2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.03.26 14:19 (prieš 3 sav.)

Arela parašė:
    O pas mane darbe tymų atvejis. Nuėjau šiandien po savaitės pertraukos, nes dirbau iš namų ir sužinojau. Iki šiol buvau visiškai atsipūtus, į jokius paskaudenimus ne…

Pas mano mergaite darzeli vienoje grupeje (ne musu) tymai, tai stengiames ir mergaites nevesti, o jei veda, tai tik vyras...

2. 2019.03.26 14:44 (prieš 3 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    as eisiu issitirt privaciai ar turiu imuniteta suformuota ar ne ;) nes musu karta tikriausiai gavo tik 1 skiepa. niekas nebeatkuis ar du ar viena gavau.. jei nera a…

O koks tyrimas yra? Aš irgi norėčiau išsitirti. Aš pavyzdžiui, nežinau ar esu vejaraupiais sirgusi, mama nepamena norėčiau žinoti kam turiu /neturiu imuniteto iš tokiu užkrečiamų ligų.

3. 2019.03.26 14:47 (prieš 3 sav.)

leila123 parašė:
    O koks tyrimas yra? Aš irgi norėčiau išsitirti. Aš pavyzdžiui, nežinau ar esu vejaraupiais sirgusi, mama nepamena norėčiau žinoti kam turiu /neturiu imuniteto i…

anteja.lt ir kitos privacios viska tiria tik euriuku duokit tymu tyrimas 16 euru. Vejaraupiu 24 eu ;)

2
  4. 2019.03.26 14:48 (prieš 3 sav.)

leila123 parašė:
    O koks tyrimas yra? Aš irgi norėčiau išsitirti. Aš pavyzdžiui, nežinau ar esu vejaraupiais sirgusi, mama nepamena norėčiau žinoti kam turiu /neturiu imuniteto i…

Galima nuvažiuoti į labaratorija ir išsitirti.

5. 2019.03.26 14:50 (prieš 3 sav.)

Na man

Aigust parašė:
    As tai imciai nedarbinguma ir neiciau i darba. Buvau nedarbingume, tada prasidejo gripo epidemija, ir nors ir nesirgau pati, nesiverziau i darba vien del baimes uzs…

Aš ir nesiruošiu eiti man galima dirbti iš namų kiek noriu, tai sėdėsiu kelias savaites, kol paaiškės, ar daugiau neišplito ir niekas daugiau neužsikrėtė...Tikiuos, kad pati per tą prabūtą valandą nesusigaudžiau bacilos. Baisiausia, kad neskelbiama įmonėj dėl duomenų apsaugos. Pati sužinojau tik dėl to, kad sutariu su asmeniu, kuris buvo informuotas ir man pasakė "pablatum". O jei yra nėščių, kurios dar nepasisakiusios ir nežino? Baisu.
    Beje, mano mama gi buvo irgi prieš skiepus, bet kažkaip staigiai pasikeitė nuomonė, kai atsirado protrūkis ir turi vieną anūkę, kuri dar per maža skiepams, o kitas anūkas pakeliui, kurio išvis nebegalim apsaugoti. Tai jei kas dar turit minčių neskiepyti vaikų, labai tikiuos, kad pagalvosit du kartus.

1
  6. 2019.03.26 14:51 (prieš 3 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    anteja.lt ir kitos privacios viska tiria tik euriuku duokit tymu tyrimas 16 euru. Vejaraupiu 24 eu ;)

aha, tik savaitę atsakymų laukti

7. 2019.03.26 14:55 (prieš 3 sav.)

Sveikos , ar kas nors is vilniaus planuojat eiti i nesciuju kursus ?

8. 2019.03.26 14:55 (prieš 3 sav.)

Arela parašė:
    aha, tik savaitę atsakymų laukti

Bet užtat rami būsite visą laikotarpį, jei tyrimo rezultatas parodys, kad turite imunitetą, nei gyvnensite nežinomybėje.

1
  9. 2019.03.26 14:56 (prieš 3 sav.)

Amir parašė:
    Bet užtat rami būsite visą laikotarpį, jei tyrimo rezultatas parodys, kad turite imunitetą, nei gyvnensite nežinomybėje.

Faktas man jau šiandien atliko, tai laukiam atsakymo. Tiesiog pasakau kitom, nes pati tikėjaus, kad gausiu rezultatus max per dieną, kaip paprasto kraujo tyrimo.

1
  10. 2019.03.26 15:01 (prieš 3 sav.)

Kai dariausi toksoplazma antejoje irgi sake 5 d.d., bet abu kartus atejo per 2 ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras