2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.25 23:43 (prieš 3 sav.)

Turiu klausimą. Jūs geriat kokius vitaminus?mano ginekologė pradžiojliepė folio rūkštį gert,o dabar jau senokai geriu tik žuvų taukus. Klausiau dėl vitaminų tai sakė nereikia man jų,svarbu tik omega 3.

2. Mėta 6 m. 4 mėn.
    Kasparas 12 m. 8 mėn.

2019.06.25 23:45 (prieš 3 sav.)

infantex parašė:
    Turiu klausimą. Jūs geriat kokius vitaminus?mano ginekologė pradžiojliepė folio rūkštį gert,o dabar jau senokai geriu tik žuvų taukus. Klausiau dėl vitaminų tai sak…

As negeriu nieko.Kraujo tyrimai mano geri, dabar visų vitaminu sezonas, nematau poreikio gerti sintetinius .

3. 2019.06.25 23:45 (prieš 3 sav.)

infantex parašė:
    Turiu klausimą. Jūs geriat kokius vitaminus?mano ginekologė pradžiojliepė folio rūkštį gert,o dabar jau senokai geriu tik žuvų taukus. Klausiau dėl vitaminų tai sak…

Visa nestuma geriu Pregnacare vitaminus.

1
  4. 2019.06.25 23:52 (prieš 3 sav.)

infantex parašė:

Folio rūgštį pabaigiau ir geriu tik omega 3 vitaminus.

5. Zuikelis 2 m. 11 mėn.
    Bembis 16 m. 4 mėn.

2019.06.26 00:24 (prieš 3 sav.)

DianaVa parašė:
    Mes toki pati lopsiuka turim. Tai su pirmagime naudojome iki 4 menesiu, nes intensyviai vartesi jau ir man jau buvo neramu, kad gali iskristi. Jeigu neturetume lops…

toki naudojau ir naudosiu nakciai, labai patogu maitinti kai miegi, pas mus miegamasis antram aukste, tai jauciu butinybe ir lipsiui ir lovytei

6. 2019.06.26 00:32 (prieš 3 sav.)

infantex parašė:
    Pritariu.. dar jei turit draugių su jau ūgletėjusiais leliais tai manau tikrai padovanos kas nors išaugtas ir tų 2eu nereikės mokėt. Pilnai užteks ir vienų tų kojin…

Tai va kad neturiu 😂 o kad pirmom dienom uzsideti norisi but ekonomiskai

7. 2019.06.26 08:10 (prieš 3 sav.)

Aš geriu geležį, nes nesenai darė kraujo turima tai man jos truksta, ir dar kelis pakelius magnio turiu, tai ji retkarčiais išgeriu kad pabaigt

8. 2019.06.26 08:57 (prieš 3 sav.)

infantex parašė:

Jokiu multi papildu nesciosioms negeriu. Zuvu taukus nuo nestumo pradzios naudoju. Kai nakti traukia meslungis magnio isgeriu dabar uogu, darzoviu ir vaisiu sezonas-tad gerkime i save vitaminus is ju
    Del kai kuriu mineralu, akusere rekomendavo mineralini vytautas. Neva butelyje jo yra reikalinga paros norma zmogui

9. Edvin 6 m.
    Susituoke jau 6 m. 6 mėn.
    kartu jau 9 m. 8 mėn.

2019.06.26 09:05 (prieš 3 sav.)

rasullka30 parašė:
    Visa nestuma geriu Pregnacare vitaminus.

Aš pregnacare plius su žuvų taukais

10. 2019.06.26 09:05 (prieš 3 sav.)

O ar turite bėdų su neamių kojų sindromu? Ar traukia kojas naktį?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
430,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm
9,00 €