2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.01.12 15:26 (prieš 3 mėn.)

sveikos visos gal kas supranta kaip bus mokama ar ne analogiskai kaip 70 ir 40 proc?

2. 2019.01.12 15:33 (prieš 3 mėn.)

vilmukas28 parašė:
    sveikos visos gal kas supranta kaip bus mokama ar ne analogiskai kaip 70 ir 40 proc?

ant popieriaus bus daugiau, bet i rankas tas pats kas visada ;)

3. 2019.01.12 15:59 (prieš 3 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    ant popieriaus bus daugiau, bet i rankas tas pats kas visada ;)

tai gerai bent kad tas pats😊

4. 2019.01.12 16:14 (prieš 3 mėn.)

Sveikos as laukiuosi jau 11savauciu jauciuosi gerai tik rytinis pykinimas labai kamuoja o kaip jus jauciates ar vis dar kamuoja pykinimas? Ar matosi pilvukas pas jus jau ?

5. 2019.01.12 17:02 (prieš 3 mėn.)

gretunee parašė:
    Sveikos as laukiuosi jau 11savauciu jauciuosi gerai tik rytinis pykinimas labai kamuoja o kaip jus jauciates ar vis dar kamuoja pykinimas? Ar matosi pilvukas pas…

Labas. Ir mums jau vienuolika savaiciu 😊 galima sakyt kaip ir nebepykina, na ryte tik ir tai ne kiekviena. Pilvuko dar nesimato pirmas nestumas man 😊

6. 2019.01.12 17:33 (prieš 3 mėn.)

Arela parašė:
    Ar tos, kurios laukiatės pirmą kartą jau turit kiek atsikišusį pilvuką. Maniškis lyg ir padidėjęs, bet kadangi visad apatinė liemens dalis turėjo nedidelį riebaliuk…

Man rytais nelabai matosi, bet vakarop oho kaip isoksta. Taip pat turejau siek tiek riebaliuko pries tai🤭 siaip save pazistant man matosi apatine pilvo dalis pasiputusi. Del kremu nuo striju tai kažkur skaiciau bio oil rekomendavo, tai nusupirkau. Kelis kart tepiau. Svarbu nesutingti ir toliau tepti ji😂

7. 2 m. 2 mėn.

2019.01.12 18:16 (prieš 3 mėn.)

Sveikos būsimos mamytės kaip jums su imunitetu ir persalimo ligom? Mane per gera mėnesi jau antrą kartą kabina stipri sloga.. Šį kartą kritau per viena diena.. Nosis taip užsikišusi kad nebeįmanoma.. Kol judu lyg ir geriau bet tada silpna darosi, širdis stiprokai plaka, ko ankščiau gyvenime nėra buvę Savaitgalis lovytei, o pirmadiebį jei nei kiek ne pagerės keliausiu į ligoninę.. Kokie jums žinomi būdai kovoti su peršlimu?

8. 2019.01.12 18:19 (prieš 3 mėn.)

grkaro parašė:
    Man rytais nelabai matosi, bet vakarop oho kaip isoksta. Taip pat turejau siek tiek riebaliuko pries tai🤭 siaip save pazistant man matosi apatine pilvo dalis pasipu…

Man irgi matosi labiau apačioje, jau dairausi kelniu, nes spaudžia pilva 😊😊

9. 2019.01.12 18:35 (prieš 3 mėn.)

grkaro parašė:
    Man rytais nelabai matosi, bet vakarop oho kaip isoksta. Taip pat turejau siek tiek riebaliuko pries tai🤭 siaip save pazistant man matosi apatine pilvo dalis pasipu…

Su pirmu nėštumu naudojau bio oil nuo pat pradžių, bet du kartus per dieną, ir be tingulio😁 kitaip jaučiausi nei su šiuo nėštumu, dabar tinginystė baisulinė.. Bet strijų atsirado, o pilvas mano milžiniškas buvo 🙈 o krūtinę buvo siaubingai strijos išmarginę, ten drėkinimas niekaip negelbėjo..

10. 2019.01.12 18:42 (prieš 3 mėn.)

zivilekv parašė:
    Sveikos būsimos mamytės kaip jums su imunitetu ir persalimo ligom? Mane per gera mėnesi jau antrą kartą kabina stipri sloga.. Šį kartą kritau per viena diena.. N…

Man padejo sinupretas ir vit c 1000 per para. Cia juk persalimas, ne kažkas baisaus. Plius daug arbatų. Sveikit

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.