2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.01.16 20:31 (prieš 5 mėn.)

GintareGer parašė:
    Ryt turiu eit pas ginekologę, man 9 savaitės, daug kas pradėjo sakyt, kad neverta, reikia laukti 12 savaičių ir tik tada eit.. Gal neišvarys jei ateisiu, ar neverta…

as manau, kad butina ;) vien del negimdyvinio nestumo, nesivystancio nestumo ir kitu bukliu, kurios anksti pastebetos padeda isvengti komplikaciju. Nestumas gimdoje - ta turi patvirtint per pirma echo. Beto, gimdymo data nustatoma tiksliausiai pagal pirmaji ankstyvaji echo, ne pagal 12 ir ne pagal velesnes sav ;)

2. 2019.01.16 20:54 (prieš 5 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Kreipiuosi į tas, kurias pykina /pykino. Man 8 savaites ir prieš tai visą savaitę ištisai pykino bloga buvo, o šiandien kaip ir geriau, jaučiasi tik lengvas šleikšt…

Buna, dabar galiu tikrai taip pasakyti, kad buna ir dziaukis kad geriau, nes gali uzeiti dar blogiau nei buvo :))

1
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.16 20:58 (prieš 5 mėn.)

Glutina parašė:
    Buna, dabar galiu tikrai taip pasakyti, kad buna ir dziaukis kad geriau, nes gali uzeiti dar blogiau nei buvo :))

Kad jau lyg ir užeina vėl... Tiesą sakai

4. 2019.01.16 21:27 (prieš 5 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Kad jau lyg ir užeina vėl... Tiesą sakai

Tai vaaa aš supanikavus buvau, lekiau pas gydytoja nusiteikus blogiausiam, beeet pasirodo be reikalo , nes gryzo tas jausmas

1
  5. 2019.01.16 22:59 (prieš 5 mėn.)

Jallo parašė:
    Busimos ir esamos mamytes, kurios dirba stresini darba, sakykite, ar einate i darba ar bunate nedarbingume? Siuo metu esu 4 savaites nedarbingume nes nestumo pradzi…

Aš panašioje situacijoje, darbe patiriu stresą, tik kol kas darbdaviui nieko nesakiau apie nėštumą... darbdavys mano siaubūnas, šlykštus žmogus... o dar komandiruotes į užsienį prasideda, skrydžių bilietai ir visa kita man jau buvo nupirkti prieš nėštumą. Esu tokioje durnoje situacijoje, kad nežinau kaip elgtis. Ar pasakyti dabar darbdaviui, ar grįžus po komandiruočių? Važiuoti norisi, bet tuo pačiu bijau dėl zirniuko. Mamos ar jus skraidote/skridote nėštumo pradžioje?
    P.s. Siūlau likti nedarbingume! Pati rezgiu planus grįžusi imti bilioteni ir lai darbdavys papučia man į uodega 😄

1
  6. 2019.01.16 23:01 (prieš 5 mėn.)

Sveikos Mamytės. Gal kas zinot ka apie patinima vaisiaus galvoj/kakle? Man siandien dare ultra 12sav. ir pasake kad yra patinimas bet tai kaip ir normalu, vos ne pas visus buna ir isnyksta 14sav. Bandau googlinti bet tiek straipsniu medicininiu prisiskaiciau ir vistiek biski panika. Gal kas zinot ka? Ar is tikro normalu cia? Man 38 ir pirmas nestumas po ICSI.

7. 2019.01.16 23:37 (prieš 5 mėn.)

Viktorija13 parašė:
    Aš panašioje situacijoje, darbe patiriu stresą, tik kol kas darbdaviui nieko nesakiau apie nėštumą... darbdavys mano siaubūnas, šlykštus žmogus... o dar komandiruot…

As skridau sesta nestumo savaite. Gydytoja sake, kad galiu, tik pries skrydi ir po isgerciau po dvi tabletes magnio ;)

8. 2019.01.16 23:38 (prieš 5 mėn.)

EleTuo parašė:
    Sveikos Mamytės. Gal kas zinot ka apie patinima vaisiaus galvoj/kakle? Man siandien dare ultra 12sav. ir pasake kad yra patinimas bet tai kaip ir normalu, vos ne pa…

Gal cia kalbejo apie kaklo rauksle? Kuri panasiu laiku ir isnyksta.

9. 2019.01.16 23:46 (prieš 5 mėn.)

Goge parašė:

Gali buti kad kaklo rauksle, mes angliskai bendravom tai ji sake swelling behind head bet jos anglu kalba irgi taip sunkiai, tai rinko zodzius. As nezinau nieko apie tai.

10. 2019.01.16 23:52 (prieš 5 mėn.)

Goge parašė:

Gal suprasit apie ka cia? Matosi kakliukas kad storas dar. cia as telefonu dariau su zoom tai nelabai kokybe

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.