2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Deividas 11 m. 9 mėn.
    Danielis 13 m.

2018.12.28 07:29 (prieš 6 mėn.)

Jule123 parašė:
    Sveikutes, daug jūsų čia yra ir daug skirtingų temų, bet vat nemačiau nei vienos temos apie miegą 🙂 seniau miegodavau kaip užmušta nuo vakaro iki pat ryto neprabusd…

Labas.Pas mane taip pat 2val.nakties prabundu ir viskas negaliu uzmigti.

2. 2018.12.28 08:08 (prieš 6 mėn.)

oksana-s parašė:
    Labas.Pas mane taip pat 2val.nakties prabundu ir viskas negaliu uzmigti.

Aš tai jau kokias 2 savaites visada prabundu puse 4 arba prieš 4 ir viskas iki 6 nebeužmiegu, o paskui lyg zombis jaučiuosi darbe

3. 5 mėn. 4 sav.

2018.12.28 08:29 (prieš 6 mėn.)

O jus darot testus toliau? Man po to lengvo patepliojimo neberyskeja taip

4. 2018.12.28 08:43 (prieš 6 mėn.)

Adrija parašė:
    O jus darot testus toliau? Man po to lengvo patepliojimo neberyskeja taip

Jei gine patvirtina nestuma kam bereikalingai mest pinigus?

5. 2018.12.28 08:52 (prieš 6 mėn.)

Adrija parašė:
    Kaip su krutine mergaites? Man labai pajautrejo..😃

Pajautrėjo ir man ir padidėjo jau 😁

6. 2018.12.28 10:33 (prieš 6 mėn.)

Visgi mano bloga nuojauta pasitvirtino, puslyte dar rado, bet sirdeles jau nefiksavo ir nieko cia nepadarysi. Tokia gamta. Bet cia mano istorija. Lai jusu zirniukai auga sveiki ir stiprus. O jus maziau skaitykit forumu ir ieskokit problemu, geriau megaukites stebuklingu laikotarpiu tokiu per gyvenima daug nebus lengvo nesiojimo ir dziugaus rugpjucio!
    P.s. Kazkas klause privataus vizito kainos. Tai buvau unejoj Kaune, konsultacija plius ultragarsas 60 eur.

5
  7. 2018.12.28 11:34 (prieš 6 mėn.)

Sveikos ;) Norėjau pasiteiraut - ar keliate jau erdvesnės aprangos klausimą, t.y. ar nesidairot platesnių džinsų pvz? Man tik 6 sav., bet pastebiu, kad veržia per pilvą praktiškai visi turimi drabužiai :/ Kad žinočiau kaip augsiu toliau, užsipirkčiau naujų, bet dabar neįsivaizduoju. O dar darbe reik oficialiau rengtis, tai irgi turiu sukti galvą Ar labai negerai nešioti per siaurus drabužius? Pilvelio atžvilgiu

8. 2018.12.28 11:56 (prieš 6 mėn.)

happy_wife parašė:
    Sveikos ;) Norėjau pasiteiraut - ar keliate jau erdvesnės aprangos klausimą, t.y. ar nesidairot platesnių džinsų pvz? Man tik 6 sav., bet pastebiu, kad verži…

Man 8 sav pradzia bet jau verzti pradeda. Daznai sedziu prasisegus bent dzinsu saga🙄mastau kazkada lekt paieskot kelniu su guma..

1
  9. 2018.12.28 11:57 (prieš 6 mėn.)

Alisute parašė:
    Visgi mano bloga nuojauta pasitvirtino, puslyte dar rado, bet sirdeles jau nefiksavo ir nieko cia nepadarysi. Tokia gamta. Bet cia mano istorija. Lai jusu zirniukai…

Nenusiminkite kad ir kaip liūdna butu. Tikiu, kad sekanti karta viskas pavyks❤️

10. 2018.12.28 16:06 (prieš 6 mėn.)

Adrija parašė:
    Kaip su krutine mergaites? Man labai pajautrejo..😃

Šiek tiek jautresnė jaučiasi. Bet nepasakyčiau, kad stipriai. Man kas mėnesį panašiai būdavo prieš mėnesines.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.