2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.23 20:44 (prieš 3 mėn.)

Saaule parašė:
    Sveikos mamytės.O aš nuo vakar vakaro,kankinuos.Užėjo baisus skausmas juosmens,bet toks nejuokingas,šaltis krėsti,skausmas persiduoda į kojas,kaire lyg kiaušidę,gim…

Nieko... viskas praeis 😊 paracetamolio jei skauda, gerk drasiai 👌

Raamute, sveikinu su džiugiom naujienom ❤

1
  2. 2019.03.23 21:40 (prieš 3 mėn.)

Saaule parašė:
    Sveikos mamytės.O aš nuo vakar vakaro,kankinuos.Užėjo baisus skausmas juosmens,bet toks nejuokingas,šaltis krėsti,skausmas persiduoda į kojas,kaire lyg kiaušidę,gim…

Man su pirmu buvo skausmai kairiam sone, kai nepraejo para, i klinikas vaziavau, bet jau i akuserini pagal savaites, pagulde, po dienos ar dvieju praėjo skausmas, bet tyrimus padare, svarbus ir slapimo paselis siuo atveju. Nieko nerado, bet as pastojant jau kaip tik geriau antibiotikus, nes kaip tik tada turejau inkstu uzdegima. Gal del to ir gulde, nes jau rizika inkstu uzdegimui didesne buvo. O apie inkstu uzdegima, tai kosmaras buvo, temperatūra auksciausia, saltis krete, skausmai didziausi, vaistai nepadejo, tai prasikankinau ilgai su juo, kol ir antobiotikus atitaike, baisu prisiminti. Manau, ryt nueisit pas gydytoja ir bus aisku, o ir antibiotikus saugius esant reikalo gali skirti. Sekmes ir sveikatos 🙂

3. Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.03.23 21:45 (prieš 3 mėn.)

Dzintarss parašė:
    Man su pirmu buvo skausmai kairiam sone, kai nepraejo para, i klinikas vaziavau, bet jau i akuserini pagal savaites, pagulde, po dienos ar dvieju praėjo skausmas, b…

Ačiū.Aš ir taip kankinuos temp dabar 39 ,vaistų išgėriau tai krenta ,šlapia visa,skausmas bent aprimo,o tai neįmanoma,kažkaip rytojaus ryto sulaukti:))

4. 2019.03.23 22:17 (prieš 3 mėn.)

As irgi jau po didziojo echo, tai pilvelio gyventojas berniukas 😊 viskas kaip ir gerai tik sake kad placenta zemai, tai liepe pasisaugot del svoriu kilnojimo ar inrensyvios veiklos...

1
  5. 2019.03.23 22:35 (prieš 3 mėn.)

Saaule parašė:
    Ačiū.Aš ir taip kankinuos temp dabar 39 ,vaistų išgėriau tai krenta ,šlapia visa,skausmas bent aprimo,o tai neįmanoma,kažkaip rytojaus ryto sulaukti:))

Na su tokia temperatūra tai nejuokas, jei nekrenta, kvieskit greitaja, tegul veza i klinikas, tada bent greiciau apziures ir nereikes keliu valandu laukti. O koks crb gal pamenat?

6. 2019.03.23 22:36 (prieš 3 mėn.)

Ar esat kuri nors susidurusi su vienos ar abieju krutu paraudimu nestumo metu? Kazkokio skausmo nejauciu, guzeliu jokiu irgi neaptikau, bet neramu. Meginsiu ateinancia sav. pas seimos gyd. papult.. Ir taip "smagumu" uztenka su neigiama kraujo grupe ir hipotiroze, dar krutines dovaneliu tetruksta

7. Meida 6 m. 2 mėn.

2019.03.24 09:38 (prieš 3 mėn.)

SiGi parašė:
    Ar esat kuri nors susidurusi su vienos ar abieju krutu paraudimu nestumo metu? Kazkokio skausmo nejauciu, guzeliu jokiu irgi neaptikau, bet neramu. Meginsiu ateinan…

Taip, man buna paraudus vakarais. Ne speneliai, o pati krutine. Bet as kazkaip nepergyvenu. Ryte viskas buna gerai, kai lieciuos neskauda. Tik kad jau padidejus nuo B iki C 😄
    As i didyji echo eisiu sia savaite. Labai laukiu, vel pamatyt leliuka. Taip jis man spardos, juda, kad net kai ziuri i pilva tai visas banguoja, guziukai matos. Ot bus aktyvistas 😄

4
  8. 2019.03.24 11:10 (prieš 3 mėn.)

Saaule parašė:

Kaip jus siandien jauciates?

9. 2019.03.24 12:32 (prieš 3 mėn.)

NikaN parašė:
    Taip, man buna paraudus vakarais. Ne speneliai, o pati krutine. Bet as kazkaip nepergyvenu. Ryte viskas buna gerai, kai lieciuos neskauda. Tik kad jau padidejus nuo…

Na as kazkaip nepergyvenau labai, bet ant dienu mamai su sese uzrodziau tai jos sunerimo ir mane tuo paciu subalamutino

Mum taip pat didysis echo si penktadieni, gal jau pasirodys kas per slapukas sedi Nuojauta kuzda, kad berniukas, bet pamatysim. Taip pat ir vyras kartu eis, labai smalsu kaip jis reaguos, jam tai bus pirmas pasimatymas

10. Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.03.24 14:45 (prieš 3 mėn.)

Dzintarss parašė:
    Kaip jus siandien jauciates?

Paguldė mane gaunu antibiotikus ir dar visokių ,nukrites kalis,natris svorio 3kg.Sakė savaitei

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.