2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 13:48 (prieš 1 sav.)

smalsuolesu parašė:
    Sveikos! Uzvakar gavome siuntima gudymui/tyrimui ar stebejimui del galimos preeklampsijos (buvo ne vienas pozymis, tyrime rado baltymo). Vakar susipakavome daiktus …

Reiškia manoji prėmėja antakalnį dar auksinė pasitaikė 😄🙈 reanimacijoj sutikau moterį, kurią iš santariškių du kartus namo išsiuntė, nors beveik terminas buvo, trečią kart atvažiavo į antakalnį pagimdė ir leliuks atpylinėjo krauju ir db guli reanimacijoj. Db matau, kad reiki kovoti ir reikšti pretenzijas, nea tokie žmonės negali dirbti tokių atsakingų darbų 🤷‍♀️

7
  2. 2019.07.12 13:52 (prieš 1 sav.)

simtia parašė:
    Reiškia manoji prėmėja antakalnį dar auksinė pasitaikė 😄🙈 reanimacijoj sutikau moterį, kurią iš santariškių du kartus namo išsiuntė, nors beveik terminas buvo, tre…

Aš ne į tą temą,o sakykit,kaip jum prasidėjo gimdymas? Kas buvo? Pati pagimdėt?
    Sveikinu ir linkiu sveikatos. Kaip vardas mažylės?

3. 2019.07.12 14:02 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Aš ne į tą temą,o sakykit,kaip jum prasidėjo gimdymas? Kas buvo? Pati pagimdėt?

Ačiū. Patricija mažylė 🥰
    Man savaitgali šokinėjo spaudimas, pirmadienį jis nekrito net išgėrus vaistų, taip pat šiek tiek maudeno pilvo apačią ir kietėjo pilvas, bet to labai nesureikšminau, galvoju nuvažiuosiu dėl spaudimo patikrins viską, gal kokią lašinę sulašins ir paleis. Tai kai gydytoja patikrino kaklelis jau buvo 4cm atsivėręs ir galvytė labai žemai, guldė tiesiai į gimdyklą, pragulėjau ten 12 val veikla nesustojo, kaklelis buvo jau 6cm nuleido vandenis ir pagimdžiau 🤷‍♀️

4
  4. 2019.07.12 14:10 (prieš 1 sav.)

simtia parašė:
    Ačiū. Patricija mažylė 🥰
    Man savaitgali šokinėjo spaudimas, pirmadienį jis nekrito net išgėrus vaistų, taip…

Sveikinu!
    Labai gražus man vardas Patricija😍

5. 2019.07.12 14:20 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    Kaip rase Azanovas, jeigu vaikuciai gimsta anksciau laiko - ju sielos turi plana pradet gyvenima sioj zemej be kliuciu - gimimas anksciau jiems lengvesnis ir uztikr…

Man savaitės pradžioje buvo užėję tokie skausmai,rietė mane į kamuolį..buvau visus daiktus šiaip susimetus į vieną tašę,ką reikės pasiimti,galvoju nu kokią dieną reikės į dvi tašes viską susiskirstyti..bet kai užėjo tie skausmai,tai per kokias 5min viską išskirsčiau į atskiras tašes ir jau buvau susiruošus važiuoti 😏 bet taip kokį pusę valandos pakankino mane ir praėjo..

6. 2019.07.12 14:29 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    Man buvo judesiai susilpneje tris dienas... jau pradejau nerimaut ir panikuot ir kazkaip atsiminiau kad vandens negeriu beveik.. isgeriau litra - vel visas pilvas b…

Tikrai taip 💪 man vandens gerimas padejo atstatyti vaisiaus vandenu kieki. Pradzioj nustate apie 6, palasino lasiniu, pakilo iki 8. O as beprotiskais kiekiais vandeni geriau - kartais net po 4 litrus per diena. Vakar suskaiciavo virs 11 jau (nzn tik matavimo vienetu 🤭). Tai reikia butinai daug vandens!
    Ir nzn ar sutapimas, ar ne, bet dabar ir lelyte kazkaip kitaip juda. Ji pas mane nuo 26 sav buvo zemyn galvyte, kairej pusej. O dbr kazkaip jau malasi daugiau po visa pilva. Vakar labai daug judejo skaudziai, snd ziuriu - dupce jau desinej pusej po sonkauliais issokus 😳😀 tai vienintelio, jo prasau, tai kad neapsiverstu dupce i apacia pries pat gimdyma 😀

1
  7. 2019.07.12 14:46 (prieš 1 sav.)

Aigust parašė:
    Tikrai taip 💪 man vandens gerimas padejo atstatyti vaisiaus vandenu kieki. Pradzioj nustate apie 6, palasino lasiniu, pakilo iki 8. O as beprotiskais kiekiais vande…

Ne ne ne - neapsivers ;) 36 sav -jau susisuko guoli gimimui

8. Dukra 12 m. 10 mėn.

2019.07.12 14:52 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:

Siam pasauly visko buna.....

1
  9. 2019.07.12 15:22 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:

Visokiu istoriju esu girdejusi.. 😀 va ir zagsi jau ne kairej pusej kirksny, o desinej pusej po bamba.
    Matyt, vandenu padaugejo, atsigavo leliukas siek tiek, laisve judeti gavo 😁

10. 2019.07.12 15:37 (prieš 1 sav.)

Aigust parašė:
    Visokiu istoriju esu girdejusi.. 😀 va ir zagsi jau ne kairej pusej kirksny, o desinej pusej po bamba.

Manasis irgi žagsi dešinej pusej kažkur apačioj, tai kaip suprantu įsitaisęs jau taip, kaip reikia🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras