2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.11.22 19:30 (prieš 8 mėn.)

Kviečiu jungtis prie rugpjūčio mėnesio mažylių

2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.07.12)

2. Zuikutis 9 m. 2 mėn.
    Zuikutė 11 m. 11 mėn.

2019.07.12 00:27 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Na nepatilėjau nes tik lt iš nėštumo daro liga,atskiros kasos privilegijos ligoninėje tyrimų laukiant,taip pat noras jog autobusuose vietas užleistų,pati esu nėščia…

Jums apskritai visada ir visur reik issakyt, kad jus priesingai mastot nei kitos. Nu kaip specialiai ginca sukelt. Valio, kad puikiai jauciates as asmeniskai blogai jauciuos man sunku, akyse temsta ir tikrai neistoveciau ilgiausioje eileje ar dar kur. Ir tai ne liga, tai nestumas, staigus orgaznizmo pasikeitimas, kuris nualina.

5
  3. 2019.07.12 00:38 (prieš 1 sav.)

Čia jums 34 savaitės???? Šitoj foto??????

O prieš tai kur kėlėt PILVŪZĄ ale gulint irgi 34???? Be žodžių.....
    Beje,mūsų ir svoris,ir ūgis panašūs. Tik aš žemesnė dar. Tai iki nėštumo jūs net liekna turėjot būti...ką čia iki nėštumo....tie 5 kg neturėtų išvis nei jaustis,nei matytis. Nu kosmosas man kažkoks čia darosi jau
    Atsiprašau už screenshotą,bet ten jau nebeleidžia cituoti...

8
  4. 2019.07.12 00:45 (prieš 1 sav.)

Nėėėštukė parašė:
    Jums apskritai visada ir visur reik issakyt, kad jus priesingai mastot nei kitos. Nu kaip specialiai ginca sukelt. Valio, kad puikiai jauciates as asmeniskai blogai…

Na ne specialiai tikrai,ginčų kelti nenoriu ir nepatinka tik jei išreiškiu savo nuomone visos supuola,lyg turėčiau mąstyti kaip visos,daug temų net nediskutuoju nors irgi nuomone nesutampa jog tik nesukelti bereikalingo ginčo,ir zinokite nėra mano irgi tas nestumas toks paprastas ir lengvas kaip gal atrodo iš pasisakymu tik aš gal žiūriu į tai jog tai trunka trumpa laiką ir kai pagimdysiu viskas baigsis,va mėnesį laiko negaliu miegoti naktimis problemos su kojomis jog skauda,miegu per parą po 3-5val. ,bet nieko nepadarysi nestumas ir turi visa tai išbūti ir kitaip nebus,bet galbūt aš skiriuosi nuo jūsų tuoj jog iš to nedarau problemos ir į viską žvelgiu su optimizmu ir priimu net ir blogas situacijas paprastai,pvz jei reik pastovėti eilėje tai reik,jei autobuse vietos nėra na ir nėra nieko pastovėsiu,tai dėl to ir sakau jog man privilegijų nereik,nors kaip ir esu minėjusi jog viena karta iš skausmo teko pasėdėti ir ant žemės nes autobusu stotelėje suoliukai užimti buvo ir ką nenumiriau ir iš to problemos nepadariau

5. 2019.07.12 00:51 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:

Taip ir ten ir ten 34savaitės,zinokite aš tikrai pirma karta taip drąsiai mečiau foto čia į forumą ne dėl to jog apgauti kažką ar dar ką o tik parodyti jog atrodau va taip nes labai daug klausimu apie svori ir komentarai jog trolinu,va ryt paprašysiu jog vyras nufotografuotų iš šono mane nes šiandien darbe,jei jau taip smalsu kaip atrodau ir netikite manimi :)Beje šioje foto aš pasitempus jog pilvukas mažiau matytusi ,nes dėjau foto į fb ir nenorėjau jog matytusi jog laukiuosi:)bet sakau tikrai kai žmones sužino jog aš nėščia jie labai nustemba nes mano jog šiap esu apkūnesnė,arba nestumas dar nėra labai didelis

6. 2019.07.12 00:54 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:

Beje foto kur guliu aš kojas sulenkus tai tas pilvas ir padidejas toks,va jei dabar ištiesus kojas foto padaryčiau tai nesimatytų tiek to pilvuko

7. 2019.07.12 01:38 (prieš 1 sav.)

NikaN ačiū už linkėjimus
    Taip labai netikėtai čia gavosi, niekad nežinai kada pasibels 🤷‍♀️

1
  8. 2019.07.12 08:04 (prieš 1 sav.)

simtia parašė:
    NikaN ačiū už linkėjimus

Kaip rase Azanovas, jeigu vaikuciai gimsta anksciau laiko - ju sielos turi plana pradet gyvenima sioj zemej be kliuciu - gimimas anksciau jiems lengvesnis ir uztikrintas. ;) jie padaro viska kad gimtu anksciau ir lengvesni ir to nesustabdysi ;) stiprus leliukai su savo planu ir nesustabdoma misija ;) lb sveikinu !!!!!! Reik man susikraut kita sav gimdymo krepsi kazkaip...

5
  9. 2019.07.12 09:04 (prieš 1 sav.)

simtia parašė:
    NikaN ačiū už linkėjimus

Sveikinu!!! 🌸 linkiu stiprybes, sveikateles ir kuo lengvesniu nakteliu 🙂
    O kaip laikotes jus ir mazyle? Ar viskas gerai? 🙂

10. 2019.07.12 09:05 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    Kaip rase Azanovas, jeigu vaikuciai gimsta anksciau laiko - ju sielos turi plana pradet gyvenima sioj zemej be kliuciu - gimimas anksciau jiems lengvesnis ir uztikr…

As jau pagaliau susikrovus 💪 irgi kabejo galvoj sitas darbas ir nedave ramybes. Dabar ramiau 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras