2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Mantas 14 m. 2 mėn.

2019.03.26 08:18 (prieš 4 sav.)

ediciux parašė:
    As nieko niekada venaudojau ir-ne vienos strijos. O esu daugiavaike mama😏

Būtent! Genetiškai. Pirmu nėštumu būdama kosmosus išleidau priemonėms nuo strijų, nors ir sakė ginekologai, kad čia pinigų švaistymas, bet norėjosi odą gražią išsaugoti. Nepadeda, nebent placebas kaip ir kremai nuo raukšlių.

2. 2019.03.26 08:19 (prieš 4 sav.)

Sveikos, ar yra čia jaunų būsimų mamyčių? Man 19 🙊😅😂

2
  3. 2019.03.26 08:21 (prieš 4 sav.)

turiu klausimeli ☺️ ,kaip ruosiates ekoskopui ar einat pilna pusle? ar tuscia? kaip geriau ? ar tam turi itakos😊?

4. Mantas 14 m. 2 mėn.

2019.03.26 08:23 (prieš 4 sav.)

doluxe parašė:
    turiu klausimeli ☺️ ,kaip ruosiates ekoskopui ar einat pilna pusle? ar tuscia? kaip geriau ? ar tam turi itakos😊?

Jeigu bus pilna, nueisit į wc ir viskas, nesukti galvos. 😉

5. 2019.03.26 08:26 (prieš 4 sav.)

Medeina1984 parašė:
    Būtent! Genetiškai. Pirmu nėštumu būdama kosmosus išleidau priemonėms nuo strijų, nors ir sakė ginekologai, kad čia pinigų švaistymas, bet norėjosi odą gražią išsau…

As tai tikrai nezinau, bet logiskai juk oda tempiasi, kremai tam kad ja sumikstinti ir lengviau temptusi. Nezinau kaip del genu, nes mano mama daug striju turi ir ant pilvo ir koju. O pas mane nera. Su pirmu daug tepiausi kremuko 😊

6. 2019.03.26 08:49 (prieš 4 sav.)

Mamuliukai gal patarsite. Su siuo nestumu jauciu, kad visiskai issausejo oda, net galvos oda sausa, kai sukuojuosi tai net byra atsilupe odos gabaliukai. Gal esate kazka tikrai padedancio isbande? Vandens kasdien geriu daug.

7. 2019.03.26 08:57 (prieš 4 sav.)

Sveikos!! Kaip laikotes? Cia visokiu patarimu galima gaut taaaai... Ka darot kaip labai susinervuojat? Zinau, negalima nervuotis kai laukiesi.. Nu bet 9men be nervu neimanoma, ane? Man cia tie harmonai ar kas, bet taip issipucia burbulas ir atrodo elementaruos situacijos. Vakar tetis nuvede vaika i darzeli, pasiimiau su temperatura... Siandien puse ryto aiskinau jam gyvenima.. Suprantu, pasveiks, bet... Magni gert ar valeridix;D?

8. 2019.03.26 09:11 (prieš 4 sav.)

Laura0215 parašė:
    Sveikos!! Kaip laikotes? Cia visokiu patarimu galima gaut taaaai... Ka darot kaip labai susinervuojat? Zinau, negalima nervuotis kai laukiesi.. Nu bet 9men be nervu…

istiruju neimanoma nesinervuoti..pati pradedu pikti is niekur nieko ant kitu zmoniu.dirbu su zmnonem,kur per para maziausiai su 300zmoniu reikia kalbeti,istikruju isveda is kantrybes🤯ir galvoju,nusiramink nusiramink...irgi nezinau kaip save kontroliuoti..bet kiek to valerjono prigersi..su mano darbo reiktu maziausiai po 5 tabletes paroj isgerti😁cia didelis darbas su savim turi buti.o kai pakeliu tona tai poto blogai jauciuosi ..taip ir gyvenam🤷‍♀️

9. 2019.03.26 09:18 (prieš 4 sav.)

Aigust parašė:
    Visos rasot svorius, bet ar tai kazka keicia? 🙂 ta prasme ar yra kazkokios normos, kiek reikia kada priaugt? Visos juk skirtingos. Man snd lygiai 20, priaugau nepil…

Taip yra rekomenduojamos normos kiek pagal jusu ugi ir svori reikia priaugti ;)

10. 2019.03.26 09:21 (prieš 4 sav.)

Purpulas parašė:
    dar prasau gal galite pasidalinti, kokius renkates priespiecius, pavakarius ir vakariene? Cia man sudetingiau, jau truksta vaizduotes, kad butu ir skanu, ir maistin…

Aš tai valgau kažkaip intuityviai nuo paauglystės, atrodo skrandis pats paprašo kažko
    Dabar kelis mėnesius pusryčiams dažniausiai valgau virtus kiaušinius putpelių, pomidoras, ir sumuštinis su sūriu ir dar avokadas. Anksčiau kiaušinius valgydavau tik per Velykas.
    Pietums valgau daržovių, prie jų būna arba kruopos (lęšiai, grikiai, avinzirniai) arba mėsa, žuvis (mėsai noras sugrįžo visai neseniai, nėštumo pradžioje per prievartą valgiau porą mėn , kol nebegalejau)
    Vakarienei įvairiai būna, kartais nelabai skiriasi nuo pietų, tik mažiau. O šiaip tai būna kiti variantai : pieniška kruopų sriuba, salotos, varškė.
    Mano užkandžiai dažniausiai būna vaisius, riešutus, vakare būna pasirenku dar alyvuoges ar šaldytas vyšnias, silauoges.
    Dažniausiai taip ir valgau, 3 rimti valgymai ir 2-3 užkandžiai. Kasdien 1,5 l vandens.
    Baltų kepinių nelabai valgau, ir siaip namie ko nors skanaus retai rasi nes man nesinori saldžiai.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.