2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 23:31 (prieš 1 sav.)

Darjanka parašė:
    Mamytes,ar pas jus irgi tokie judrus leliai...Nes manasis,tiek malasi...Ir diena ir nakti...kad galvoju,ar jis jau nesipraso i pasauli...atrodo kaip tik vietos jau …

Aktivyste ir pas mane

1
  2. 2019.07.12 23:58 (prieš 1 sav.)

Labai aktyvus ir maniškis. Net labai. Visad taip buvo ir tikiuosi bus iki galo,kad nereiktų paskui nerimauti,jei sumažėtų judesiai....

3. 2019.07.13 00:08 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Toks klausimukas  neužsipulkit ir tik nesakykit,kad "gims kada ateis tam laikas" beeeeett ar jau suėjus tam vadinamam saugiam laikui,kai jau vaikas išnešiotas (kai …

Na kiek žinau, reikia pilnų 37 savaičių. Ką pradėsiu, tai gerti aviečių lapų arbatą, sako padeda lengviau gimdyti, atsistatyti gimdai.

Dėl gulėjimo vonioj karštoj, tai kažkaip ne gal... trūksta info man apie tai 😁 o jei kaklelis prasivėręs, kamštis pasišalinęs, kaip tada su tuo gulėjimu?

Ananaso neatsisakyčiau visai. Gal pritūpimus sumo pradėt daryt reikia 🤔😂 labiau skatint pradėčiau nuo 38 sav, per anksti irgi nereikia.

3
  4. 2019.07.13 00:09 (prieš 1 sav.)

Vigeri parašė:
    Labai aktyvus ir maniškis. Net labai. Visad taip buvo ir tikiuosi bus iki galo,kad nereiktų paskui nerimauti,jei sumažėtų judesiai....

Pas mane buvo judrutis,be ne toks kaip dabar...itin duodas,tai rankytem,tai kojytem,malonu,iskarto sypsena verziasi...smagu jausti judesiukus...Bet ar ne per daug...O,kaip su miego režimu...🤔Nes ir nakti jauciu...

5. 2019.07.13 00:22 (prieš 1 sav.)

Darjanka parašė:
    Pas mane buvo judrutis,be ne toks kaip dabar...itin duodas,tai rankytem,tai kojytem,malonu,iskarto sypsena verziasi...smagu jausti judesiukus...Bet ar ne per daug..…

Gal tiesiog pilvelyje sumazejo vietos ir automatiskai daugiau judesiu jauciat🙂
    O nakti ir as jauciu. Atrodo, kad vaikutis niekad nemiega😀

1
  6. 2019.07.13 00:48 (prieš 1 sav.)

Majaap parašė:
    Na kiek žinau, reikia pilnų 37 savaičių. Ką pradėsiu, tai gerti aviečių lapų arbatą, sako padeda lengviau gimdyti, atsistatyti gimdai.

O ta aviečių lapų arbatą jau perkat kaip arbatą, ar grynai aviečių lapus užsiplikot? 🙈🤔😁

7. 2019.07.13 01:18 (prieš 1 sav.)

Darjanka parašė:
    Pas mane buvo judrutis,be ne toks kaip dabar...itin duodas,tai rankytem,tai kojytem,malonu,iskarto sypsena verziasi...smagu jausti judesiukus...Bet ar ne per daug..…

Jei naktį miegu aš,miega ir pilvinukas. Tik atsikeliu į tualetą,nubunda ir jis ir tada netinka jam jokia mano gulėjimo poza. Dėl to man naktya dabar sunkios..nes jei ne į tualetą keliuosi,tai pirmagimė pabunda ir einu pas ją......

8. 2019.07.13 06:38 (prieš 1 sav.)

Ne.i.mane parašė:
    Gal tiesiog pilvelyje sumazejo vietos ir automatiskai daugiau judesiu jauciat🙂
    O nakti ir as jauciu. Atrodo, kad vaikutis niekad nemiega😀

Tai va,tas pats ir man...galvoju kada ilsisi...🙈bet as jaučiu labiau vienoje pusėje
    ...lyg nugaryte remiasi...taip sunku issifruoti...

9. 7 m. 10 mėn.

2019.07.13 07:59 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes,
    Kaip manot?
    Man nuo vakar vakaro taip stipriai kaires kojos padą niežėt pradėjo, paryčiais vėl. Rankų delnai sutinusios, veidas ir toks patines. Baisiai nėr... bet tas niežulys pado biški neramina. Ar man čia nekreipt dėmesio? Laukti pirmadienio? Ar vykti į ligoninę?

10. Marija 2 d.

2019.07.13 08:04 (prieš 1 sav.)

Amir parašė:
    Sveikos mamytes,
    Kaip manot?

Jum gali būti cholestazė. Man ją nustatė vos niežtint. Šiaip liga rimta. Nereiktų laukti, pasitiktinkit! Aš dėl jos guliu ligoninėje. Nors pas mane tik šiek tiek virš normos ribų, bet iki galo neleis išnešioti su šia liga.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras