2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.18 19:55 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Puikiai su Jumis sutinku, lai tik bado mane tom adatom, svarbu, kad mano stebukliukui viskas butu gerai!🎈

Mano drauge gimde pries 20 metu ir niekas nieko nesake apie jokius rezus ir gavosi rezus nesutapimas.. Tai ta dukra jau dabar uzaugo, bet turejo begales begales operaciju.. Stubura sudejo is naujo su labai sudetingom operacijom. Vidaus organus taise.. Baisus dalykas. Netures vaiku ta mergaite, ir is vis stebuklas, kad ji gyva ir dabar gyvena praktiskai pilnaverti gyvenima. Gime su dideliais defektais.

2. 2019.01.18 20:29 (prieš 1 mėn.)

Ebruozyte parašė:
    Ne, ten nera nieko kitaip, nebent tai, kad komentaru daug maziau... Ir vis mazeja. Siulaiu priimti administratorei visas norincias, bet kazkaip atranka dare pagal n…

Perduokit administratorei linkėjimų nors turbūt pati čia skaitineja, jei uždaroje tyla. Tai kaip sakant, labas labukas

4
  3. 2019.01.18 21:07 (prieš 1 mėn.)

Atsimenu su pirmu mazyliu, pries 4 metus labai aktyvus puslapis buvo supermama.lt nu fainiai ten pabendraudavom. Net idomu paliko, ar ten dar gyvybes yra 😁

4. 2019.01.18 21:30 (prieš 1 mėn.)

Vilive parašė:
    Kur buvot privačiai? Aš su pirmu pas Butkienę buvau, dabar einu pas Šatkų. Tai tik tyrimų prirašė, ir labai abejingas, net grubokas buvo... Išrašė velnių kad pastoj…

Aš einu pas Lina į amber clinika privačiai, super maloni, o pas Satku teks ir man eiti 12sav echo Daryti girdėjau apie jį kad nemalonus ypač vakarais....

1
  5. 2019.01.18 21:37 (prieš 1 mėn.)

Man dabar kilo gal kvailas klausimas, bet paaiškinkit kas nors - tas didysis echo12sav kur genetike matuoja leliuka, tai vyksta per pilvą echo, ar vidinis vaginaliniu davikliu?

6. 2019.01.18 21:46 (prieš 1 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Man dabar kilo gal kvailas klausimas, bet paaiškinkit kas nors - tas didysis echo12sav kur genetike matuoja leliuka, tai vyksta per pilvą echo, ar vidinis vaginali…

Man tas pats klausimas dabar iškilo. Irgi eisiu trečiadienį į didijį echo, tai įdomu 🤔😁

7. 2019.01.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Tatuskes turbut negalima darytis? Apie didele net negalvociau, bet mirk gyvenk uzsimaniau 1 raides mazytes, kiba reiks laukt metus laiko

Nu nerekomenduojama darytis del skausmo,kad ale vaikiukai viska isgyvena kartu su mamuliu ir del hormonu gali dazu nelabai priimti ar gautis spalva ne tokia kokia norite,gali issilieti is remu... kaip ir visu pernamentiniu,mikropigmentaciniu proceduru nerekomenduojama

1
  8. 2019.01.18 21:55 (prieš 1 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Man dabar kilo gal kvailas klausimas, bet paaiškinkit kas nors - tas didysis echo12sav kur genetike matuoja leliuka, tai vyksta per pilvą echo, ar vidinis vaginali…

Man pradzioj matavo per pilva( buvau tam genetiniam,kaklo rauksle matuot),tai spurdaliukas buvo ir ne toj pozicijoj buvo kurioj butu galima pamatyti,tai dare vaginalini ir buvo vyras o sakiau,kad gyvenime pas vyra ginekolaga neisiu ir nesizargstysiu, o bet taciau perlipau per save ir daugiau niekada nesakysiu,kad NIEKADA GYVENIME TO AR TO NEDARYSIU nu nes ka pasakau kad NE tai visada buna TAIP nu bet db dzin man jau,galeciau ir prie vyro daktaro gimdyt tai va bent pliusas toks

9. 2019.01.18 21:55 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Atsimenu su pirmu mazyliu, pries 4 metus labai aktyvus puslapis buvo supermama.lt nu fainiai ten pabendraudavom. Net idomu paliko, ar ten dar gyvybes yra 😁

Mirus SM visos praktiskai temos mirusios, net internetines pardes myrsta.

10. 2019.01.18 22:02 (prieš 1 mėn.)

Lukute9 parašė:
    Man pradzioj matavo per pilva( buvau tam genetiniam,kaklo rauksle matuot),tai spurdaliukas buvo ir ne toj pozicijoj buvo kurioj butu galima pamatyti,tai dare vagina…

Tai vyras gydytojas man ne bėda, nes mano puikus ginekologas vyras ir į nieką kitą jo nekeisčiau. Man tik įdomu kaip pas tuos genetikus ar ten irgi reikia gultis į tą kėdę jeigu per vidų žiūri ir pan. Nes į tą didyji echo planuoju imti kartu savo vyrą, juk jam irgi įdomu, bet kazkaip jei žiūrės per vidinį echo tai nei šis nei tas su vyru būtų...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras