2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 22:11 (prieš 1 sav.)

DianaR91 parašė:
    Toks klausimas iškilo kas jau turėjo paruošiamuosius sąrėmius kas tai per jausmas?

Būna užeina ir man kartais, tai pilvo maudimas kaip per mm, bet toks pakenčiamas, kaip ir sake, kad kitos eina i duša ir padeda, tai aš iš tų😄 pabūnu po šiltu dušu ir atrodo praeina. Kiek kas sake ir esu girdėjusi, kad kai tikri saremiai bus tai tikrau nepamiegosi,, per šiuos užmiegi labai lengvai, aišku kitom gal stipresni jie buna🤷‍♀️

2. 2019.07.12 22:25 (prieš 1 sav.)

ToksGyvenimas parašė:
    vaziuok vel pas daktare savo prasyk naujo siuntimo ir pas kita daktare eik. butinai. net nesvarstyk laukt iki 41

Siandien vel buvau pas savo gyditoja, gavau nauja siuntima, tai primadieni i Antakalni 😌 Bet jau taip nusisnekejo ta gyditoja su ta 41 savaite kad nu negaliu..

3. 2019.07.12 22:28 (prieš 1 sav.)

Toks klausimukas  neužsipulkit ir tik nesakykit,kad "gims kada ateis tam laikas" beeeeett ar jau suėjus tam vadinamam saugiam laikui,kai jau vaikas išnešiotas (kai pilnos 36 savaitės), ar kuri imsitės kokių gudrybių,kurios neva paskatina pagimdyt anksčiau????? Pirmagimę pernešiojau visą savaitę. Nebenorėčiau nei pati to laukimo jausmo darkart patirti,nei vaikui kad pakenktų. Nes gimė iš žalių,tirštų vandenų,pernešiota 100%,sudžiūvusia kaip senutės odele,dėl.ko prirejkė parą inkubatoriuj išbūti,kad atstatytu. Žinoma,čia tik mano tokia patirtos,gimsta normalūs pernešioti vaikai.....mano sesuo nžn ar sutapimas,ar jai padėjo gulėjimas vonioj,valgė ananasą,gėrė aviečių arbatą,labai daug vaijkščiojo,mylėjos ir t.t. ir pan,abu vaikus pagimdė vieną savaite anksčiau,kitą 10 d. Aišku,gal sutapimas,bet kadangi vaikui nekenkia visi šitie dalykai,gal verta vis tik pabandyti.....įdomu jūsų nuomonė 

1
  4. 2019.07.12 22:39 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Toks klausimukas  neužsipulkit ir tik nesakykit,kad "gims kada ateis tam laikas" beeeeett ar jau suėjus tam vadinamam saugiam laikui,kai jau vaikas išnešiotas (kai …

Asmeniškai aš gal bandyčiau savaite ar pusantros iki termino. Mano drauge sake jai padejo tai kad isgere taure sampano ir vonioj karstoi pagulejo, po poros val isvaziavo gimdyti. Pirmaji pagimdziau kelios dienos prieš 40savaite,tai ši neštuma nešiosiu kiek išeis, aišku nesinori pernešioti😄

1
  5. 2019.07.12 22:43 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Toks klausimukas  neužsipulkit ir tik nesakykit,kad "gims kada ateis tam laikas" beeeeett ar jau suėjus tam vadinamam saugiam laikui,kai jau vaikas išnešiotas (kai …

As manau verta isbandyt viska jei toks noras yra ir zinot kad viska padarei negu sedet ir galvot "o gal butu suveike" ;)

4
  6. 2019.07.12 23:09 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:

Pažįstama gyvena Prancūzijoje, tai ji pernešiojo beveik iki 42sav. Jau buvo suplanuotas skatinimas, bet gydytoja jai prieš tai liepė pasidaryti cinamono lazdelių arbatos (tiesiog dvi cinamono lazdeles užpylė verdančiu vandeniu). Nežinau ar ta arbata ar tiesiog atėjo laikas, bet pagimdė praėjus gal 6val po išgėrimo (viena diena prieš skatinimą)

1
  7. 2019.07.12 23:20 (prieš 1 sav.)

Mamytes,ar pas jus irgi tokie judrus leliai...Nes manasis,tiek malasi...Ir diena ir nakti...kad galvoju,ar jis jau nesipraso i pasauli...atrodo kaip tik vietos jau sumazejo...O duodas taip,+irgi zagsiukas...Bet kaip paglostau pilvuka,tada praeina zagsuliukas...O,gal tiesiog sutapimas...

1
  8. 2019.07.12 23:24 (prieš 1 sav.)

Aigust parašė:
    Visokiu istoriju esu girdejusi.. 😀 va ir zagsi jau ne kairej pusej kirksny, o desinej pusej po bamba.

Sako buna apsisuka,ir likus iki gimdymo savaite🤔

9. 2019.07.12 23:26 (prieš 1 sav.)

Darjanka parašė:
    Mamytes,ar pas jus irgi tokie judrus leliai...Nes manasis,tiek malasi...Ir diena ir nakti...kad galvoju,ar jis jau nesipraso i pasauli...atrodo kaip tik vietos jau …

Na manasis leliukas tai panašu, kad turi savo laiką nusistatės, tikrai nėra, kad labai daug duotusi😃

1
  10. 2019.07.12 23:26 (prieš 1 sav.)

Darjanka parašė:
    Mamytes,ar pas jus irgi tokie judrus leliai...Nes manasis,tiek malasi...Ir diena ir nakti...kad galvoju,ar jis jau nesipraso i pasauli...atrodo kaip tik vietos jau …

Mano laaabai aktyvus🙂 bet taip buvo visa laika.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras