2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.07.12)

1. 2019.07.11 23:05 (prieš 1 sav.)

Scorpioniux parašė:
    Kiek pamenu senąją diskusiją, skaičiai didesni buvo O ir iš viršaus nuotrauka neatspindi vaizdo iš šono. Be to, kitoj foto iš rankų atrodo daugiau viršsvori…

KMI dabartinis rašė gi 23,tai čia net nera viršsvoris, telpa į normos ribas☺️

2. 2019.07.11 23:10 (prieš 1 sav.)

Linuja parašė:
    KMI dabartinis rašė gi 23,tai čia net nera viršsvoris, telpa į normos ribas☺️

Aš kiek suprantu merginos labai jau nori iki smulkmenų aptarti mane tai leiskime jom tai daryti:)Ir lai jom jau atrodo kaip atrodo aš ir taip per daug čia info imečiau,bet ir tai tik dėl to jog baigtųsi ginčai,ir nerašytų daugiau jog aš triolinu ar meluoju

3. 2019.07.11 23:14 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš gal negalvoju apie tokius dalykus apie kuriuos jus galvojate važiuodama autobusu,tad gal ir nesunku dėl to man stovėti,ir autobuse vaiką vėžį ne su kėdute,o su v…

Blin skaitau ir atvirai pasakius, kaip noreciau nors trupucio jusu poziurio, nes dabar buna vaziuoju su mashina ir nervinuosi, tai vaikui perkarsta mashinoj, tai saule sviecia i akis, tai kondiske gali persaldyt, tai susus nugaryte ir prakaitine ismes, tai gal kai islipines is mashinos bus perkaitus ir lipant gal vejas pertrauks, per ilgai trunka kelione reik pajudet dauviau vaikui..... O cia su kudikeliu vaziuoti viesuoju transportu net pvz neizvelgiat minusu ar kokiu galimu gresmiu.. just wow... Suprantu kad gyvenat cosmopolitiskai, pvz man turint savo transporto priemone sunku suvokti vaziavima su kudikeliu pvz autiku, ne uz ka turbut neivarytu manes i vilniaus viesaji transporta su vezimuku ir kudikiu, bet cia jau mano poziuris ir nusistatymas, o tai reiskias tai ir mano problema bet kai skaitau ar matau mamas, kurios taip va beproblemu gali su vezimukais vazinet su mazais vaikais ar vaziuot pvz is gimdymo namu autiku tai nzn, man kaip saltas dushas, kad as perdaug stradalinu vazinedama su mashina

2
  4. 2019.07.11 23:16 (prieš 1 sav.)

EditaG parašė:
    Atsiprašau, kad ne į temą ir jei nenorite galite neatskyti, bet Jūs jau pagimdėtė? Anksčiau laiko?

Taip, termins buvo rugpjūčio 15d, bet dukrytė sugalvojo pasibelsti anksčiau 👶

1
  5. 2019.07.11 23:16 (prieš 1 sav.)

Gal kas fotografą Kaune gali rekomenduot? Vis tik reiktų įsiamžinti kol dar 2in1.

1
  6. 2019.07.11 23:19 (prieš 1 sav.)

Scorpioniux parašė:
    Kad Norvegijoj nera, tai ne visas pasaulis :-D
    Yra ir Liuksemburge, ir Vokietijoj, ir Prancuzijoj. O jei nera, pamaciusi kasinink…

Na, vabaliuk, tai koks tavo ugis?

7. 2019.07.11 23:24 (prieš 1 sav.)

Martyna wind parašė:
    Blin skaitau ir atvirai pasakius, kaip noreciau nors trupucio jusu poziurio, nes dabar buna vaziuoju su mashina ir nervinuosi, tai vaikui perkarsta mashinoj, tai s…

Aš galiu pasakyti gal lt gyvendama ir aš mastyčiau kaip jus žinant koks viešasis transportas lt,lyginat ji su čia kur aš gyvenu,kitas dalykas,vyras tik išsilaikė teises ir kol kas mes dar neturime mašinos tad esame priklausomi nuo viešojo transporto,bet kaip ir sakote tikrai neturiu baimių tokiu,jog jausčiau baime važiuoti su vaikučiu viešuoju transportu nes kaip bebutu vyras į darbą o aš vistiek turėsiu naudotis viešuoju transportu jei kur norėsiu pajudėti

8. 2019.07.11 23:25 (prieš 1 sav.)

Vasare2018 parašė:
    Na, vabaliuk, tai koks tavo ugis?

Na čia jau iš visų pateiktų skaičiu tikrai nesunku išspręsti lygti kai mano ūgis yra x,o kiti duomenys duoti:)Išsprendusi lygti sužinosite ir ūgį

9. 2019.07.11 23:30 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš galiu pasakyti gal lt gyvendama ir aš mastyčiau kaip jus žinant koks viešasis transportas lt,lyginat ji su čia kur aš gyvenu,kitas dalykas,vyras tik išsilaikė t…

Tai cia visa ir esme kad neturit galimybiu, o vaziuot reikia, manau pilna ir lt moteru, kurios vazineja viesuonu transportu su kudikeliais ir nemato problemos nes joms problema apskritai nusigauti kazkur... sekmes, bet gal visgi kai pagimdysit vaikiuka namo su taksu parsiveskite

1
  10. 2019.07.11 23:32 (prieš 1 sav.)

Nezinau, kaip jums, bet man nestumas tikrai nera pats graziausias laikotarpis, nesijauciu nei grazi, nei svytinti. Pries nestuma sveriau 46kg, priaugau apie 17kg ir nors siuo metu mano svoris normos ribose, as jauciuosi stora kaip banginis, patiriu daug diskomforto. Ir, atleiskit, bet tas kapstymasis po vabaliuko kilogramus, kmi tikrai neskanus. Pacios uzvedet ta tema is naujo ir jau kelis puslapius skaiciuojat jos priaugamus gramus. Jau gal tikrai gana😉

8

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.