2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 7 m. 8 mėn.

2019.03.22 19:38 (prieš 2 mėn.)

Aigust parašė:
    O ka jums skauda? Nes man taip pat buna tai sen, tai ten paskausta. Uzeina tokie skausmai lyg makstyje plestu. Del ju ziurejo echo kakleli-viskas gerai. Sake vadina…

Man skauda pilvo apačia per centrą, tarpviete. Tai, kai išvarginu, negaliu paeiti. Puškuoju top top kaip meškinas, skiečiant kojas skauda. Nors sveriu tik 51.3 kg stovimoje padėtyje ir įsiskausta, kai išvarginu keleta valandu būdama ant kojų. Taip su pirmu neštumu nebuvo

2. 2019.03.22 19:42 (prieš 2 mėn.)

Amir parašė:
    Man skauda pilvo apačia per centrą, tarpviete. Tai, kai išvarginu, negaliu paeiti. Puškuoju top top kaip meškinas, skiečiant kojas skauda. Nors sveriu tik 51.3 kg s…

Oho. O ka gydytoja sako? As kai pasiskundziau, kad man taip lyg makstyje kazkur skauda, kad pilva maudzia, tai is karto sake, kad gali buti su kakleliu susije. Kadangi jis ilgas ir uzdaras, dar paspaude pilva, paziurejo ar neatsiverineja, tai sake, kad tiesiog organizmas keiciasi ir skauda. O jums kakleli ziurejo?
    As nors pirma karta laukiuosi, bet zinau taisykle, kad visi nestumai skirtingi net tai paciai moteriai. Tai del to tikrai nesijaudinkit 🙂

3. 7 m. 8 mėn.

2019.03.22 19:49 (prieš 2 mėn.)

Aigust parašė:
    Oho. O ka gydytoja sako? As kai pasiskundziau, kad man taip lyg makstyje kazkur skauda, kad pilva maudzia, tai is karto sake, kad gali buti su kakleliu susije. Kada…

Kai prieš dvi kažkur ( 17 sav.) savaites man neaiškios išskyros "iškrito" ir skaudėjo pilvo apačia, pilvas apačioje buvo kietas. Išvykau į santariškes, tada kaklelis buvo 3.4 cm uždaras. O dabar darant didiji echoskopą buvo 19 sav. Kaklelis uždaras 4.7 cm, bet placenta dengia gimdos kakleli ir yra nugarineje dalyje. Man pasakė dėl šios priežasties skauda.

4. 2019.03.22 21:20 (prieš 2 mėn.)

Aigust parašė:
    Susipainiojau siek tiek su skaiciavimais. Uzsirasiau pas genetike 21+4. Ar nebus per velu jau? 🤔

Sako pas genetikus kaip tik tokiu metu reikia eiti 20-22sav

5. 2019.03.22 21:25 (prieš 2 mėn.)

Lucky parašė:
    Aš dabar ne į temą, bet nežinau kas gali mane suprasti, gal atsiras dar kuri panašiai besijaucianti. Aš nežinau čia 100 % nestuminis jautrumas, bet labai nesmagu. K…

Tą patį pagalvoju.... aišku baisu pasidaro pagalvojus, bet stengiuosi blogas mintis vyt šalin😊

6. 2019.03.22 21:46 (prieš 2 mėn.)

Saaule parašė:
    Rašote ko "ten " lenda.Jūs tik džiaukitės,kad noro turi viską sužiūrėti,nes tikrai ne visos gin tą daro.Aš operuotu kakleliu ir pamaudimais čiut išsiprašau,kad apži…

Nu va mano gine irgi sako tipo lektuve pagimdysiu o ant velyku labai noriu i LT is Nicos skrist ne tik isterikiu ginekologu pasitaiko LT bet ir zydrojoj pakrantej...

7. 2019.03.23 00:24 (prieš 2 mėn.)

D.Algina parašė:
    Sveikos mamytes. O kaip pas jus su myliukais? 🤔 gal kurios pasidalinsite patirtimis. As laukiuosi pirma karta pirmam nestumo semestre lyg viskas gerai buvo. O kai p…

Mes tai pirmus tris men saugojomes labai gal vos karta ir labai atsargiai, o su antru trimestru atejo toks noras, kad jau vyras grasinosi eit i viesbuti nakvot, nes neduodu pailset visai, o dar po sunkiu darbo dienu. Girdejau, kad mergaiciu laukiantis padideja libido daug kartu,nei su berniukais. Gal kas girdejot apie tai ka nors? Pas mus mergyte. Noras nepraeina niekada ir vyras juokais jau baidosi manes ir itariai ziuri i kiekviena mano klausima : nu ka veiksim? Sakau kad nedristu skustis nes kitiems buna ir zymiai blogiau, kai isvis nesinori metus laiko.

8. Zuikutis 9 m.
    Zuikutė 11 m. 9 mėn.

2019.03.23 00:28 (prieš 2 mėn.)

Burbulas90 parašė:
    Norėjau pasiteirauti gal kas susiduret su paumejusiu hemarojuni? Ką naudojat, kad kuo mažiau jaustusi diskomfortas? 🙄 Prieš nėštumą naudojau žvakutės, bet pasiskaič…

Kalio permaganato vonele silta pasidaykit ir pasedekit joje. Arba siltesni dusa i ten nukreipkit.

9. 2019.03.23 07:48 (prieš 2 mėn.)

Urtilija parašė:
    Man eme tepineli nestumo pradzioje ir rado bakterija. Siunte i Kauno klinikas del papildomu tyrimu. Dabar kartosim po gimdymo. Labai gerai, kad daro visus tyrimus. …

O kokia bakterija jums rado?

10. 2019.03.23 08:03 (prieš 2 mėn.)

EleTuo parašė:
    Mes tai pirmus tris men saugojomes labai gal vos karta ir labai atsargiai, o su antru trimestru atejo toks noras, kad jau vyras grasinosi eit i viesbuti nakvot, nes…

man noras didelis bet tingiu jei reikia rinktis miega ar myliuka tai krentu miegot kaip lavonas

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.