2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.01.15 23:48 (prieš 5 mėn.)

Nu dėkui, reiks bandyt kažkaip tartis su savo sporto klubu 🤔🤔🤔

2. 2019.01.15 23:57 (prieš 5 mėn.)

Dovileeeurm parašė:
    Mano 1.72 cm. Sveriau 64 per menesi 5 kg nukrito. Jauciu kai des tas mano svoris kilti i virsu. Bet kol kas tai nieko ipatingo nesinori valgyti😀

O tai kas nutiko? Pykino labai, vemet ? 😲

3. 2019.01.16 07:16 (prieš 5 mėn.)

rraimute parašė:
    Kaip su svoriu ar jau priaugot

Per visa laika -2 kg.. ir dar jauciu krenta

4. 2019.01.16 07:20 (prieš 5 mėn.)

Justeeee parašė:
    Impuls ?

As lygiai taip pat tai bent karta i savaite nueinu ant takelio kad neveltui pinigai butu.. i baseina bijau del infekciju..

5. 2019.01.16 07:35 (prieš 5 mėn.)

Majaap parašė:
    O likimo drauge... 😁 aš irgi prieš šventes užsipirkau metinį abonimentą į sporto salę, ir sužinojau... tai jau virš 2 mėn yra kai neinu į salę o pinigai tai mokami.…

Gal imanoma perparduoti abonenta?
    As turiu ir impuls klubo, tai bet kada perparduosiu tik kad pati noriu eiti pasportuoti dar tik va bijau to baseino su chloru. Lauksiu apsilankymo pas gine ir ziuresiu ar ji duoa palaiminima sportui😁

6. 2019.01.16 07:37 (prieš 5 mėn.)

PiktasKeksas parašė:
    As tai mazyte, lygiai 160 cm, todel budama net ir 31 metu blogai jauciuosi sverdama 57kg. Siaip smagiausia buvo kai 52 sveriau, su 54kg dar galiu gyvent.. nu o 57kg…

Sis nestumas sake gana stiprus, bet kadangi pries tai buvau persileidusi tai vat idomu ar bus galima. Nes pasirodo visa pirma menesi, kol nezinojau kad laukiuosi, sportavau ir gana intensyviai 😂

7. 2019.01.16 07:40 (prieš 5 mėn.)

Glutina parašė:
    As lygiai taip pat tai bent karta i savaite nueinu ant takelio kad neveltui pinigai butu.. i baseina bijau del infekciju..

As irgi i baseina bijau eiti😔 o taip megstu plaukioti....

8. 2019.01.16 07:44 (prieš 5 mėn.)

Vakar visa vakara skaiciausi, kad nesciosiom galima eiti i i joga, pilates ir kuno dizaina kazkoki 😁 sie visi sportai yra impulse, tai liuks, tik pirma su gine pasitarsiu😊
    Bliamba nuo vakar kosau kaip didziausia ligone, tokiu skaudziu sausu kosuliu. O nieko negalima is vaistu. Kaip gydotes mamukai? As avieciu arba juoduju serbenry arbata geriu namine. Bet kazi a padeda man...🤔

9. 2019.01.16 07:57 (prieš 5 mėn.)

Na ir as pasipasakosiu apie savo svori pries pirmaja sveriau 56kg bet cia buvau jau prisilepinus gyvenime tiek nesveriau nes mano ugid 158cm tai jau nekazka man. Su nestumu priaugau 18kg dyyyyydeli pilva turejau. Bemaitindama svoris buvo nukrites iki 47kg bet jau negraziai buvo kazkaip. Kai nustojau maitinti pradejo vel augti tai si nestuma pradejau su 53kg ir db jau ziauriai seniai sveriaus

10. 2019.01.16 09:05 (prieš 5 mėn.)

LTkojote parašė:
    As su pirmu nestumu buvau +21 priaugusi, tai po gimdymo 3 kg pasiliko, ir zalciai niekaip nekrito. Nemaniau, kad bus taip sunku numesti svorio. Iki gimdymo budavo n…

aš kiek tariausi su treneriais ir gydytojais, tai gavau vieningą nuomonę, kad nėštumo metu labai gerai judėti, tačiau jokiu būdu nedidinti krūvio, kuris buvo iki nėštumo. Jeigu niekada nesportavote iki nėštumo, tai ne laikas pradėti aktyvią veiklą - tiks nebent vaikščiojimai, tempimas, joga.
    aš visada sportuodavau iki nėštumo grupinėse treniruotėse, bet dabar, nėštumo pradžioje tai siaubingai nėra jėgų, tai kad dažniau renkuosi lovą. Tačiau vakar nepatingėjau ir nuėjau pasportuoti - šiandien super savijauta, net pykinimas arodo mažesnis.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.