2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.21 18:44 (prieš 4 sav.)

O sakykit, kas yra pasėlio šlapimo tyrimai? Man iki kito 18 sav. apslankymo liepė jį pasidaryt, galvoju iš kart darytis ar palaukt kokį mėnesiuką.

2. 2019.01.21 18:51 (prieš 4 sav.)

Glutina parašė:
    O tai kokie pad jus pokyciai?:)man tai atrodo as visai nepasikeitus

Mane pradėjo lb lb berti. Vaikštau visa 'gražuolė', nes nieko stipresnio ant veido tepti negalima. Plius esu pabalusi nuo nuolatinio pykinimo, vemimo. Pati iš tikrųjų vengiu į veidrodį žvalgytis, nes esu esu praradusi dalį savęs šiuo metu..

3. 2019.01.21 18:52 (prieš 4 sav.)

Raseliukas parašė:
    As po didziojo echo viskas ciki aaaaa kaip dziauguos, nes buvo 9-11 sav. rudu iskyru, nors jauciau sirdy, kad viskas ok, bet visvien nerimas kirbejo.

Sveikinu! Džiaugiuosi kartu!
    P. S. Džinsinė suknenka jau mano spintoje

4. 2019.01.21 19:11 (prieš 4 sav.)

Raseliukas parašė:
    O sakykit, kas yra pasėlio šlapimo tyrimai? Man iki kito 18 sav. apslankymo liepė jį pasidaryt, galvoju iš kart darytis ar palaukt kokį mėnesiuką.

Tai toks slapimo tyrimas, kai ziuri, ar neisauga tam tikros bakterijos. Kai tik paskyre, as kita diena pridaviau megini tyrimui, nes nera prasmes laukti. Jei tureciau ta bakterija, darytu pakartotini tyrima ir butu kazkoks gydymas, gal antibiotikais, bijau sumeluot. Kadangi gavau atsakyma, kad viskas gerai, tai ir nebesigilinau

1
  5. 2019.01.21 19:15 (prieš 4 sav.)

Karamia parašė:
    Tai toks slapimo tyrimas, kai ziuri, ar neisauga tam tikros bakterijos. Kai tik paskyre, as kita diena pridaviau megini tyrimui, nes nera prasmes laukti. Jei tureci…

O labai ačiū už ats., taip vadinasi nėra prasmės laukti, maniau, čia gal koks nusakantis vaisiaus vystymąsi.

6. 2019.01.21 19:24 (prieš 4 sav.)

Pushkupushku parašė:
    Kas atsitiko?

Nesivystantis nestumas. Kaip supratau jau senai,bet organizmas tik dabar pradejo reguoti.. :/

7. 2019.01.21 19:25 (prieš 4 sav.)

Braske21 parašė:
    Nesivystantis nestumas. Kaip supratau jau senai,bet organizmas tik dabar pradejo reguoti.. :/

Užjaučiu, man irgi tekę tai patirti... Ir abrazijos prireikė. Beje, tada taip pat tepliojo rudai...

8. 2019.01.21 19:46 (prieš 4 sav.)

Majaap parašė:
    Kiek savaičių buvo? 😥 užuojauta didžiausia... kitą kartą pasiseks ❤

11 savaiciu. Tikiuosi sekantis kartas bus laimingas

2
  9. 2019.01.21 19:48 (prieš 4 sav.)

Pushkupushku parašė:
    Užjaučiu, man irgi tekę tai patirti... Ir abrazijos prireikė. Beje, tada taip pat tepliojo rudai...

Ryt laukia si procedura manes. Apmaudu,nes su pirmaja irgi tepe,bet viskas buvo gerai,o cia taip. Na bet nieko, isgyvensim kaip nors:/

10. 2019.01.21 19:52 (prieš 4 sav.)

Raseliukas parašė:
    As po didziojo echo viskas ciki aaaaa kaip dziauguos, nes buvo 9-11 sav. rudu iskyru, nors jauciau sirdy, kad viskas ok, bet visvien nerimas kirbejo.

Šiaip tai be galo smagios timpos ir lb gražiai atrodo suknelė

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras