2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Meida 6 m. 1 mėn.

2019.02.12 15:38 (prieš 4 mėn.)

Vigeri parašė:
    va man su pirmagime irgi nieko panašaus nebuvo. Nors dirbau visai kitokį darbą. Pirmą nėštumą stovimą visą dieną, o dabar daugiau tenka sėdėti. Tai kai prasivaikšta…

Man lygiai tas pats. Su pirmaja nebuvo tempimu, nes darbas toks pats. Dukryte vakare nori demesio, o as noriu tik i lova atsigult, pailsint pilvuka, nes tik gulint netempia. Man dar po pietu labai skrandis issipucia. Toks diskomfortas ir del jo 🤦🏼‍♀️ Labai laukiu sio ketvirtadienio echo 🙏

2. 2019.02.12 15:46 (prieš 4 mėn.)

Sveikos 😊 nors paveluotai, bet jungiuosi ir as 🙂 noriu paklausti, ar jaučiate nugaros (strėnu) skausmus po pasivaiksciojimu ar vakarais? Dirbu sedima darba, todel vaikscioti tenka nedaug, uztenka vakare po parduotuve pasivaikscioti ir jauciu skausmus (laukiuosi 14 savaite) 🙂

3. 2019.02.12 16:05 (prieš 4 mėn.)

Kazkaip pastebejau, kad daugumai cia pilvukus skauda panasiam nestumo laike. Tai gal tikrai kazkas susije su gimdos augimu ir “lipimu” i virsu. 🤔 nes man tai non stop skauda 😞 darbas sedimas, beveik nevaikstau, matyt tai irgi duoda savo..

4. 2019.02.12 16:35 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, sakykit, ar yra čia migrenikių? Tikėjausi, kad su nėštumu viskas paretės ir bus lengviau, bet deja. Atrodo, viskas tik sustiprėjo. Galvą skauda labai stipriai ir jau trečia diena. Prieš tai taip pat skaudėjo 2-3 dienas ir tarp priepuolių tebuvo vienos dienos tarpas. Ginekologė sakė drąsiai naudoti Solpadeine, bet ant info lapelio aiškiai nurodyta, kad negalima. Paracetamolis, ibumetinas skausmų niekada nesumažindavo. Vėmimas (vis dar dažnai pykina ir dėl nėštumo) padeda, bet labai trumpam.

5. 2019.02.12 17:06 (prieš 4 mėn.)

Man irgi vis padiegia truputi zemiau bambos, bet buvau skane pries pora dienu, tai manau viakas ok, vyksta pokyciai 😊

6. 2019.02.12 17:14 (prieš 4 mėn.)

G-mania parašė:
    mano nestumo prieziura vykdoma negal lietuviskas rekomendacijas, tai jokiu genetiniu nesidariau. nezinau kaip tyiksliai vyksta tas genetinis tyrimas, nes nesu lietu…

O jums cis kaip suprantu tas didysis skanas buvo? Kur Lt daroma apie 12 sav🙂 gal kazka praleidau, gal sakau buvot dar karta po didziojo profilaktiskai☺️

7. 2019.02.12 17:28 (prieš 4 mėn.)

jautruke parašė:
    O jums cis kaip suprantu tas didysis skanas buvo? Kur Lt daroma apie 12 sav🙂 gal kazka praleidau, gal sakau buvot dar karta po didziojo profilaktiskai☺️

oficialiai tas didysis buvo praeita vizita (jis daromas iki pilnu 12 sav)

8. 2019.02.12 17:52 (prieš 4 mėn.)

G-mania parašė:
    oficialiai tas didysis buvo praeita vizita (jis daromas iki pilnu 12 sav)

Tuomet tiesiog papildomai buvote? 🙂 Nes as irgi mastau dar karta eiti i echo pas savo gydytoja iki kol sueis 13 +6 sav, nes manau tame didziajame apsilankiau per anksti, ultragarsas rode tik 11+2sav, nors pagal mm turejo but 11+6😏

9. Mantas 14 m. 4 mėn.

2019.02.12 17:55 (prieš 4 mėn.)

talejust parašė:
    Sveikos, sakykit, ar yra čia migrenikių? Tikėjausi, kad su nėštumu viskas paretės ir bus lengviau, bet deja. Atrodo, viskas tik sustiprėjo. Galvą skauda labai stipr…

Pavyko kol kas išvengti vaistų nuo migreninio galvos skausmo. Man šiek tiek padeda, kai muzikos pasiklausau. Solpadeine, jeigu gydytoja rekomendavo, galit ir išgerti, jei jau padėtis be išeities..

10. 2019.02.12 17:58 (prieš 4 mėn.)

talejust parašė:
    Sveikos, sakykit, ar yra čia migrenikių? Tikėjausi, kad su nėštumu viskas paretės ir bus lengviau, bet deja. Atrodo, viskas tik sustiprėjo. Galvą skauda labai stipr…

As esu ta kuri nuolat kankinosi su galvos skausmais ir.lygiai taip pat pastojus skausmai tik stipresni darosi. Apart o
    Paracetamolio ir ibumetino, kuriuos leido daktare gerti, kitu vaistu nevartoju. Esu atkreipusi demesi kad net nuo skrandzio skauda galva. Gal netinkamas maistas ar jo per daug, skrandis kadangi kone kasdien stoja kad ir minimaliai pavalgius. Tai stengiuosi isgerus tablete paguleti atsidariusi langa. Buna pagereja, jei ne imu antra tablete....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.