2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.22 11:48 (prieš 3 sav.)

Šiąnakt kelis kartus sapnavau, kad kraujuoju ir prarandu mažiuką.. Bliamba kaip neramu dabar, ar čia iš pergyvenimo taip, ar kas, net pilvą nuo ryto labai maudžia

2. 2019.01.22 11:51 (prieš 3 sav.)

GintareGer parašė:
    Šiąnakt kelis kartus sapnavau, kad kraujuoju ir prarandu mažiuką.. Bliamba kaip neramu dabar, ar čia iš pergyvenimo taip, ar kas, net pilvą nuo ryto labai maudžia :…

Phu phu phu tokie sapnai. Bet aciu d tik sapnai

3. 2019.01.22 11:55 (prieš 3 sav.)

G-mania parašė:

Na labai tikiuosi, nes dabar prisigalvosiu visko iš tos baimės

4. Samanta 9 m. 5 mėn.

2019.01.22 11:55 (prieš 3 sav.)

Na taip jie yra mokami ir gan brangus,yra galimybe,vaisiaus vandenu daryti nemokama.Bet tiesiog galvoju ar as cia viena paranojike,darotes tik jeigu rizika yra?yra atveju eko metu viskas gerai,o paskui ....ka vadinate didziuoju echo?ar parodo bestuburyste,besmegenyste,kraujo tekejimo rodiklius per vaiko širdele,kokia kriptimi ji ar parodo rodiklius,paaiškina kokie turi buti del ko ir kokie jusu vaikelio?as labai dziaugiuos kurios moka laukti ramiai negalvoja,bet kadangi yra nemazai is draugiu-draugiu aplinkos nutikimu,nutariau darytis NiPT,mano genetikos klinikoje echo 10 balu,nesu teko sena tik 30 m.bet visko buna gyvenime,todel laukiu atsakymo,tikiu,kad viskas bus gerai,tik uztvirtinimui:)todel idomi kitu mamyciu patirtis

5. 2019.01.22 12:05 (prieš 3 sav.)

Saaule parašė:
    Na taip jie yra mokami ir gan brangus,yra galimybe,vaisiaus vandenu daryti nemokama.Bet tiesiog galvoju ar as cia viena paranojike,darotes tik jeigu rizika yra?yra …

Aš daryčiausi NIPT, jei tiek nekainuotų. Dabar ta kaina man atrodo milžiniška... Jei būtų rizika diesnė nei bendroji (amžius, ar nepalanki šeimos genetinė situacija) greičiausiai svarstyčiau apie šį tyrimą, tačiau dabar nemąstau.
    Nėra taip, kad laukčiau rami kaip belgė Tačiau stengiuosi galvoti kuo pozityviau ir optimistiškiau. Pripažįstu, ne visada pavyksta, bet stengiuosi

3
  6. 2019.01.22 12:07 (prieš 3 sav.)

G-mania parašė:

Dabar pilnatis, tai gal turi įtakos ir sapnams plius šiaip natūralu, kad nerimo yra. Tai va kartais jis ir prasiveržia sapnų pavidalu.

1
  7. Samanta 9 m. 5 mėn.

2019.01.22 12:11 (prieš 3 sav.)

emika parašė:
    Aš daryčiausi NIPT, jei tiek nekainuotų. Dabar ta kaina man atrodo milžiniška... Jei būtų rizika diesnė nei bendroji (amžius, ar nepalanki šeimos genetinė situacija…

Šaunuolė Jus:)su pirmu vaiku ir as buvau ramesne,jauna,vis del to prieš dešimt metų beveik,senstu tai ir prisigalvoju daugiau

8. Samanta 9 m. 5 mėn.

2019.01.22 12:15 (prieš 3 sav.)

ingucika parašė:
    Jei nėštumas yra rizikos grupėje, tada genetiniai tyrimai (neinvazinis) finansuojami valstybės. Mano nėštumas labai rizikingas, tad esu gavusi siuntimą genetiniams…

O jeigu nepaslaptinis dėl kokių aplinkybių labai rizikingas?

9. 2019.01.22 12:18 (prieš 3 sav.)

Saaule parašė:
    Šaunuolė Jus:)su pirmu vaiku ir as buvau ramesne,jauna,vis del to prieš dešimt metų beveik,senstu tai ir prisigalvoju daugiau

Žinokit aš vyresnė už jus bet visvien optimistė

10. 2019.01.22 12:47 (prieš 3 sav.)

Saaule parašė:
    Na taip jie yra mokami ir gan brangus,yra galimybe,vaisiaus vandenu daryti nemokama.Bet tiesiog galvoju ar as cia viena paranojike,darotes tik jeigu rizika yra?yra …

As nepatenku i rizikos grupe ir echo nieko blogo neparode, bet vis tiek dariausi del ramybes. Sia savaite turetu buti atsakymai

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras