2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.12 10:07 (prieš 6 d.)

Labas rytas. Džiaukitės kurių nepykina-mane pykina 24val per parą net naktį miegu šalia lovos bliuda padidėjus

2. 2019.01.12 10:19 (prieš 6 d.)

o manes nebepykina.. Tai arba vel nesivystantis arba pasikeite hormonai kazkaip ir viskas gerai ;) Jei atvirai tai atiduociau viska pasauli kad pykintu, vemciau ir kad butu visi simptomai kad ir blogiausi, bet bent zinociau, kad viskas gerai ;)
    Kiekvienas simptomas, kad ir sunkus, yra dziaugsmas mergaites!

1
  3. 2019.01.12 10:38 (prieš 6 d.)

MamulėMūūū parašė:
    o manes nebepykina.. Tai arba vel nesivystantis arba pasikeite hormonai kazkaip ir viskas gerai ;) Jei atvirai tai atiduociau viska pasauli kad pykintu, vemciau ir …

O kada pas gydytoją Jums?

4. 2019.01.12 10:59 (prieš 6 d.)

Pushkupushku parašė:
    O kada pas gydytoją Jums?

penktad ;)

5. 2019.01.12 11:22 (prieš 6 d.)

Sveikos,jungiuosi į kompaniją,sveikinu būsimas/esamas MAMAS!🤗🤗 Mums jau 11 sav,antras vaikas,kolkas viskas kitaip nei su pirmuoju,nes DB pykina pastoviai, jėgų nulis,nu bet kaip nors☺️atperka viską dziaugsmelis pilve🤗 pilvukas išlindo greiciau,nei su pirmuoju (tada tik 22 sav), esu pliuse 1 kg,viskas gerai kolkas,jei tik ne pykinimas,nuo vaiko kakos jau pradėjo pykinti,ko nebuvo per tiek laiko nei karto😁

2
  6. 2019.01.12 12:22 (prieš 6 d.)

MamulėMūūū parašė:
    penktad ;)

Pamatysit viskas bus gerai ir būtinai į čia parašykit kaip sekėsi

1
  7. 2019.01.12 12:23 (prieš 6 d.)

MamulėMūūū parašė:
    o manes nebepykina.. Tai arba vel nesivystantis arba pasikeite hormonai kazkaip ir viskas gerai ;) Jei atvirai tai atiduociau viska pasauli kad pykintu, vemciau ir …

Tikrai nieko nereiskia,kai nera pozymiu ju kazkokiu yra tik gal ne visi as isvis nei vemiau nei ka tik miego noras yra) papuku neskauda,bet mazyliui viskas gerai vaikstau kas savaite pas ginekologe nes po ivf pastojimas

8. 2019.01.12 12:29 (prieš 6 d.)

Angeliuko laukiam parašė:
    Tikrai nieko nereiskia,kai nera pozymiu ju kazkokiu yra tik gal ne visi as isvis nei vemiau nei ka tik miego noras yra) papuku neskauda,bet mazyliui viskas …

mano papukai irgi be gyvybes zenklu, bet as tuo dziaugiuos, nes poto kai jie prisirpsta ir ispampsta tai net skauda atsistot buna.. nenoriu atsimint tu laiku

9. 2019.01.12 13:43 (prieš 6 d.)

Sveikos! Jungiuosi ir as i gretas. Pagal td askaiciavimus mums jau 8sav. 😊 Pirmas nestumas, visko bijau.... Kolkas jauciuosi puikiai, jokio pykinimo, pilna energijos, beeet atsirado didelis spuoguotumas ant krutines peciu bei veido... Krutine skausminga ir padidejus, pagrindinis zadintuvas - nerealus noras i tualeta.. Gyvenu uzsienyje, iskart suzinojus skambinau i poliklynika ir laukiu ziniu is ginekologes jau 3sav...Cia pirmas skanas tik 12sav. Laikas taip letai eina, noriu greiciau pamatyt ir isitikint kad tikrai nesioju uogyte po sirdute... Linkiu visoms lengvo nestumo ir nuostabaus laukimo ❤️

5
  10. 2019.01.12 15:09 (prieš 6 d.)

Dar man mazai bedu pradejo skaudeti danti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras