2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.22 09:49 (prieš 3 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Būtent. Man taip pačiai buvo atsakyta. Nesupykau nei kiek. Vis dėlto skrydį turbūt atšauksim.

Na aš jau jei būčiau nusipirkus, gal ir neatsaukciau.. Bet dabar perdeliojom planus, kad jei viskas OK, tai kitais metais jau tryse atostogu skrisim, o dabar svarbu ramiai išlaukti

2. 2019.03.22 09:49 (prieš 3 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Būtent. Man taip pačiai buvo atsakyta. Nesupykau nei kiek. Vis dėlto skrydį turbūt atšauksim.

O kada jusu skrydis? As vis dar ieskau keliones, bet tik iki balandzio galo, na kad nereiktu pazymu po 28 sav., rasiu tai rasiu ne tai ne, dar turiu varianta su auto toli pavazuot prie juros bet tada bus visi 7 men. tai nuo daug ko priklausys ta kelione ir kaip atrodysiu ir jausuos, bet ja atsaukt be problemu galima.

3. Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.03.22 09:51 (prieš 3 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Na jeigu reikia, gerai kai lenda. Bet man patepliojimų šiek tiek buvo po lindimo. Na nebūtinai gydytoja turi pritarti skrydžiui, nereiškia, kad ji pasakė tokią savo…

Na kiekvienam savo.Jeigu jus tenkintu toks atsakymas tai ok.O man reikia išsamaus atsakymo.Rizikos neštumo neturiu,jaučiuosi gerai,kaip ir kiekvienai kažkur kažką pamaudžia ir tiek.O dėl operuoto kaklelio,pasikonsultuot norėjau ar skrydis turi įtakos.Tai jeigu teigia,dukrai neleistų,tai tada dėl kokių priežasčių paaiškina.Bet kaip sakiau kiekvienam savo,čia iš mano pasakymo gal ir atrodo,kad perdedu,bet aš lankaus pas ją ir tai ne vienintelis atvejis su jos keistu požiūriu ir atsakymais:)o jums gal sutapimas,kad po jos apžiūros teplioti pradėjo,gal tai būtų įvykę ir nežiūrint,tai teigti ,kad ji čia prisidėjo irgi negalite

1
  4. 2019.03.22 09:52 (prieš 3 mėn.)

Raseliukas parašė:
    O kada jusu skrydis? As vis dar ieskau keliones, bet tik iki balandzio galo, na kad nereiktu pazymu po 28 sav., rasiu tai rasiu ne tai ne, dar turiu varianta su au…

Prie jūros tai būtinai važiuosim vasara, jei ne prie tolimesnės, tai bent prie savos nes kaip ir sakot - tokią kelionę gali ir iš vakaro atšaukti, jei prastai pasijaustumei

5. 7 m. 10 mėn.

2019.03.22 09:58 (prieš 3 mėn.)

Ech... o mano toks šis neštumas... kaip višta perekšle. Namie tupiu ir kiaušinį auginu. Man net iš namų tik išeiti jau didele kelionė, ir po to turiu gulinėtis, kad praeitų skausmai. Tad skaitau apie jūsų skrydžius, keliones, faina ir gerai jums. O aš kaip kalejme įkalinta namuos

6. 2019.03.22 09:59 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamytes. O kaip pas jus su myliukais? 🤔 gal kurios pasidalinsite patirtimis. As laukiuosi pirma karta pirmam nestumo semestre lyg viskas gerai buvo. O kai pradejau jausti judesiukus ar cia koks inkstingtas isijunge, kad reikia saugotis, labai isitempiu tuo momentu, negaliu atsipalaiduoti ir tu myliuku nebenoriu kazkaip. vyras ta jaucia kad nebe taip jau yra 🙄 ar cia man vienai taip..

7. 2019.03.22 10:00 (prieš 3 mėn.)

Raseliukas parašė:
    O kada jusu skrydis? As vis dar ieskau keliones, bet tik iki balandzio galo, na kad nereiktu pazymu po 28 sav., rasiu tai rasiu ne tai ne, dar turiu varianta su au…

Aš skrisiu kai bus 22 savaites. Tariausi su ginekologe ar gerai, ar laikas tinkamas. Vieną kelione šiemet jau atsakiau, kuri daugiau nei prieš metus buvo suplanuota, bet ji buvo 11-13 savaičių metu ir būčiau praleidusi pirmąjį svarbu ekosk. Ir tai ginekologe stengėsi mane įrašyti kažkaip, kad spėčiau prieš ar po, bet supratau, kad lygiai 11 savaičių prieš kelionę dar gali būti per anksti, o grįžus jau per vėlu. Atšaukėm šią kelionę ir suplanavom kitą pirkdami prieš metus darėm draudimą, nes buvo minčių , kad galima per tokį ilgą laiką ne tik pastoti, bet ir pagimdyti

8. 2019.03.22 10:03 (prieš 3 mėn.)

Amir parašė:
    Ech... o mano toks šis neštumas... kaip višta perekšle. Namie tupiu ir kiaušinį auginu. Man net iš namų tik išeiti jau didele kelionė, ir po to turiu gulinėt…

Nieko, atšils orai - soksit į tapkes ir lengvą suknelę ir bus daug patogiau išeit išeit iš namų, nei kad dabar paltais muturiuotis ir eit kažkur kai vėjas ir lyja ant galvos

2
  9. Mantas 14 m. 5 mėn.

2019.03.22 10:04 (prieš 3 mėn.)

Lucky parašė:
    Na aš jau jei būčiau nusipirkus, gal ir neatsaukciau.. Bet dabar perdeliojom planus, kad jei viskas OK, tai kitais metais jau tryse atostogu skrisim, o dabar svarbu…

Tai vat net nežinau. Bus matyt. Pirkom, nes kad pastosiu po tiek metų net negalvojom. Stebuklas tiesiog, tiek metų nesigavo.

10. 2019.03.22 10:04 (prieš 3 mėn.)

D.Algina parašė:
    Sveikos mamytes. O kaip pas jus su myliukais? 🤔 gal kurios pasidalinsite patirtimis. As laukiuosi pirma karta pirmam nestumo semestre lyg viskas gerai buvo. O kai p…

Aš irgi jaučiu kažkokią įtampą... Vis laukiu kada tas noras padidės

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.