2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.22 09:26 (prieš 1 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Va matot ir tinimas nuo svorio parsidejo, gal irgi tos ligos pozymiai, ner gerai tiek daug priaugt tikrai. Apie svirio liekanas cia maza beda, man ir jis per pusmet…

Man kažkodėl irgi taip atrodo, kad tas didžiulis svoris sveikatos neprideda. Tai tam ir yra tos rekomenduojamos normos, kad nors moterys žinotų kiek priauga dėl nėštumo, kiek turi priaugti. Prižiūrintis gydytojas juk ne vienai nėštumo metu nerekomenduoja pradėti laikytis dietos, bet ir valgyti už 2 irgi nerekomenduoja. Visos priaugsim skirtingai, nieko baisaus netilpt į tas normas, bet dvigubai viršyti irgi kažkaip skamba nesveikai. Ir 12 kg priaugant ir 20 ir 30 juk vaikus gimdysim panašius 3-4kg

2. Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.03.22 09:29 (prieš 1 mėn.)

Rašote ko "ten " lenda.Jūs tik džiaukitės,kad noro turi viską sužiūrėti,nes tikrai ne visos gin tą daro.Aš operuotu kakleliu ir pamaudimais čiut išsiprašau,kad apžiūrėtų.Šiandien bandysiu pas kitą persirašyti,nes jau nervai nebelaiko kokia prietranka:)))paklausiau kokia jos nuomonė dėl skrydžio,balandžio gale savaitei atostogų į Nicą.Paaiškinau,kad su draudimu ir t.t tai atsakymas: būtumėt mano dukra ,sakyčiau pagimdysi ir skrisk.Sėdžiu ir galvoju tu rimtai?!?kokiu pagrindu moksliniu tai teigi,nes nuotaika ne ta šiandien.Taip,kad jūs tik džiaukitės,kad jus tikrina ,stebi ir nori

2
  3. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.03.22 09:34 (prieš 1 mėn.)

leila123 parašė:
    Man kažkodėl irgi taip atrodo, kad tas didžiulis svoris sveikatos neprideda. Tai tam ir yra tos rekomenduojamos normos, kad nors moterys žinotų kiek priauga dėl nėš…

Tai gal žinot receptą kaip netinti? Nes gysytojai nežino apart "žaisti" su skysčių gėrimu. Sakau pusė jau nėštumo turiu +2kg, čia nedaug. Ir akivaizdu, kad neryju. 😁 Bet tinimai jau po truputį rodosi, garantuoti, kad vėl neištinsiu kaip aną kartą negaliu. Koks yra organizmas toks, mano mama su visais irgi tino per visur, tik pagimdo ir susitvarko. Puiku, jeigu jau esat gimdžiusios ir netinot, tai matyt ir su antru/trečiu netinsit. O aš žiemą važiavau į gimdymo namus su tapkėm 😁

1
  4. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.03.22 09:36 (prieš 1 mėn.)

Saaule parašė:
    Rašote ko "ten " lenda.Jūs tik džiaukitės,kad noro turi viską sužiūrėti,nes tikrai ne visos gin tą daro.Aš operuotu kakleliu ir pamaudimais čiut išsiprašau,kad apži…

Na jeigu reikia, gerai kai lenda. Bet man patepliojimų šiek tiek buvo po lindimo. Na nebūtinai gydytoja turi pritarti skrydžiui, nereiškia, kad ji pasakė tokią savo nuomonę ir yra jau nekompetentinga. 😁

2
  5. 2019.03.22 09:38 (prieš 1 mėn.)

Saaule parašė:
    Rašote ko "ten " lenda.Jūs tik džiaukitės,kad noro turi viską sužiūrėti,nes tikrai ne visos gin tą daro.Aš operuotu kakleliu ir pamaudimais čiut išsiprašau,kad apži…

Žinokit dėl to "pagimdysi ir skrisk", tai daug nepykit, nes Jūs klausėt nuomonės, o ji atsakė daugiau iš asmeninės nei medicininės,bet blogo tikrai nelinkedama. Man panašiai buvo - klausiau dėl atostogų balandį Turkijoj tikrai visoj Lietuvoj žinomo ir puikiai vertinamo ginekologo, kurio kompetencija neabejoju. Bet prašiau kad atsakytų nuoširdžiai, o ne med terminais. Tai jo atsakymas buvo trumpas : "teoriškai Jūs galite daryti viską, tiesiog gyventi įprastą gyvenimą, tačiau aš Jūsų vietoje neskrisciau". Į tolimesnius komentarus nebesivele

6. 2019.03.22 09:39 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Na jeigu reikia, gerai kai lenda. Bet man patepliojimų šiek tiek buvo po lindimo. Na nebūtinai gydytoja turi pritarti skrydžiui, nereiškia, kad ji pasakė tokią savo…

As tokios pat nuomonės kaip ir Jūs

1
  7. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.03.22 09:40 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Žinokit dėl to "pagimdysi ir skrisk", tai daug nepykit, nes Jūs klausėt nuomonės, o ji atsakė daugiau iš asmeninės nei medicininės,bet blogo tikrai nelinkedama. Man…

Būtent. Man taip pačiai buvo atsakyta. Nesupykau nei kiek. Vis dėlto skrydį turbūt atšauksim.

2
  8. 2019.03.22 09:41 (prieš 1 mėn.)

Vaidu parašė:
    Kokio velnio ima nėščioms tepinelius jei viskas ten yra gerai? Ko ten lenda ir kokiu laikotarpiu nėštumo, suprantu kad kažkada į pabaigą dėl streptokoko ims.…

O man daktare sake, kad ner ko lyst ten jeigu viskas gerai, gerai jauciuosi ir jokiu blogu iskyru nera. Klause ar tepinelis darytas del gimdos kaklelio vezio ir to uzteko

9. 2019.03.22 09:42 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Tai gal žinot receptą kaip netinti? Nes gysytojai nežino apart "žaisti" su skysčių gėrimu. Sakau pusė jau nėštumo turiu +2kg, čia nedaug. Ir akivaizdu, kad neryju. …

Jūs nepriimkite asmeniškai, aš čia mažiausiai patirties turiu mes turbūt kalbėjom apie valgymą už du. Apie tinimus aš tikrai nenusimanau. Neketinu su niekuo čia pyktis

10. 2019.03.22 09:42 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Žinokit dėl to "pagimdysi ir skrisk", tai daug nepykit, nes Jūs klausėt nuomonės, o ji atsakė daugiau iš asmeninės nei medicininės,bet blogo tikrai nelinkedama. Man…

Tai tik jo asmenine nuomuone nieko nepagrįsta,kaip gali pasakyti neskriskite jei tai yra saugu?As net nekeliu tokio klausimo nes skridau ir kai nestumas buvo visai mažas ir skrisiu kai bus 5menesai ir be jokių baimių juk neskrendate į kokia negyvenama sala kur nėra nei medicinos nei ligoninių,tad ko bijoti tai aš nelabai įsivaizduoju.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.