2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.02.12 14:11 (prieš 3 mėn.)

Amir parašė:
    Ir man paskutiniu metu labiau pamaudžia ir toks lyg kaip mėn. turėčiau susirgti. Stengiuosi galvoti, kad nieko čia blogo, procesas vyksta: auga, tempiasi.

Va va man tas pats, atrodo ir klubus sukioja ir vsika maudzia..

2. 7 m. 8 mėn.

2019.02.12 14:12 (prieš 3 mėn.)

LTkojote parašė:
    Aciu, stengiuosi buti rami tikrai, bet matyt kazkoks nerimas kirba mintyse vistiek 🎈

Mintim nukreipti, užsiimk kokia nors malonia širdžiai veikla.

3. 2019.02.12 14:43 (prieš 3 mėn.)

happy_wife parašė:
    Labas rytas, mamutės Gal žinote ar einant pas ginę 13 sav. echoskopuoja jau per pilvą? Bei ar galiu tikėtis žirniuko širdelės pasiklausymo?

man siandien 14+2, ziurejo vaginaliniu

4. 2019.02.12 14:50 (prieš 3 mėn.)

G-mania parašė:
    man siandien 14+2, ziurejo vaginaliniu

Įdomiai...o echo jau yra darytas?

5. 2019.02.12 15:01 (prieš 3 mėn.)

Vigeri parašė:
    Įdomiai...o echo jau yra darytas?

kolkas kiekviena vizita dare, kiek lankiaus, ir visad vaginaliniu, bet sake, kad kita karta, darys jau per pilva kitas vizitas kovo 8

6. 2019.02.12 15:17 (prieš 3 mėn.)

Amir parašė:
    Mintim nukreipti, užsiimk kokia nors malonia širdžiai veikla.

Uch🎈 as jau Po.... viskas gerai 😍 mazylis nuostabus!!! Sake tikriausiao yra didesnis nei manome ❤ nieko normaliai nepamatavo, nes sake reikia kad soni butu pasisukes, tai ryt eisiu pas daktare i asmenini kabineta genetiniams matavimams. 😊
    Jauciuosi kaip ant sparnu ❤❤❤

5
  7. 2019.02.12 15:18 (prieš 3 mėn.)

G-mania parašė:
    kolkas kiekviena vizita dare, kiek lankiaus, ir visad vaginaliniu, bet sake, kad kita karta, darys jau per pilva kitas vizitas kovo 8

o genetinius darė jau?

8. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.02.12 15:25 (prieš 3 mėn.)

Man irgi maudžia smarkiai pilvą. Žiūriu, jei paguliu, būna kažkiek geriau. Bet kaip keista, su pirmu nieko panašaus nejaučiau. Žiūrėjo, kol kas viskas tvarkoje. Magnis nepadeda nei kiek. Geriu tuos miltelius. Gal kuri efektyvesnius geriat? Beje, žiūriu tai ten tai ten lyg skysčių pasikaupė. 🙈

9. 2019.02.12 15:29 (prieš 3 mėn.)

Vigeri parašė:
    o genetinius darė jau?

mano nestumo prieziura vykdoma negal lietuviskas rekomendacijas, tai jokiu genetiniu nesidariau. nezinau kaip tyiksliai vyksta tas genetinis tyrimas, nes nesu lietuvoje gimdziusi. bet yra ekoskopas nuo8+0 ki 11+6 isamesnis ekoskopas , kuriup ziuri nukrypimus. snd man 14+2, tai matovo kuno dalis-galvyte, rankyte, kojyte,pilvuka, skranduka.. kita kart sake ziures vel playentos kraujotaka..18+0 iki 21+6 bus vel issamesnis ekoskopas.

10. 2019.02.12 15:32 (prieš 3 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Man irgi maudžia smarkiai pilvą. Žiūriu, jei paguliu, būna kažkiek geriau. Bet kaip keista, su pirmu nieko panašaus nejaučiau. Žiūrėjo, kol kas viskas tvarkoje. Mag…

va man su pirmagime irgi nieko panašaus nebuvo. Nors dirbau visai kitokį darbą. Pirmą nėštumą stovimą visą dieną, o dabar daugiau tenka sėdėti. Tai kai prasivaikštau ir taip pat kaip jums, vakare paguliu, pagerėja..... Tai indus išplauna vyras, vakarienę pagamina jei reikia taip pat jis, kai jau jaučiuos prasčiau, bet va pirmagimei tai nepasakysi, kad mamytė nori pagulėt, vaikas po visos dienos darže būna išsiilgus ir nori dėmesio, žaidimų. Tai mano pagulinėjimai trumpi

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
5,00 €
25 | 15,6 cm
10,00 €
0 - 3 mėn. | 41,0 cm