2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.23 09:47 (prieš 2 mėn.)

Sveikos!🙂ar jus vargina gausios isskyros?🤔karta pagalvojau kad apsislapinau🙄ziuriu kad slapia slapia...vakar pas gine paklausiau ar cia vandenys,ar infekcija ar kas,nors viskas permatoma,neskauda nieko.pasake kad normalios isskyros..bet man kazkaip nepatinka😱

2. 2019.03.23 10:14 (prieš 2 mėn.)

Anzelacka parašė:
    Sveikos!🙂ar jus vargina gausios isskyros?🤔karta pagalvojau kad apsislapinau🙄ziuriu kad slapia slapia...vakar pas gine paklausiau ar cia vandenys,ar infekcija ar kas…

Man būna išskyrų, kartais irgi atrodo taip pliupteli kad šlapia. Bet jokiu nemalonių požymių kaip kvapo, niežėjimo nėra. Tai sako normalu.

3. 2019.03.23 10:22 (prieš 2 mėn.)

leila123 parašė:
    Man būna išskyrų, kartais irgi atrodo taip pliupteli kad šlapia. Bet jokiu nemalonių požymių kaip kvapo, niežėjimo nėra. Tai sako normalu.

As bijau del vandenu,prisigalvojau sau😒pas mane irgi nei kvapo nei ka...

4. 2019.03.23 10:29 (prieš 2 mėn.)

Anzelacka parašė:
    As bijau del vandenu,prisigalvojau sau😒pas mane irgi nei kvapo nei ka...

Aš irgi būna prisigalvoju, bet stengiuosi pasitikėti gydytoja, nes ta panika daug streso kelia. Eisiu kitą savaitę tai vėl užklausiu dėl išskyrų.

5. 2019.03.23 10:40 (prieš 2 mėn.)

Jallo parašė:
    O kokia bakterija jums rado?

Ne taip pasakiau. Ne bakterija o piktybines lasteles

6. 2019.03.23 10:44 (prieš 2 mėn.)

Anzelacka parašė:
    Sveikos!🙂ar jus vargina gausios isskyros?🤔karta pagalvojau kad apsislapinau🙄ziuriu kad slapia slapia...vakar pas gine paklausiau ar cia vandenys,ar infekcija ar kas…

Pas mane taip buvo su pirmu nestumu... labai gausios isskyros.. ir visa nestuma, bet nieko blogo nebuvo...

7. 2019.03.23 10:47 (prieš 2 mėn.)

Majaap parašė:
    Nieko 😊 ir nėra reikalo ten landžioti jei nėštumas sklandus. Tik žinau, kad vėlesniame laikotarpyje tirs dėl steptokoko, bet čia visom tas pats.

Aš tai tik už tepinelio emima tik apsilankius pas gine, na jei ir ne nėštumas juk atėjus ji paima... Kaip mano gine sakė labai retai pas moteris ten būna viskas sterilu, reikia paimti tepinelio karts nuo karto o juo labiau žinant kad laukiesi tai aš tik už, greičiau sužinosiu greičiau issigydysiu ir vaikui neklius ten tu blogumu

6
  8. 2019.03.23 18:07 (prieš 2 mėn.)

Anzelacka parašė:

taip. lygiai taip pat ;) su pirmu irgi buvo. tokia anatomija ;)

9. Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.03.23 18:18 (prieš 2 mėn.)

Sveikos mamytės.O aš nuo vakar vakaro,kankinuos.Užėjo baisus skausmas juosmens,bet toks nejuokingas,šaltis krėsti,skausmas persiduoda į kojas,kaire lyg kiaušidę,gimda kartą sukietėjo.Guliu galvoju,kiba gripas.Vyras sako važiuojam,o aš vis gal ne,nu nieko nevyksta,neteplioja,nekraujuoja,nespazmuoja,nu skauda nu ,bet normalu ,turi pamausti.Galiausiai prasikankinau,kol ryta pradėjo temp kilti.Išvažiavau į klinikas.Kadangi 22sav tai priklauso bendras priimamasis.Aišku nieks neskuba,nemirštu.Nuo 10:00-13:00 pragulėjau ant kėdžių,nes sedėt negaliu.Padarė tyrimus visus ir....šlapimaa geras,kraujas rodo nežymų uždegimą,echoskopas vos padidėjusia inksto gveldelę,kurios nelabai priskiria prie uždegimo.Žodžiu paaiškino,jeigu nesilaukčiau skirtu antibijotikų,nes požymiai kaip inkstų uždegimo,bet kadangi laukiuos,nenori taip drąstiškai,kol kas turiu stebėt,jeigu blogės važiuoti vėl,gydymas..išgert paracetomolio.(paskaitė prie manęs internete ,kiek galima) gal kažkuriai kažką skaudėjo,gal gyd skirė nuo skausmo kažką kitą?beja ryt važiuoju į mažylio gimdymo namus mano ginė,pakartos tyrimus ir apžiūrės kaip akušerė,nes ten taip ir nežiūrėjo joks ginekologas.Jaučiuos tai..kaulus laužo,į toletą nukėblinu vos,šaltis purto,temp durna tokia 37,3-37,5

10. 2019.03.23 19:21 (prieš 2 mėn.)

Sveikutes☺ mes po II didžiojo echo.. nuojauta nepasitvirtino,nes turbůt turėsim mergytę😊 viskas gerai. Pagal mm 20+4d, pagal leliuką 19+5 ☺ sveriam 302 g 😊

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.