2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.01.21 12:17 (prieš 5 mėn.)

Bzikute parašė:
    merginos!!! šiandien neramu ziauriai...vakar parsitempiau is parduotuves pirkiniu maisa na kuris svere 5-7 kg ir iskarto pradejo mausti pilva, maudzia be pertrauko…

Pailsekite, galulekite ir jei praeis nerimauti nereiketu. Man paciai panasi situacija uzvakar buvo, tiek nuvargau, nusilaksciau per visa diena, kad be galo maude pipvo apacia ir diege desini sona, kazkur prie kiausides. Maniau nugriusiu is skausmo. Pagulejau. Po geros valandeles atsileido skausmas. Ir prisiskaiciau, kad jei nepraris tai tiesiai pas daktare, nes gali blogai baigtis.

2. 2019.01.21 12:18 (prieš 5 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    Bandziau grizt i kitas, bet visos paieskos buvo bevaises ;) Poto pagalvojau, kad dirbt is namu gerai nes vaikas eina i darzeli ir sirgs, tai pasiteisino ;) Bet kask…

Tuomet laikysim kumščius ir linkėsim sėkmės ;)
    P.S. darbą iš namų aš ir laikau dideliu privalumu, bet tuo pačiu vis daugiau įmonių tai toleruoja ;)

3. 2019.01.21 12:19 (prieš 5 mėn.)

Arela parašė:
    Merginos, ar kuriai iš Jūsų vis dar krenta svoris? Mano normalus dažniausiai buvo apie 65kg, bet sužinojus apie nėštumą buvau 68kg (visada svyruodavo). Iškart susiė…

O man organizmas prasosi cukraus pats. As jau gerus kelos metus esu jo atsisakiusi, o siandien jauciu kad noriu arbateles saldesnes 😁
    Manau del svorio nera ko nerimauti, gal Jusu medziagu apykaita gana greita 😊 su laiku priaugsite nemazai 😁

4. 2019.01.21 12:23 (prieš 5 mėn.)

DianaR91 parašė:
    O as cia su tokiu klausimu ar atsirado keistu noru? Vakar ejau per parduotuve ir taip limonado uzsimaniau anksciau pakest ju negalejau o sian visa diena tik ji ir g…

Kaip as Jums pavydziu!!! As net i parduotuve negaliu eiti... mane nuo visko pykina 😔 nieko nesinori. Bet pastebejau, kad organizmas prasosi cukraus...t.y. arbatos pasaldintos, bandeliu, nes saldzios ir pan. As atsisakiusi cukraus virs 2 metu esu.

5. 2019.01.21 12:26 (prieš 5 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Jeee manes jau 2 dieną visai nepykina, gerai vadovėliai rašo, kad nuo 13 sav. naujas gyvenimas prasidės :)))

Kaip laukiu tos dienos.. Aš va pietauju ir ciut lenda, vimdo.. Echh

6. 2019.01.21 12:28 (prieš 5 mėn.)

LTkojote parašė:
    O man organizmas prasosi cukraus pats. As jau gerus kelos metus esu jo atsisakiusi, o siandien jauciu kad noriu arbateles saldesnes 😁

Tame ir esmė, kad tikrai ne... paauglystėj turėjau augimo šuolį bei bėdų su skydliauke ir nuo to laiko kasdien kariauju su papildomais kilogramais...Vos įsidedu kaloringesnį kasnį į burną, kitą dieną +1kg. Todėl ir keista, nes dabar nei vaisių neriboju, nei sviestuko, nei porcijų...

7. 2019.01.21 12:31 (prieš 5 mėn.)

LTkojote parašė:
    Kaip as Jums pavydziu!!! As net i parduotuve negaliu eiti... mane nuo visko pykina 😔 nieko nesinori. Bet pastebejau, kad organizmas prasosi cukraus...t.y. arbatos p…

Dar pries savaite ir as i parduotuve neejau nes uztekdavo ieiti ir jau atgal i masina vyras vienas eidavo. Jau kvapai nelabai erzina tik pakolkas maistas mano priesas pagrinde obuolius valgau

8. 2019.01.21 13:58 (prieš 5 mėn.)

As kazkada buvau irgi sveikuole.. O dabar fantos buteliuka apsikabinus.. Vanduo pykina, mesa pykina, bobules parduotuvese su vaistu kvapeliu priesas nr1. Greiciau greiciau ta 13 savaite nushvistu!.

2
  9. 2019.01.21 14:10 (prieš 5 mėn.)

Ebruozyte parašė:
    As kazkada buvau irgi sveikuole.. O dabar fantos buteliuka apsikabinus.. Vanduo pykina, mesa pykina, bobules parduotuvese su vaistu kvapeliu priesas nr1. Greiciau g…

Man trylikta savaitė eina, bet vis dar pykina.

10. 7 m. 9 mėn.

2019.01.21 14:24 (prieš 5 mėn.)

Sveikos,
    Šian buvau Lidl, yra nesčiosioms rūbų. Kelnės, suknelės, marškinėliai, naktiniai.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.