2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.10 12:06 (prieš 1 sav.)

happy_wife parašė:
    Na mano ginekologe atrase man, kad skiepytis reikia ir kad nera jokiu moksliniu faktu ar irodymu apie vakcinos poveiki vaisiui. Tie atvejai kai moterys persileidzia…

Man rodos, geriau tiesiog pasisaugoti nei susileisti dalį viruso. Dažnai po skiepų sukyla temperatūra ir pasireiškia kiti gripo požymiai, nuo kurių norėsis gerti vaistų. Daugybė straipsnių, kad gripo rūšių yra ne viena, o skiepija nuo konkrečios. Beje prieš kelis mėnesius (dar iki nėštumo) pasigavau Noro virusą pirmą kartą gyvenime. Virusų daugybė ir nuo visų nepasiskiepysit.
    P.S. nesu prieš skiepus apskritai ir mažiuką skiepysim privalomais būtinai

1
  2. 2019.01.10 12:08 (prieš 1 sav.)

Pushkupushku parašė:
    Gal galite kas nors priimti ir į uždarą rugpjutinuku grupę? Išsiunčiau prašymą vakar bet iki šiol be atsakymo

Aš pralaukiau gal jau beveik savaitę Taip pat parašiau užklausą, ką reik padaryt, jog priimtų, bet jokių žinių...Tad arba reik kurti dar vieną grupę "atstumtosioms", arba dalintis mintimis čia

3. 2019.01.10 12:21 (prieš 1 sav.)

Kam tos uzdaros grupes as is vis nesuprantu vienaip ar antraip bet koks Petras ar Jurgis susikures anketa su pilvuku gali ten patekt ir visas foto ir asmenine info panaudot sau ;) Tikriausiai geriausiai tokius visiskus asmeniskumus yra palikti savo seimai, na o atviroj grupej kalbetis visais rupimais klausimais ;) Inernetines draugystes retai isauga i tikras. Bet cia tik mano nuomone kuri neprimetama niekam ;)

3
  4. 2019.01.10 12:28 (prieš 1 sav.)

Dievaži kažkokia nesąmonė su tom uždarom grupėmis. Dar pasirašę, kad laukiamos visos bendraujančios, o net nepriima. Kas juokingiausia tai jos jau kelios sukurtos viena išvis net slapta susireiksminimas kažkoks. Tai kaip patekt į tas grupės negi vos pamačius du brūkšnelis teste jau prašytis į grupę reikėjo? O jau kai praeina kelios savaitės gauni gydytojo patvirtinimą ir gali pradėti džiaugtis tai nepriima į savo susireiksminusiu damų grupę. Nu ir ačiū, apsieisim čia bendraudamos.

4
  5. 2019.01.10 12:34 (prieš 1 sav.)

Pushkupushku parašė:
    Dievaži kažkokia nesąmonė su tom uždarom grupėmis. Dar pasirašę, kad laukiamos visos bendraujančios, o net nepriima. Kas juokingiausia tai jos jau kelios sukurtos v…

As paprasiau priimti vos antrajai grupei susikurus, bet mano atsakymas, kodel noriu i grupe, neitikino :)) man irgi jokio skirtumo, ar grupe slapta, ar ne, nes jokia asmenine info dalintis nesiruosiu. Tik kai prasiausi, si tema buvo kiek apmirusi. Bet manau kai tokiu atstumtuju susidare duagiau, si tema puikiai tinka diskusijoms

1
  6. 2019.01.10 12:36 (prieš 1 sav.)

happy_wife parašė:
    Na mano ginekologe atrase man, kad skiepytis reikia ir kad nera jokiu moksliniu faktu ar irodymu apie vakcinos poveiki vaisiui. Tie atvejai kai moterys persileidzia…

O kelinta nestumo savaite jums pasiule skiepytis? As paskutini karta ejau 7 savaite, bet net neuzsimine gydytoja.

7. 2019.01.10 12:44 (prieš 1 sav.)

MamulėMūūū parašė:
    Kam tos uzdaros grupes as is vis nesuprantu vienaip ar antraip bet koks Petras ar Jurgis susikures anketa su pilvuku gali ten patekt ir visas foto ir asmenine in…

Šiaip jau pritariu ;) Tiesiog tikėjaus, kad ten merginos gal aktyvesnės ir daugiau visko galima sužinoti
    O dėl internetinių draugysčių... Pati labai buvau prieš, bet kai visai netyčia ten susipažinom su vyru, tai dabar nebespjaunu į šulinį

1
  8. 2019.01.10 12:47 (prieš 1 sav.)

O kitas klausimas - kaip su darbais jums dabar? Mane tai net purto nuo minčių apie darbą, ištisai šleikštulys ir nuovargis, prašysiu, kad bilioteni išrašytų, arba visai išeisiu iš darbo jau tokių minčių turiu. Blogai aišku nėštumo metu mesti darbą, nu bet nebegaliu jau viskas erzina sunku ir bloga noriu tik miegot

9. 2019.01.10 12:55 (prieš 1 sav.)

Pushkupushku parašė:
    O kitas klausimas - kaip su darbais jums dabar? Mane tai net purto nuo minčių apie darbą, ištisai šleikštulys ir nuovargis, prašysiu, kad bilioteni išrašytų, arba v…

As turejau gerai apmokama darba 7 virs m. pradirbau ir isejus po 2 men pastojau :(( gerai kad dabar moka nemaza bedarbio pasalpa ir ja moka 9 men, ir ji ieina i VPA staza, bet geresnis variantas manau zaisti jum su atistogom jei tokiu turit ir biuleteneis. As pvz. dziauguos, kad neinu i darba, nes jis stresinis buvo ir lygiai taip pat butu net purte nuo jo ir gal net nebuciau pastojus dirbdama...

10. 2019.01.10 12:59 (prieš 1 sav.)

Nati0202 parašė:
    Mergaites gal kuria pykina? Jei taip tai kaip su tuo tvarkotes? Man sis nestumas labai sunkus nuo wc deja negaliu atsitaukt ne per 10 metru

Nežinau kaip Lietuvoj, bet man užsienyje gydytoja išrašius tablečių nuo pykinimo. Reikia vartoti prieš valgį. Pačiai dar neteko susidurti su vėmimu, tiesiog jaučias toks blogumas skrandyje ir pykinimas būna.
    Vakar vakare šiek tiek pykino, tai išgėriau mineralinio su citrina ir aprimo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras