2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.02.13 07:25 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytės😊 Atsiprašau,jei pasikartosiu su klausimu.
    Ar kuriai atliko PRISCA tyrimą iš kraujo?
    Ir dar klausimėlis dėl įdomumo😊
    Ar kai daromas šis tyrimas yra matoma kūdikėlio lytis? Ar tik tie rimtiasni tyrimai lytį parodo? 😊

2. 2019.02.13 07:45 (prieš 1 sav.)

Martyna22 parašė:
    Sveikos mamytės😊 Atsiprašau,jei pasikartosiu su klausimu.
    Ar kuriai atliko PRISCA tyrimą iš kraujo?

Prisca lyties tikrai neparodo, tik tas brangus NIPT lytį parodo

3. 2019.02.13 07:47 (prieš 1 sav.)

blandynka parašė:
    Prisca lyties tikrai neparodo, tik tas brangus NIPT lytį parodo

Dėkoju ūž atsakymą😊

1
  4. 2019.02.13 09:02 (prieš 1 sav.)

Mumm parašė:
    nuo siu metu visom

Vakar buvau pas gine ir nedave jokiu siuntimo del gliukozes, sekantis pasimatymas tik 18 savaite.

5. 2019.02.13 09:12 (prieš 1 sav.)

Labas rytas, pagaliau gavau šlapimo pasėlio atsakymą ir labai neramu, nes nustatė Enterococcus durans, apie kurią internete nelabai ką randu...Gal kuri ką girdėjus? Pas ginę tik penktadienį. Ar turėčiau prašyti ekstra vizito šiandien? Kitas klausimas: nebuvau informuota, kaip taisyklingai atlikti šlapimo pasėlį. Ar gali būti, jog atsakymas dėl to yra neteisingas?

6. 2019.02.13 09:15 (prieš 1 sav.)

Arela parašė:
    Labas rytas, pagaliau gavau šlapimo pasėlio atsakymą ir labai neramu, nes nustatė Enterococcus durans, apie kurią internete nelabai ką randu...Gal kuri ką girdėjus?…

Gali buti, manau, priklauso nuo to, kokia tai yra bakterija. Turiu omenyje, gal tai bakterija, kuri gali buti makstyje pvz.
    Manes taip pat neinformavo kaip atlikti, bet as is seniau zinojau kazkaip..

7. 2019.02.13 09:16 (prieš 1 sav.)

Arela parašė:
    Labas rytas, pagaliau gavau šlapimo pasėlio atsakymą ir labai neramu, nes nustatė Enterococcus durans, apie kurią internete nelabai ką randu...Gal kuri ką girdėjus?…

man taip buvo su pirmu nestumu ;) padariau neteisingai ir priaugo visko ;) tai perdariau teisingai ir viskas buvo svaru. Svarbu gerai apsiprausti, i maksit isideti tampona arba uzsidengti vatos gumuliuku, kad jokia gleive nepatektu ir nieko labai nelieciant porcijuke padaryt ;) vidurio slapimo ne pradzios. Sitas tyrimas jautrus ir turi but labai atsargiai atliktas ;)

8. 2019.02.13 09:29 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    man taip buvo su pirmu nestumu ;) padariau neteisingai ir priaugo visko ;) tai perdariau teisingai ir viskas buvo svaru. Svarbu gerai apsiprausti, i maksit isideti …

Tai va, kad man niekas nieko nesakė, nors aš dar ir klausiau ar reik dviejų indelių. Sakė tiesiog atnešk šlapimo ir viskas. Tai realiai pusės iš rekomenduojamų veiksmų neatlikau, nes paskutinį kartą dariaus turbūt kažkada mokykloj... Tai sakot tos kelios uždelstos dienos nieko nepakeis? T.y., nepakenks mažyliui, jei visgi ją turiu ir nepradėsiu vartoti vaistų tuoj pat, o tik kitą savaitę? Nes naujas tyrimas vėl užtruks 3 dienas ir gausiu atsakymą tik pirmadienį...

9. 2019.02.13 09:43 (prieš 1 sav.)

Arela parašė:
    Tai va, kad man niekas nieko nesakė, nors aš dar ir klausiau ar reik dviejų indelių. Sakė tiesiog atnešk šlapimo ir viskas. Tai realiai pusės iš rekomenduojamų veik…

As laukiau naujo tyrimo ir negeriau jokiu vaistu, aisku su gydytojo rekomendacija. Nes siule antibiotikus gert jei pasitvirtins. Bet pats gydytojas sake, kad jei istikro nera nieko, zalos daugiau padarysi vaistais, nuzudysi kitas geras bakterijas ir isbalansuosi organizma. As laukiau savaite ir pakartotinis tyrimas nieko nerado.

10. 2019.02.13 09:47 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kaip jauciates? Kaip su nugaros skausmais? As tai galvojau kad nakty isprotesiu dar taip niekada nera skaudeja vieno sono nugaros tai masazavausi nakty kad tik praeitu tik biski praejo, naktis sita bemiege buvo nes tai i toleta tai gert tai skauda... o kaip jum? Ir vis nerandu savo miego pozicijos tai vartausi ir vartausi o jus greitai randat?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras