokiu kurios laukiasi mergaites bet kaip tik…

Laukiuosi mergytes... bet kad buciau isbaisejusi tai tikrai ne... nei vieno spuogo ar dar ko...

9. 2019.06.20 09:09 (prieš 4 sav.)

Lucky parašė:
    Nežinau net ar verta komentuot dar kažką, kai kalba eina apie bobučių prietarus, bet - taip, aš laukiuosi mergaitės. Ir ne - jokių neigiamų pasikeitimų isvaizdoje n…

Prajuokinot 😂❤️ tai cia jau tada tokia prigimtis tokios moters, nescia ar ne nescia, vistiek nevala 😀

10. 2019.06.20 13:01 (prieš 4 sav.)

Lucky parašė:
    As jau viską uzsipildziau ir pateikiau, dabar laukiu skaiciavimu

Man tai paskaiciavo ta pacia diena, o gavau po savaites kazkoks ekstra paskaiciavimas 😁

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
9,00 €
6,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm