2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.01.18 22:02 (prieš 5 mėn.)

Lukute9 parašė:
    Man pradzioj matavo per pilva( buvau tam genetiniam,kaklo rauksle matuot),tai spurdaliukas buvo ir ne toj pozicijoj buvo kurioj butu galima pamatyti,tai dare vagina…

As tai pati pasirinkau pas vyra gimdyt, senai tas buvo ir net nepamenu kodel taip ismasciau Ai dar mano seimos daktaras vyras

1
  2. 2019.01.18 22:04 (prieš 5 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Tai vyras gydytojas man ne bėda, nes mano puikus ginekologas vyras ir į nieką kitą jo nekeisčiau. Man tik įdomu kaip pas tuos genetikus ar ten irgi reikia gultis į …

Tai vaginalini ant to pacio stalo kur echo per virsu daro,rik pagalvele po rura pakisa...tai jei nematytu taip tai vyras paskiau jau iseit galetu

3. 2019.01.18 22:05 (prieš 5 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Tai vyras gydytojas man ne bėda, nes mano puikus ginekologas vyras ir į nieką kitą jo nekeisčiau. Man tik įdomu kaip pas tuos genetikus ar ten irgi reikia gultis į …

Bet kai per vidu ziuri tai i samaliota nesodina, ant paprastos lovos, tvarkingai ten
    As tai tikuos, kad man 13 sav. jau per pilva ziures.

4. 2019.01.18 22:13 (prieš 5 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Bet kai per vidu ziuri tai i samaliota nesodina, ant paprastos lovos, tvarkingai ten

Penktadienį ėjau su vyru pas ginekologę ir echoskopavo per pilvą

5. 2019.01.18 22:17 (prieš 5 mėn.)

Raseliukas parašė:

Ne nesodina ant samalioto nu man 12 sav.buvo ...

6. 2019.01.18 22:23 (prieš 5 mėn.)

Majaap parašė:
    Man tas pats klausimas dabar iškilo. Irgi eisiu trečiadienį į didijį echo, tai įdomu 🤔😁

Man darė per pilvą

1
  7. 2019.01.18 22:44 (prieš 5 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Man dabar kilo gal kvailas klausimas, bet paaiškinkit kas nors - tas didysis echo12sav kur genetike matuoja leliuka, tai vyksta per pilvą echo, ar vidinis vaginali…

per pilva ;)

8. 2019.01.18 22:45 (prieš 5 mėn.)

Sveikos. Man dabar 11sav. Jau antra diena teplioja rudom isskyrom. Nedaug ir kartais. Nieko neskauda ir pan.. siom dienom budavo menesines. Ar gali but del to? Ar lekt jau pas daktarus?

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.18 22:50 (prieš 5 mėn.)

Merginos dauguma sakot, kad žiūrint per vidinį nesodina ant "samalioto" ... Kiek metų lankausi privačiose klinikose tiek ir sodina ant tos linksmosios kėdės ir žiūri vidiniu echo, o ne ant lovos pagalvele prasidėjus dabar lankausi Santariskese vaisingumo centre ten man ir padėjo pastoti ir nėštumą prižiūrės iki 12savaites tai jokiu kitokiu lovų apžiūros kabinete nėra tik tas samaliotas - o įranga ten patikėkit viena moderniausių Lietuvoje

10. 2019.01.18 22:51 (prieš 5 mėn.)

Lukute9 parašė:
    Man pradzioj matavo per pilva( buvau tam genetiniam,kaklo rauksle matuot),tai spurdaliukas buvo ir ne toj pozicijoj buvo kurioj butu galima pamatyti,tai dare vagina…

nu as kai gimdziau tai per tas dvi paras mane apziurejo ir isnagrinejo visi tos ligonines vyrai gydytojai - poto vienas ju ir gimdyma prieme, susiuvo ir t.t. Sakiau niekada nenoreciau vyro ginekologo o tada gavau 4 gal jie ir moka pajuokaut, bet yra siurkstus ir gimdyve jiem tiesiog mesos gabalas. Zinoma, ne glostyumu ir daineliu ten vaziuojam, bet moteris ir neturi jaustis kaip isprievartauta. Vien del ju ten nebegimdysiu.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.